Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Odbiór chorwackiej platformy satelitarnej w Polsce

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bukmacher3
Croentuzjasta
Posty: 316
Dołączył(a): 28.05.2008
Odbiór chorwackiej platformy satelitarnej w Polsce

Nieprzeczytany postnapisał(a) bukmacher3 » 26.08.2021 21:25

Witam, mam pytanie jak w temacie postu. Jak oglądać jakąś chorwacką platformę satelitarną w Polsce. Czy ktoś ogląda lub wie jak to załatwić. Jestem bardzo tym zainteresowany i gotowy ponieść wszystkie koszty. Będę wdzięczny za wszystkie podpowiedzi lub załatwienie tej sprawy.
muchador
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 203
Dołączył(a): 07.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) muchador » 29.08.2021 16:04

Cześć, już od wielu lat nie mam telewizji satelitarnej ale telewizję chorwacką HRT możesz oglądać w internecie po rejestracji na stronie https://hrti.hrt.hr/home.
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3659
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 29.08.2021 16:29

bukmacher3
Croentuzjasta
Posty: 316
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bukmacher3 » 02.09.2021 08:20

Dziękuję za podpowiedzi, ale napiszę, że mi chodziło jak kupić jakąś kartę do odbioru telewizji satelitarnej kodowanej z konkretnym wyborem pakietów do odbioru np. Total Tv Hrvatska lub inne.
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3659
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 02.09.2021 10:12

Z prawa wypożyczenia karty do dekodera satelitarnego w celu dostępu do programów HRT nadawanych drogą satelitarną korzystają wyłącznie stali płatnicy ustawowej opłaty miesięcznej.
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1970
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 02.09.2021 12:04

Czyli podobnie jak w Polsce i pewnie w większości krajów.
Z Polski legalnie nie można wywieźć (a przynajmniej tak było kilka kilka lat temu) cyfrowego Polsatu czy cyfraplus.

Pewnie jedyna opcja to umowa na zaprzyjaźnionego Chorwata (pewnie ciężko będzie) albo jakieś pirackie strony (do czego nie namawiam).
bukmacher3
Croentuzjasta
Posty: 316
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bukmacher3 » 02.09.2021 21:09

Moje myśli ciągle krążą wokół hrvatskitelekom.hr Często widać na Ebay.de że tam sprzedają moduł i kartę przedpłaconą. Jak to kupić normalnie w Polsce.

Powrót do Kultura chorwacka



cron
Odbiór chorwackiej platformy satelitarnej w Polsce
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone