Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nowy temat - chyba

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mario1978
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 26.06.2003
Nowy temat - chyba

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mario1978 » 28.06.2003 18:42

czy uda mi sie zaplacic w Chorwacji, na Wegrzech i na Slowacji karta kredytową VISA ELECTRON??? Czy ktos placil taka karta??? Prosze o informacje bo nie wiem czy mam brac pieniazki.Dzieki wszystkim za pomoc.
maciogg
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 372
Dołączył(a): 26.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciogg » 28.06.2003 18:45

Mario1978 napisał(a):czy uda mi sie zaplacic w Chorwacji, na Wegrzech i na Slowacji karta kredytową VISA ELECTRON??? Czy ktos placil taka karta??? Prosze o informacje bo nie wiem czy mam brac pieniazki.Dzieki wszystkim za pomoc.


Jeśli się nie skończył termin ważności i nie jest zablokowana to na pewno.
jacol8
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 541
Dołączył(a): 08.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacol8 » 28.06.2003 19:41

W Chorwacji Visa Electron jest akceptowana wszędzie , czy to w sklepie , czy to w bankomacie , czy też na stacjach benzynowych. Ja przynajmniej nie miałem pod tym względem problemu.
Haweł
Cromaniak
Posty: 1712
Dołączył(a): 01.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Haweł » 28.06.2003 21:57

Witam.
Tak,ale troche gotowki nie zaszkodzi miec przy sobie !!!
Pzdr.
liwan
Croentuzjasta
Posty: 374
Dołączył(a): 23.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) liwan » 28.06.2003 23:34

Witam.Ja miałem problemy z płaceniem w Austrii na stacji benzynowej- ani Visa Elektron ani Maestro i jeśli dobrze pamiętam to nie wszędzie są ich znaki akceptacji w Chorwacji. Osobiście używałem ich na stacjach benzynowych i bankomatach.
wojmoj
Odkrywca
Posty: 91
Dołączył(a): 10.04.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojmoj » 29.06.2003 10:48

Mario1978 napisał(a):czy uda mi sie zaplacic w Chorwacji, na Wegrzech i na Slowacji karta kredytową VISA ELECTRON??? Czy ktos placil taka karta??? Prosze o informacje bo nie wiem czy mam brac pieniazki.Dzieki wszystkim za pomoc.


nigdy nie miałem z tym problemów (Czechy, Austria, Słowenia, Chorwacja), tak płacąc jak i wyjmując kasiorę z bankomatu
Agnieszka
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 17.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agnieszka » 29.06.2003 21:13

Oprócz karty płatniczej radzę również zabrać ze sobą trochę gotówki.
Bardzo często pomimo środków na koncie możesz mieć problemy z zapłatą. Chyba, że masz kilka różnych kart kredytowych :?:
pozdrawiam
Agnieszka
kkrzys
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 297
Dołączył(a): 12.05.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) kkrzys » 29.06.2003 21:17

Mario1978 napisał(a):czy uda mi sie zaplacic w Chorwacji, na Wegrzech i na Slowacji karta kredytową VISA ELECTRON??? Czy ktos placil taka karta??? Prosze o informacje bo nie wiem czy mam brac pieniazki.Dzieki wszystkim za pomoc.

Bez problemów to uczynisz, ale polecam pytanie przed tankowaniem zwłaszcza na mniejszych stacjach "czy akceptują Vise" bo czasami np.terminal niesprawny i moze byc kłopot .Pozdrawiam

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone