Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Noclegi z wyżywieniem lub kupno wyżywienia

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Zygi007
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 23.05.2017
Noclegi z wyżywieniem lub kupno wyżywienia

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zygi007 » 13.12.2023 15:06

Witam. Szukam namiarów na noclegi lub miejsca gdzie można wykupić wyżywienie albo samo śniadanie na pobyt. Ofert ze śniadaniem na wyszukiwarkach jest mało ale może ktoś był gdzieś gdzie można wykupić wyżywienie. Zawsze byliśmy bez wyżywienia ale w tym roku trafiłem do Drvenika i tam w hotelu obok wykupiliśmy śniadania i obiadokolacje dla 4 osób za 70E. Nie chodzi mi o cenę choć wydaje mi się że była bardzo dobra ale o to żeby troszkę więcej odpocząć i nie myśleć o tej kwestii. Podobała się nam taka opcja i chociaż same śniadania by wystarczyły. Może ktoś ma jakieś miejscówki godne polecenia i się podzieli. Pozdrawiam.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10886
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 13.12.2023 20:30

Trochę mnie zdziwiło zapytanie, bo jednak trochę takich obiektów jest; na pewno na Book...
Jak dobrze zrozumiałem to pobyt z wyżywieniem również wchodzi w grę, aczkolwiek nie znam przedziału cenowego.
No i rejon Chorwacji.
Mogę podać przykładowo Bara Bay Metajna lub Hotel Plaża w Omiś, a nawet Maistra Pineta Hotel Vrsar (tu rozważam nawet najbliższy wyjazd).
Nie wiem czy można tam osobno wykupić wyżywienie.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 14.12.2023 09:32

Hotele w Cavtat, Podgorze, Orebić.

Można skorzystać z opcji kwatera prywatna + wyżywienie - takie opcje oferują biura podroży, które załatwiają posiłki w lokalnych knajpkach (zwykle dzień wcześniej wybiera się jedno danie z 2/3 dostępnych, cena jest dość przystępna). Kiedyś teściowie z takiej opcji korzystali, bp Skarpa - nie wiem czy dalej działa.

Zygi007 napisał(a):Podobała się nam taka opcja i chociaż same śniadania by wystarczyły.
Przynajmniej dla mnie, śniadania to najprostsza sprawa do ogarnięcia.
Ostatnio edytowano 15.12.2023 09:32 przez piekara114, łącznie edytowano 2 razy
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10886
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 15.12.2023 06:37

Zygi007 napisał(a):Witam. Szukam namiarów na noclegi lub miejsca gdzie można wykupić wyżywienie albo samo śniadanie na pobyt.

Idąc tokiem @piekary to dorzucę przykład: nocleg App Mimar Pag + Trattoria&Villa Padre wykup śniadania lub po prostu nocleg u nich z wyżywieniem.
komaciek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 351
Dołączył(a): 27.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) komaciek » 01.02.2024 22:16

Hotel Marina Mošćenička Draga, w zeszłym roku widziałem informację w lobby, że można było kupić posiłki nie będąc gościem hotelowym. A kuchnia godna polecenia z dużym wyborem potraw.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Noclegi z wyżywieniem lub kupno wyżywienia
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone