Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Nie zapłacony mandat .

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
twardy
Globtroter
Nie zapłacony mandat .

Nieprzeczytany postnapisał(a) twardy » 29.08.2008 03:26

Witam .
Pojechaliśmy z rodziną zwiedzić coloseum w Puli i zatrzymaliśmy się na parkingu przy porcie . Po powrocie znależliśmy mandat za nieopłacenie parkingu 80 kun :( Parkingu nie opłaciliśmy bo po prostu nie wiedzieliśmy że jest to parking płatny , no trudno 80 kun to nie majątek myślimy i pojechaliśmy dalej z myśla że póżniej zapłacimy mandat na poczcie.
Fakt jest taki że nie zapłaciłem na miejscu , zapomnieliśmy po prostu i teraz nie wiem jak to zrobić i co mi grozi za nie zapłacenie. Poradzcie proszę co robić.
pozdrav.
mirko
Rezydent

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 29.08.2008 05:53

Parking płatny jest oznaczony(niebiske linie na asfalcie)
Nic się nie martw, ja też nie płace mandaty i jeszcze żyje .

:wink:
darek1
zbanowany

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 29.08.2008 06:14

twardy napisał(a):Witam .
Pojechaliśmy z rodziną zwiedzić coloseum w Puli i zatrzymaliśmy się na parkingu przy porcie . Po powrocie znależliśmy mandat za nieopłacenie parkingu 80 kun :( Parkingu nie opłaciliśmy bo po prostu nie wiedzieliśmy że jest to parking płatny , no trudno 80 kun to nie majątek myślimy i pojechaliśmy dalej z myśla że póżniej zapłacimy mandat na poczcie.
Fakt jest taki że nie zapłaciłem na miejscu , zapomnieliśmy po prostu i teraz nie wiem jak to zrobić i co mi grozi za nie zapłacenie. Poradzcie proszę co robić.
pozdrav.

Facet, nie ściemniaj, że zapomniałeś zapłacić. Brak odwagi osobistej.
Crokuski
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crokuski » 29.08.2008 08:23

Temat mandatów już był nie raz. Zachowaj na pamiątkę razem ze zdjęciami. Nic ci nie grozi :-)
twardy
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) twardy » 29.08.2008 19:48

Mieliśmy zapłacić ale że mandat dostałem 3 dni przed powrotem do domu a mieszkaliśmy w małej wiosce Barbarica (jakoś tak) to odłożyliśmy to na póżniej. A póżniej trzeba było sie pakowaći w ostatni dzień zabraliśmy na stopa studentów z Warszawy (których pozdrawiam) no i póżniej korek na autostradzie i coraz ciemniejsze niebo ......
Fakt jest taki że nie zapłaciłem :oops:
Pozdrawiam wszystkich i dzięki za odpowiedzi :wink:
mirnie
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirnie » 29.08.2008 19:54

tu masz nr konta 50102055581111158153800022

może byc pln.
bonar
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 29.08.2008 20:16

Mirko dobrze prawi, tak zrób.

pozdrav :papa: :hut:
twardy
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) twardy » 29.08.2008 20:29

mirnie a co to za konto :?:
Zrobię tak jak radzi Crokulski zachowam na pamiatke bilecik , a swoja droga o niebieskich liniach które oznaczaja parking płatny nie słyszałem. :P
SDI
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) SDI » 29.08.2008 21:15

...............jak to wytłumaczyć...........jak wjeżdżamy do Puli i na ostatnim skrzyżowaniu widzimy już po lewej amfiteatr skręcamy w prawo w jednokierunkową dojeżdżamy do takich torów kolejowych i musimy skręcić wprawo na parking cały dzień 30 kn..a ja postawiłem samochód na wprost przed tymi właśnie torami jak inni tubylcy i ani opłaty parkingowej ani Reklamy straży miejskiej
bonar
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonar » 29.08.2008 22:26

no właśnie, też tam stałem bez opłaty :wink:

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne.

reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019