Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

czeski mandat

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
fly
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) fly » 04.11.2020 19:25

ddomin271 napisał(a):Kolego Mays, daj znać jak sytuacja bo u mnie to samo...
Jechałem na Chorwacje to dostałem Mandat 2000koron i zapłąciłem bo przyszło przetłumaczone na PL
ale kilka dni temu dostałem to wezwanie z drogi powrotnej i to już mandat nie jest... tylko też wskazanie kierowcy...
u mnie kłopot większy bo właściecielem pojazdu jest Leasing.

...firma leasingowa pewnie już dostała pismo i wskazała Ciebie-możesz ich zapytać.
Poprzednia strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019