Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Naturyzm? Dlaczego tyle różnych zdań?

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.03.2010 23:34

nosekdomin napisał(a):jest naturystą- zaraz muszą ostro to zganić i szerzyć swoje zacofane utarte przez dziada pradziada herezje. Oczywiście sądząc że mają narodowa rację.

Ty nie jesteś żadnym naturystą tylko ekshibicjonistą co jeszcze ma czelność zadawać debilne pytania:

nosekdomin napisał(a):I tu mam pytanie:
- czy można na golasa paradować na takiej dzikiej (bardziej czy mniej) plaży która oficjalnie nie jest plażą FKK?


Ciesz się, że nikt cię nie złapał bo byś go w ręku do szycia wiózł.
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 19.03.2010 23:35

nosekdomin napisał(a):Oczywiście że "podpuszczam" (ale nie do końca) bo przecież po to napisałem ten wątek i jako pierwszy napisałem o sobie, aby wywołać kontrowane (w niektórych przypadkach NIE) emocje które mają dać dowód jak Polacy są zróżnicowani. Przy okazji już teraz widać jasno że niektórzy są bardzo mocno zacofani i przy tym bardzo aroganccy mocno dobitnie krytykując naturyzm. Tacy są Polacy, jak ktoś jest innej wiary, koloru skóry, orientacji seksualnej, jest naturystą- zaraz muszą ostro to zganić i szerzyć swoje zacofane utarte przez dziada pradziada herezje. Oczywiście sądząc że mają narodowa rację.

Trochę się nie zagalopowałeś? Jesteś odmieńcem, którego rajcuje bieganie przed małymi dziećmi z fujarką na zewnątrz i nie obrażaj Polaków!
Ostatnio edytowano 20.03.2010 00:01 przez pasażer, łącznie edytowano 1 raz
nosekdomin
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 353
Dołączył(a): 02.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nosekdomin » 19.03.2010 23:41

a
Ostatnio edytowano 10.04.2014 23:48 przez nosekdomin, łącznie edytowano 1 raz
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 19.03.2010 23:54

Dla uzasadnienia mojej oceny.

W ubiegłym roku miałem taki oto przypadek.
Lubie sobie popływać z "rurką". Na plaży było trochę luda więc zacząłem sie rozglądać za miejscem bardziej swobodnym. Zauważyłem, że w oddali jest równie dobrze a ludzi ..... kilka osób.
Pojechałem. Samochód zaparkowałem w cieniu i ..... jakby spod ziemi wyrosło trzech naturystów. Kobieta i dwóch facetów. Kobieta w majtkach, bez biustonosza. Faceci nadzy. Wiek - około (+-) 40 lat. ( to nie ci których widziałem z oddali, tamci nadal byli, młode chłopaki, tekstylni)
Ci naturyści, uprzejmi, zaczęli mi doradzać abym tak głęboku samochodu nie parkował ponieważ niskie gałęzie porysują mi lakier. ..... Ok. Podziękowałem ( to wszystko na migi - niemieckiego języka aż tak nie znam).
Małżonka z pół godziny była roztrzęsiona tym zajściem. Ja "dzielnie" zniosłem ale do tej pory pamiętam przedziwny wyraz twarzy tych facetów.
Taki jakiś nienaturalny, taki dziwny, takie "diabliki" w oczach. Sposób poruszania się, rozmowy ....byli jak na haju. ONI po prostu podniecali się sytuacją, swą w nagością.
Wówczas, zaskoczony sytuacją jakoś to zniosłem. Nie uczuliłem się zbyt negatywnie ale też sytuacja mi nie zaimponowała.
Czały czas mam przed oczyma ...te "diabliki" w ich oczach i tą nadpobudliwość wyrażaną w gestykulacji. Normalne to z całą pewnością nie było.
Uważam, że naturyzm koleruje z psychiką ludzką. Współzależność jest bardzo widoczna.
To, że naturyści będą bronili swego upodobania jest zrozumiałe.
Z psychiką ciężko walczyć.
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 19.03.2010 23:54

pasażer napisał(a):
nosekdomin napisał(a):Oczywiście że "podpuszczam" (ale nie do końca) bo przecież po to napisałem ten wątek i jako pierwszy napisałem o sobie, aby wywołać kontrowane (w niektórych przypadkach NIE) emocje które mają dać dowód jak Polacy są zróżnicowani. Przy okazji już teraz widać jasno że niektórzy są bardzo mocno zacofani i przy tym bardzo aroganccy mocno dobitnie krytykując naturyzm. Tacy są Polacy, jak ktoś jest innej wiary, koloru skóry, orientacji seksualnej, jest naturystą- zaraz muszą ostro to zganić i szerzyć swoje zacofane utarte przez dziada pradziada herezje. Oczywiście sądząc że mają narodowa rację.

Trochę się nie zagalopowałeś? Jesteś odmieńcem, którego rajcuje bieganie przed małymi dziećmi z fujarką na zewnątrz i obrażaj Polaków!

I ty chciałeś być moderatorem? :D mała prowokacja i cały ,,chór pasażera'' daje dupy :D przy okazji jakieś tam żołte kartki dla darka 1 vel jakiś tam perdoła jacek :D
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 19.03.2010 23:58

nosekdomin napisał(a):Ehhh jednak rzuciłem się na głęboką wodę. Z polakami nie wygram (z resztą tez nie zamierzałem),

A kim ty jesteś? Specjalnie chcesz jeszcze obrazić nasz naród?
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 20.03.2010 00:00

pasażer napisał(a):
nosekdomin napisał(a):Ehhh jednak rzuciłem się na głęboką wodę. Z polakami nie wygram (z resztą tez nie zamierzałem),

A kim ty jesteś? Specjalnie chcesz jeszcze obrazić nasz naród?

Naród to pasażer. :D
nosekdomin
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 353
Dołączył(a): 02.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nosekdomin » 20.03.2010 00:04

a
Ostatnio edytowano 10.04.2014 23:48 przez nosekdomin, łącznie edytowano 1 raz
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 20.03.2010 00:06

"Poznasz głupiego po czynach jego"
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 20.03.2010 00:09

pasażer napisał(a):"Poznasz głupiego po czynach jego"

No. :D
nosekdomin
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 353
Dołączył(a): 02.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nosekdomin » 20.03.2010 00:11

a
Ostatnio edytowano 10.04.2014 23:49 przez nosekdomin, łącznie edytowano 2 razy
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.03.2010 00:12

nosekdomin napisał(a):.
Temat naturyzmu poruszyłem bo ostatnio było o nim modnie...
Ale uważam że nie powinno się go potępiać.
A powinno się potępiać tych co go potępiają.


Ty nie jesteś naturystą - zadając takie pytanie:

nosekdomin napisał(a):I tu mam pytanie:
- czy można na golasa paradować na takiej dzikiej (bardziej czy mniej) plaży która oficjalnie nie jest plażą FKK?


sam sobie wystawiłeś świadectwo kim jesteś - chcesz z gołym siusiakiem biegać wśród ludzi (nie na plaży FKK) to się nie nazywa naturyzm tylko ekshibicjonizm, pomyśl o innych ludziach i ich małych dzieciach. Woka już Ci dosadnie napisał.
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 20.03.2010 00:15

nosekdomin napisał(a):[q
Dziękuję za pomoc koledzy

....

Pasażer to taki trochę nawiedzony na forum.Wybacz mu.Podobny do niego był volumen,ale był na plaży naturystów i pikawa mu siadła.
nosekdomin
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 353
Dołączył(a): 02.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nosekdomin » 20.03.2010 00:16

a
Ostatnio edytowano 10.04.2014 23:49 przez nosekdomin, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.03.2010 00:23

nosekdomin napisał(a):O i jest śledczy forumowy...

lepiej niż forumowy ekshibicjonista

nosekdomin napisał(a):Chłopie nigdy nie twierdziłem że jestem naturystą.

To wiem naturyści nie biegają nago wśród normalnych ludzi.

nosekdomin napisał(a):I SKOŃCZCIE Z TYMI DZIEĆMI mało rozumni ludzie.


Mało rozumny to jesteś ty chłopcze załóż majtki i będzie wszystko ok :D :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
Naturyzm? Dlaczego tyle różnych zdań? - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone