Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Naturyzm? Dlaczego tyle różnych zdań?

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 22.03.2010 14:22

Dulszczyzna... To co nas jak społeczeństwo charakteryzuje. Jesteśmy otwarci i tolerancyjni...do czasu jak nas to nie dotyka.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 22.03.2010 14:30

A najpiękniejsza jest na plaży ekwilibrystyka ze zmianą stroju kąpielowego pod ręcznikiem na stojąco... :lol:
Tak, jakby nie mozna było usiąść i zrobić to samo bez wzbudzania wesołości... :wink:
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 22.03.2010 21:34

korculankajedna napisał(a):
jorgus111 napisał(a):
korculankajedna napisał(a):Piotrek, ale to fakt, że się przypierdalasz. Przestań, albo daj sobie czerwoną kartkę :lool: :lool: :lool: :lool: :lool:

ooloo :lol: :lol:


Widzę , że i Ty już masz za długo czyste konto :twisted:

Obrazek


Człowieku, bo tu wkrótce będzie więcej różnych adminów i moderatorów niż użytkowników i każdy chce dać komuś jakąś kartkę. Wywalali mnie tu już januszbajcer, volumin, Piotrek i teraz chciałbyś Ty! Wystarczyło w tym wątku (i wielu innych!!) wywalić darka1 i AndrzejaJ. i byłby spokój, ale oni mają układy, bo są szwagrami adminów. A mnie niedługo zabraknie pomysłów na nicki, pod którymi mógłbym pisać (wciąż jako ooloo).

ooloo :lol: :lol:

Kim jest ooloo? Znawca jezyka polskiego i angielskiego.Zna się na ekonomii i przecinkach i ortografii.Był kiedyś w Chorwacji tam gdzie naturysci bywają.Zjadłby gówno byle do Chorwacji znowu pojechać.
Nasz kochany ooloo.Nasz człowiek.Crofil albo croofill jak się sam nazywa.
Naturysta w całej okazałości.Ma misję i się tutaj spełnia.ooloo.
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 23.03.2010 08:32

FUX napisał(a):Doprecyzuję. Niektorzy Polacy są pruderyjni, zakłamani, zakompleksieni, etc...


I hipokryci, tu na forum wielcy obrońcy moralności, a gdyby tak wiedzieć co kryją ich komputery...
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 23.03.2010 10:39

Piotrek_B napisał(a): ...
Kolejne ostrzeżenie, jak nie dotrze będzie koloru czerwonego....


na co oczywiscie sporo forumowiczow liczy ...
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5195
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 23.03.2010 10:41

pasażer napisał(a): ...

aha... zgadzam się oczywiście z darkiem1 i JackiemL, co już dawno wyraziłem odpowiadając grzecznie piotrulexowi ... czy jak to sie pisze.


Nie obraz sie ale nie pamietam. Skoro bylo tak jak mowisz to milo z Twojej strony :D

Dojechalem do 3 strony i strasznie zolto sie zrobilo. Nie obrazcie sie ale nie czytam kolejnych po cytowanych :wink:
korculankajedna
zbanowany
Posty: 59
Dołączył(a): 28.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) korculankajedna » 23.03.2010 19:55

AndrzejJ. napisał(a):
korculankajedna napisał(a):
jorgus111 napisał(a):
korculankajedna napisał(a):Piotrek, ale to fakt, że się przypierdalasz. Przestań, albo daj sobie czerwoną kartkę :lool: :lool: :lool: :lool: :lool:

ooloo :lol: :lol:


Widzę , że i Ty już masz za długo czyste konto :twisted:

Obrazek


Człowieku, bo tu wkrótce będzie więcej różnych adminów i moderatorów niż użytkowników i każdy chce dać komuś jakąś kartkę. Wywalali mnie tu już januszbajcer, volumin, Piotrek i teraz chciałbyś Ty! Wystarczyło w tym wątku (i wielu innych!!) wywalić darka1 i AndrzejaJ. i byłby spokój, ale oni mają układy, bo są szwagrami adminów. A mnie niedługo zabraknie pomysłów na nicki, pod którymi mógłbym pisać (wciąż jako ooloo).

ooloo :lol: :lol:

Kim jest ooloo? Znawca jezyka polskiego i angielskiego.Zna się na ekonomii i przecinkach i ortografii.Był kiedyś w Chorwacji tam gdzie naturysci bywają.Zjadłby gówno byle do Chorwacji znowu pojechać.
Nasz kochany ooloo.Nasz człowiek.Crofil albo croofill jak się sam nazywa.
Naturysta w całej okazałości.Ma misję i się tutaj spełnia.ooloo.


Kim jest ooloo?
Znawca jezyka polskiego i angielskiego. exactly!
Zna się na ekonomii i przecinkach i ortografii. zgadza się!
Był kiedyś w Chorwacji tam gdzie naturysci bywają. wiele razy!
Zjadłby gówno byle do Chorwacji znowu pojechać. nie muszę jadać gówien, aby tam pojechać
Nasz kochany ooloo. nie twój, bucu
Nasz człowiek. nie twój, bucu
Crofil albo croofill jak się sam nazywa. lepszy crofil niż nekrofil, jak ty, bucu
Naturysta w całej okazałości. right!
Ma misję i się tutaj spełnia. mam, walczę z debilami takimi jak ty, bucu

Adminie, Moderatorze lub inny Decydencie. Jeśli znów uznasz, że to ja kogoś obraziłem i nie byłem sprowokowany, to proszę zostaw ten post jako dowód, że zachowałem się niewłaściwie wobec Andrzeja.J, wielkiego buca.

ooloo :lol: :lol:
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 23.03.2010 20:11

korculankajedna napisał(a):
AndrzejJ. napisał(a):
korculankajedna napisał(a):
jorgus111 napisał(a):
korculankajedna napisał(a):Piotrek, ale to fakt, że się przypierdalasz. Przestań, albo daj sobie czerwoną kartkę :lool: :lool: :lool: :lool: :lool:

ooloo :lol: :lol:


Widzę , że i Ty już masz za długo czyste konto :twisted:

Obrazek


Człowieku, bo tu wkrótce będzie więcej różnych adminów i moderatorów niż użytkowników i każdy chce dać komuś jakąś kartkę. Wywalali mnie tu już januszbajcer, volumin, Piotrek i teraz chciałbyś Ty! Wystarczyło w tym wątku (i wielu innych!!) wywalić darka1 i AndrzejaJ. i byłby spokój, ale oni mają układy, bo są szwagrami adminów. A mnie niedługo zabraknie pomysłów na nicki, pod którymi mógłbym pisać (wciąż jako ooloo).

ooloo :lol: :lol:

Kim jest ooloo? Znawca jezyka polskiego i angielskiego.Zna się na ekonomii i przecinkach i ortografii.Był kiedyś w Chorwacji tam gdzie naturysci bywają.Zjadłby gówno byle do Chorwacji znowu pojechać.
Nasz kochany ooloo.Nasz człowiek.Crofil albo croofill jak się sam nazywa.
Naturysta w całej okazałości.Ma misję i się tutaj spełnia.ooloo.


Kim jest ooloo?
Znawca jezyka polskiego i angielskiego. exactly!
Zna się na ekonomii i przecinkach i ortografii. zgadza się!
Był kiedyś w Chorwacji tam gdzie naturysci bywają. wiele razy!
Zjadłby gówno byle do Chorwacji znowu pojechać. nie muszę jadać gówien, aby tam pojechać
Nasz kochany ooloo. nie twój, bucu
Nasz człowiek. nie twój, bucu
Crofil albo croofill jak się sam nazywa. lepszy crofil niż nekrofil, jak ty, bucu
Naturysta w całej okazałości. right!
Ma misję i się tutaj spełnia. mam, walczę z debilami takimi jak ty, bucu

Adminie, Moderatorze lub inny Decydencie. Jeśli znów uznasz, że to ja kogoś obraziłem i nie byłem sprowokowany, to proszę zostaw ten post jako dowód, że zachowałem się niewłaściwie wobec Andrzeja.J, wielkiego buca.

ooloo :lol: :lol:

Oj nieładnie trollu ooloo.Ja tylko cytowałem głębokie treści z twoich mizernych postów. :D Możesz je sobie poczytać wstukując w wyszukiwarce ooloo,ale nie możesz już ich zmienić. :D
Jacek L
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 629
Dołączył(a): 10.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek L » 25.03.2010 22:00

Morski Pas napisał(a):i jeśli moje słowo coś dla Ciebie znaczy
- znaczy :D
Ostatnio edytowano 26.03.2010 10:19 przez Jacek L, łącznie edytowano 1 raz
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 25.03.2010 22:21

Jacek L napisał(a):jest ze 100 wątków o naturystach , ale żaden nie jest tak agresywny , jak watek Domina



To prawda, ale najmniej agresywny w tym wątku jest jego autor ...
Powtórzę za FUXem - ludzie :!: więcej tolerancji, życzliwości i uśmiechu :D
Będziecie zdrowsi :lol: :lol:
jan_s1
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5432
Dołączył(a): 08.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jan_s1 » 25.03.2010 22:50

wojan napisał(a): ludzie :!: więcej tolerancji, życzliwości i uśmiechu :D
Będziecie zdrowsi :lol: :lol:


Wygląda na to, że nie wszyscy chcą być zdrowsi. I rzeczywiście - nie są!
MorskiPas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3214
Dołączył(a): 13.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) MorskiPas » 25.03.2010 22:53

Jacek L napisał(a):...


Jacku, jest tak jak wyżej napisał wojan i jeśli moje słowo coś dla Ciebie znaczy, to użyj funkcji "zmień swój post" zanim to zobaczy nowy admin, albo któryś z moderatorów.

pozdrav Wujek Dobra Rada :wink:
nosekdomin
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 353
Dołączył(a): 02.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nosekdomin » 26.03.2010 12:05

janniko napisał(a):(...)
Noskudominie.
Nie przekonasz nieprzekonywalne.
Uznaj to, że nie wszyscy potrafią zrzucić siebie nabyte poglądy, stereotypy i upodobania.
Nagość sama w sobie jest naturalna i to ci powinno wystarczyć. A to, że Polacy nie dojrzeli do żadnych nowości i zmian, to nic nowego.
Zaścianek, buraki, słoma.. gumioki i kartoflisko!

Ahoj!


Racja popieram.
Nagość jest naturalna. Lecz zdecydowana większość łączy ją od razu z sexem i wyuzdaniem.
Ale jak mówisz....
Zaścianek, buraki, słoma.. gumioki i kartoflisko!

Piotrek_B napisał(a):
MWN napisał(a):pomyśl, że może ta niema reszta jest (być może) większa.

Już starożytni mawiali: "qui tacet, consentire videtur" czyli kto milczy, ten uchodzi za wyrażającego zgodę :wink:


hmm.... i to jest racja!
Ja niewątpliwie popełniłem błąd z takim tematem do zaścianka...

woka napisał(a):Dla mnie naturyzm to świadome i celowe rozbieranie się, bycie nago wśród innych, większej grupy osób. Tak to rozumię.

Zapraszam na początek postu, tam jest definicja słownikowa Naturyzmu i Nudyzmu

FUX napisał(a):Ale fajny temat...
Żółto, czerwono, strasznie, obrażalsko, chamsko, grubiańsko, etc...

Idzie wiosna, robi sie ciepło, Kobiety zaczynają się zwiewnie ubierać, hormony buzują; u każdej płci...

Napiszę tak. Naród polski jest zakłamany, pruderyjny, zakompleksiony.

Proszę udać się do Niemiec, Czech, Austrii, Włoch, itd.

Do sauny Polak wejdzie w stroju kąpielowym, bez ręcznika, z piwem w butelce, która za chwilę się zbije...
Wstydzę się za takie zachowania Polaków.

Jaki naród, taka kultura. Jem bułkę przez bibułkę, a ... do buzi...

Ludzie!
Tolerancji trochę!
Chce się ktos nago opalać?
Proszę bardzo.

Ale dlaczego w saunie poniewiera swoje ciało w elastikach?
Mozna owinąć się bawełnianym ręcznikiem i po kłopocie.


Dobrze gadasz....

croolik napisał(a):
nosekdomin napisał(a):Witam wszystkich naturystów/nudystów/golasów

Mam nadzieję że wyłoni się interesująca dyskusja, która raz na zawsze uporządkuje stosunek do naturyzmu/nudyzmu i która będzie zachętą i informatorem dla tych którzy śmiało to krytykują a niewiele o tym wiedzą.


Gratuluję - w tym wątku pojawiło się najwięcej postów od czasów dyskusji o topless na basenie. Niestety wydaje mi się, że nie będzie ona ani zachętą ani informatorem.
Aktualnie poziom dyskusji zszedł do poziomu nie gwarantującego wymiany rzeczowych argumentów, a tylko rzucanie obelg, ostrzeżeń i zwykłą pyskówkę.
To smutne jest bardzo.


Ty nie mi gratuluj, tylko chórkowi. ja miałem edukacyjne intencje.

Arek napisał(a):
FUX napisał(a):Doprecyzuję. Niektorzy Polacy są pruderyjni, zakłamani, zakompleksieni, etc...


I hipokryci, tu na forum wielcy obrońcy moralności, a gdyby tak wiedzieć co kryją ich komputery...


HAHAHAHAAa o kurde- to było mocne!!!!
jacky z DG
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 959
Dołączył(a): 18.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacky z DG » 26.03.2010 23:43

korculankajedna napisał(a):Wystarczyło w tym wątku (i wielu innych!!) wywalić darka1 i AndrzejaJ. i byłby spokój, ale oni mają układy, bo są szwagrami adminów.



nie było dementi ??

8) 8) 8)
bogdan63
Croentuzjasta
Posty: 332
Dołączył(a): 08.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bogdan63 » 27.03.2010 18:20

witam,
a jam taki patent na walkę z chamstwem że je jeżdżę do bardzo drogich apartamentów na które chamów po prostu nie stać, a kasy to mam tyle że mi wszystcy zazdroszczą,dobre co ???
pozdrawiam
Ostatnio edytowano 27.03.2010 20:50 przez bogdan63, łącznie edytowano 1 raz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
Naturyzm? Dlaczego tyle różnych zdań? - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone