Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Najpiekniejsze plaże PłD Dalmacja

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010
Najpiekniejsze plaże PłD Dalmacja

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 05.01.2014 00:49

Szukam przepięknych i dzikich plaż w południowej Dalmacji. W tym roku zamiast zwiedzania miast chciałabym pozwiedzać plaże.. :D wiem że jest utworzony wątek o najpiękniejszych plażach.....ale są one ulokowane w całej Chorwacji....planujemy wyjazd do Tućepi i stamtąd chcemy zwiedzać. Bardzo, ale to bardzo proszę o namiary pięknych, a zarazem dzikich plaż :D :D
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 05.01.2014 00:53

karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 05.01.2014 01:14

anakin napisał(a):Tu nie ma nic ciekawego? :wink:


pewnie,że jest.....rewelacyjny opis.....ale czy nie można małej, ale to malutkiej ściągi.... :wink: :wink:
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 06.01.2014 23:01

karin74 napisał(a):....planujemy wyjazd do Tućepi i stamtąd chcemy zwiedzać. Bardzo, ale to bardzo proszę o namiary pięknych, a zarazem dzikich plaż :D :D


Jak jedziecie do Tučepi to koniecznie musicie odwiedzić plażę Nugal.
rodaivuk

Nieprzeczytany postnapisał(a) rodaivuk » 06.01.2014 23:12

karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 08.01.2014 21:07

Piter_M napisał(a):
karin74 napisał(a):....planujemy wyjazd do Tućepi i stamtąd chcemy zwiedzać. Bardzo, ale to bardzo proszę o namiary pięknych, a zarazem dzikich plaż :D :D


Jak jedziecie do Tučepi to koniecznie musicie odwiedzić plażę Nugal.


Już ją oglądałam....jest przecudna....ale chyba nie dla tekstylnych :oops:
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4903
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 08.01.2014 23:14

karin74 napisał(a):
Już ją oglądałam....jest przecudna....ale chyba nie dla tekstylnych :oops:


Czytałem że jest" mieszana"(w sezonie),byliśmy we wrześniu i tekstylni byli w zdecydowanej przewadze :D
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 08.01.2014 23:17

CROberto napisał(a):
karin74 napisał(a):
Już ją oglądałam....jest przecudna....ale chyba nie dla tekstylnych :oops:


Czytałem że jest" mieszana"(w sezonie),byliśmy we wrześniu i tekstylni byli w zdecydowanej przewadze :D


Byłam na niej trzy sezony z rzędu i bez problemu znajdą się na niej i tekstylni i naturyści.


Zdjęcie Nugala z lipca 2013:
DSC06718.JPG


i zdjęcie podglądacza, który podglądał sobie naturystów z góry:
DSC06735.JPG


DSC06731.JPG
fasola
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 13.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) fasola » 09.01.2014 19:28

Teraz pluje sobie w brode że nie odwiedziłem tej plazy,a byłem w Makarskiej i nawet mapke jak tam trafic :mrgreen: może się uda w tym roku .PS.Pozdgladacz złapany na gorącym hehe :hut:
przemo99
Croentuzjasta
Posty: 471
Dołączył(a): 14.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemo99 » 03.02.2014 10:04

Jest gdzie ręcznik rozłożyć w sezonie?
Dan_78
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 93
Dołączył(a): 04.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dan_78 » 03.02.2014 10:44

Patrząc na powyższe zdjęcia z lipca, to raczej tłoku wielkiego nie było, więc nie powinno być źle. My będziemy w Makarskiej od 21 czerwca, plażę obowiązkowo chcemy zaliczyć (nie udało się niestety ostatnim razem). Z tego co wyczytałem plaża jest dziką CO, więc nie powinno być problemu we wspólnym plażowaniu tekstylnych z "nagusami". W Grecji plażowaliśmy w miejscu na plaży (plaża publiczna bez wydzielonej strefy FKK) gdzie 95 % plażowiczów było naturystami my jako nieliczni z tekstylnych i nikt na nikogo nie zwracał uwagi, a rozbijaliśmy się w ich towarzystwie ponieważ była to najlepsza miejscówka na plaży. Zakładam, że na Nugalu będzie analogicznie.

Korzystając z okazji zapytam, czy ktoś się orientuje czy można wejść na szlak wiodący na Nugal od strony portu w Makarskiej czy standardowo tylko od wylotówki do Tucepi ?

A wracając do tematu mnie osobiście bardzo podobają się plaże w Breli i Velika Duba w Zigovośće. Brelę mam nadzieję zaliczyć również w tym roku :) .

pozdRawiam
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 03.02.2014 11:40

Dan_78 napisał(a):
Korzystając z okazji zapytam, czy ktoś się orientuje czy można wejść na szlak wiodący na Nugal od strony portu w Makarskiej czy standardowo tylko od wylotówki do Tucepi ?



Bez problemu dojdzie się i od strony Makarskiej i od Tucepi
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 05.02.2014 22:53

A może jeszcze jakiś namiar? Pozdrav :D

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone