Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Najchłodniejsze miejsce na urlop

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.10.2018 20:02

Ja to rozumiem, bo jestem z rodziny przeżywającej liczne "przygody" z układem krążenia...
Polecam Istrię lub Kwarner, bo tam pogoda bywa kapryśna, ale najbardziej - zmianę miesiąca - nie jedź w sezonie wysokim; wybierz maj albo październik, ostatecznie wrzesień lub czerwiec.
Bartek81
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 347
Dołączył(a): 25.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek81 » 11.10.2018 13:10

Wyrocznia napisał(a):Ja to rozumiem, bo jestem z rodziny przeżywającej liczne "przygody" z układem krążenia...
Polecam Istrię lub Kwarner, bo tam pogoda bywa kapryśna, ale najbardziej - zmianę miesiąca - nie jedź w sezonie wysokim; wybierz maj albo październik, ostatecznie wrzesień lub czerwiec.

Tak jak była kapryśna w Crikvenicy w 2017 w sierpniu,przez całe 10 dni pobytu temp. nie spadła poniżej 36 st. :P
Więc jeśli do Cro z umiarkowanymi temp.to faktycznie maj/czerwiec/wrzesien/październik, a i w tych miesiącach może różnie być.
Poprzednia strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Najchłodniejsze miejsce na urlop - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone