Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nadalina na Ciovo (Okrug Gornji)

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mada10000
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 570
Dołączył(a): 21.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mada10000 » 23.01.2014 21:44

Jest ,też super plaża w lesie .Idzie się do zatoki , jak staniesz twarzą do zatoki ,to drogą przy morzu w lewą stronę.Przechodzisz obok takiego mini baru (piwo,lody).Nasz syn miał 7 lat i nie było problemu to tak ok 1,5 km .Jak dobrze pamiętam. Apartament 4 osobowy w Nadalinie jest może nie za duży .My byliśmy w 3 osoby i było ok. Super balkon jak dla mnie .Widoki z balkonu nie zapomniane,zwłaszcza noca kiedy widać płynace statki.
Gospodarze ,przemili.
Jeżeli ,nie jesteście za bardzo wymagający ,to badzie ok.
Dla mnie mogło by być bliżej plaży ,ale ja lubię wyjść z apartamentu bezpośrednio na plażę :D
Mżafka
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 23.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mżafka » 23.01.2014 22:14

Nie jesteśmy bardzo wymagający i już się nie mogę doczekać tych widoków.
Mam dwa terminy do wyboru, koniec czerwca lub koniec lipca na dwa tygodnie. Co proponujecie? Wolałabym lipiec ale nie wiem jak bardzo zatłoczona jest plaża i czy jest różnica w cenach w tych okresach na mieście?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.01.2014 07:13

Mżafka napisał(a):Nie jesteśmy bardzo wymagający i już się nie mogę doczekać tych widoków.
Mam dwa terminy do wyboru, koniec czerwca lub koniec lipca na dwa tygodnie. Co proponujecie? Wolałabym lipiec ale nie wiem jak bardzo zatłoczona jest plaża i czy jest różnica w cenach w tych okresach na mieście?


W czerwcu będzie na pewno cena niższa, jakieś 20-30% i mniej ludzi. Jeśli chodzi o plażę o której pisze mada10000 to rzeczywiście zapomniałem o niej.Osobiście byłem raz na tej plaży w formie spaceru. Miejsce fajne bo przy lesie (jest cień ) żwirek na plaży i woda czysta, tylko trzeba trochę się przejść (jest dróżka brzegiem morza) ale na pewno fajniejsza niż ta widziana z balkonu.
mada10000
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 570
Dołączył(a): 21.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mada10000 » 24.01.2014 07:36

W czerwcu napewno ,jest trochę taniej.Ja osobiscie wolałabym lipiec.chociażby ze wzgledu na owoce :D
Na Ciovo ,byliśmy w zeszłym roku na poczatku września ,i ceny były podobne do tych ze szczytu sezonu
(to takie moje spostrzeżenie).\pozdrawiam
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.01.2014 08:25

Jeśli chodziłoby o ekonomię (przed sezonem lub po)to zdecydowanie wybrałbym po (wrzesień) ,ciepła woda i pogoda jeszcze jak w lecie,dlatego w tym roku po raz pierwszy jedziemy we wrześniu :D Pozdrawiam
termondar
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6522
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) termondar » 24.01.2014 11:41

mada10000 napisał(a):W czerwcu napewno ,jest trochę taniej.Ja osobiscie wolałabym lipiec.chociażby ze wzgledu na owoce :D
Na Ciovo ,byliśmy w zeszłym roku na poczatku września ,i ceny były podobne do tych ze szczytu sezonu
(to takie moje spostrzeżenie).\pozdrawiam


To prawda, ale nie do końca, ceny zależą też od położenia apartamentu. Nasz był w samym centrum przy Copacabanie, mogłaś z tarasu skakać do wody :)
Mżafka
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 23.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mżafka » 24.01.2014 12:15

Zdecydowałam się na czerwiec, wyjazd 28. Bardzo miły pośrednik z cro travel zaproponował willę bliżej copacabany w podobnej cenie, więc muszę się zastanowić. Nurtuje mnie pytanie jak z paszportami, Chorwacja weszła do unii ale czy jest w szengen ? Może nie muszę załatwiać paszportów? Są przeterminowane:/ Wystarczą dowody osobiste? O winietach poczytam, ale też w tym roku podobno się pozmieniało, nie wiem czy na forum znajdę aktualne informacje?
Mżafka
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 23.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mżafka » 24.01.2014 13:29

No poszukałam i doczytałam się że wystarczy D.O. :) Muszę się jeszcze dowiedzieć czy 10 letniej córce wyrobią.
termondar
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6522
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) termondar » 24.01.2014 13:30

Mżafka napisał(a):Zdecydowałam się na czerwiec, wyjazd 28. Bardzo miły pośrednik z cro travel zaproponował willę bliżej copacabany w podobnej cenie, więc muszę się zastanowić. Nurtuje mnie pytanie jak z paszportami, Chorwacja weszła do unii ale czy jest w szengen ? Może nie muszę załatwiać paszportów? Są przeterminowane:/ Wystarczą dowody osobiste? O winietach poczytam, ale też w tym roku podobno się pozmieniało, nie wiem czy na forum znajdę aktualne informacje?



Paszporty nie są potrzebne, wystarczą dowody. Winiety są w Austrii, Czechach, Słowenii, natomiast w Chorwacji płaci się na bramkach.
Tu znajdziesz szczegóły na temat opłat za drogi zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Mżafka
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 23.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mżafka » 24.01.2014 18:24

Dziękuję za wszystkie informacje, jesteście baardzo pomocni :D
Mżafka
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 23.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mżafka » 24.01.2014 21:51

Hej, jestem przerażona:( Jak już wybrałam apartament (chociaż jeszcze nie zarezerwowałam) i już żyję tym wyjazdem, poczytałam na forum, że większość jest nie zadowolona z pobytu na Ciovo. Że to najgorsze miejsce w Cro. A na początku czytałam, że jest to jedna z najlepszych wysp. Mam mieszane uczucia. Mam szukać noclegów od nowa? gdzie? spędziłam dwa tygodnie wybierając miejsce i apartamenty. Jadę pierwszy raz, nie chcę źle wybrać. Poradźcie proszę
mada10000
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 570
Dołączył(a): 21.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) mada10000 » 24.01.2014 22:14

Zdania są różne.Ja zawsze z przyjemnością wracam na Ciovo.
Odwiedzamy ,inne rejony ,każdy jest inny.
Peljesac -cudowny
okolice Zadaru-fajne
Klek :D ,dolina Neretwy -ma swój urok
Korcula-super
Ale Ciovo ,Trogir ,Split -tam zawsze czuję się super.
Wybór należy do Ciebie.Zawsze będą zwolennicy i przeciwnicy.
Nie mam ochoty wracać Północnej Chorwacji ,a i ona ma masę zwolenników.
Decyzja nalezy do Ciebie ,zawsze będzie jakieś ale.
Najlepiej ,postanowić sobie w tym roku to... ,a następny wyjazd tam...
I nie patrzyć na opinie ,bo ile osób tyle opinii.
Pozdrawim
Mżafka
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 23.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mżafka » 25.01.2014 09:09

Dziękuję Ci mada10000 za słowa otuchy:) Rozczytałam się na tym forum i rzeczywiście są też zwolennicy tej wyspy, jednak chyba więcej przeczytałam negatywnych opinii. Mimo wszystko, stwierdziłam, ze skoro już się nastawiłam na ciovo to właśnie tam się wybiorę. Masz rację, przecież nie będę siedzieć tam na tyłku, zobaczę też inne miejsca. Wróciło mi dobre nastawienie :)
Natko_
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 444
Dołączył(a): 23.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Natko_ » 25.01.2014 13:18

Ja jestem w gronie zwolenników Ciovo :)
Właśnie w Okrugu Gornjim byliśmy chyba 5 lat temu i z pewnością na Ciovo jeszcze wrócimy, jak nasycimy się "resztą" Chorwacji :)
Z wyspy zdecydowanie najbardziej urokliwy jest właśnie Okrug Gornji - dzielnice na północnej stronie wyspy, od strony Trogiru to zupełnie inna jakość ;)
Z Okrugu można spacerkiem na Copacabanę dojść - aleee... ta plaża to nie nasze klimaty. Mavarica też nie - mieszkaliśmy w apartamencie przy ul. Rastici, bardziej na zachód od Nadaliny, dzikie małe plaże tam były, cuuuudnie :)
Do dziś szukamy "takiej plaży jak na Ciovo" i jeszcze nie znaleźliśmy ;)
Choć inne też piękne...


Ciovo jest dobrym miejscem wypadowym - blisko Trogir (wiadomo ;) ), Split, Szybenik - no nie trzeba na tyłku siedzieć ;)
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 26.01.2014 10:02

Myślę, że na pierwszy wyjazd to wszędzie się będzie podobać :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nadalina na Ciovo (Okrug Gornji) - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone