Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Nadalina na Ciovo (Okrug Gornji)

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
waldeq
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 236
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldeq » 03.03.2008 23:09

He he zacznę rozglądać się już od Zagrzebia za ta toyotką:) Z natury jestem uparty i nie wyjadę z cro zanim tego samochodu nie znajdę:))
PiotreKrk
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 03.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) PiotreKrk » 04.03.2008 23:10

Jak najbardziej liczymy na wieczorek zapoznawczy :lol:
PiotreKrk
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 03.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) PiotreKrk » 04.03.2008 23:11

Rezerwacja już jest,autokar załatwiony ,teraz tylko dostać się z Trogiru na miejsce :D
waldeq
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 236
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldeq » 04.03.2008 23:28

Do tego urlopu jeszcze trochę czasu ale cieplej się robi na duszy jak wakacje już zaplanowane. Wyżej podałem swój mail więc skoro przez tydzień bedziemy ściana w ścianę to może warto nawiązać kontakt?:)
PiotreKrk
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 03.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) PiotreKrk » 09.03.2008 00:25

Już wszystko zaklepane i jedziemy.To nasz pierwszy wyjazd na Chorwację!
Mam pytanie czy ktos nie orientuje sie czy jest jakies lokalne połaczenie z trogiru do okrug gornji gdzie znajduje sie nasz apartament?
prosze o pomoc
Autokar wysadzi nas w trogirze na dworcu.
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
pozdrawiam
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 09.03.2008 23:27

Są autobusy miejskie. Bez problemu dowiozą Cię na Okrug, ale jeśli zarezerwowałeś Nadalinę to do samego domku pojazdem nie dotrzesz...Trochę drogi na nóżkach was czeka :)
Pozdrawiam.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.06.2009 11:42

Witam ja jadę z rodziną do Nadalina od 04 lipca do 18 lipca Na Ciovo pierwszy raz w ubiegłym roku byliśmy na Brać
agneess
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 161
Dołączył(a): 02.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) agneess » 04.06.2009 12:06

Ja będę po raz pierwszy na Ciovo (Slatine) od 27.07 do 08.08.09,jak widzę ten termin wybrało sporo forumowiczów :lol:
stonek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 28.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) stonek » 04.06.2009 16:05

My jedziemy pierwszy raz do Chorwacji i też na Ciovo, ale do Okrug Gornji, w terminie 31.07-08.08, na forum naczytałem się takich rzeczy o Okrug z których wynika że, to chyba najgorsze miejsce w Cro, brudne plaże, hałas, imprezy całonocne, ale cóż rezerwacji już nie zmienię i cały czas mam nadzieje że jednak nie będzie tak źle, są przecież też zwolennicy Ciovo i Okrug :?
gordipi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 284
Dołączył(a): 16.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) gordipi » 04.06.2009 16:07

Czytałeś niedokładnie. Byłem w zeszłym roku i bardzo mile wspominam. :D
msz
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 28.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) msz » 04.06.2009 16:22

ja tez bylem w tamtym roku i jestem bardzo zadowolony
stonek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 28.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) stonek » 04.06.2009 16:44

Ciesze się że odzywają się zadowoleni z pobytu w Okrug G, pozdrawiam
Vegusia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 18.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vegusia » 05.06.2009 19:06

witam, byłam w Nadalinie, bardzo miła Pani gospodarz,przynosiła nam lody własnej roboty, jakieś pączki.Standard był sredni,ale było czysto i sympatycznie. Nadalina troszkę dalej od plazy,do plaży jeżdziliśmy autem.Generalnie fajnie bo cichutko i śliczny widok na morze. Jedna uwaga zalecam przyjechać za dnia bo jak się ściemni to za groma nie znajdziecie.
waldeq
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 236
Dołączył(a): 01.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) waldeq » 07.06.2009 19:42

stonek napisał(a):Ciesze się że odzywają się zadowoleni z pobytu w Okrug G, pozdrawiam

Możesz być spokojny! Jest wielu zwolenników Ciovo i Okrugu. Ja do nich należę i... za 46 dni znów tam jadę:) Moja rodzinka już nie może się doczekać!
stonek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 28.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) stonek » 07.06.2009 19:46

waldeq napisał(a):
stonek napisał(a):Ciesze się że odzywają się zadowoleni z pobytu w Okrug G, pozdrawiam

Możesz być spokojny! Jest wielu zwolenników Ciovo i Okrugu. Ja do nich należę i... za 46 dni znów tam jadę:) Moja rodzinka już nie może się doczekać!

My wyjeżdżamy za 51 dni i też nie mogę się doczekać :lol: czytam, czytam, czytam i słucham Cro radyjka :) :) :) pozdrawiam :!:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Nadalina na Ciovo (Okrug Gornji) - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone