Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Moje miasto

Rozmowy na tematy fotograficzne. Porady odnośnie techniki fotografowania, wyboru sprzętu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.10.2007 17:16

madzia1981 napisał(a):Po ciszy wyborczej zareklamuję moją wioskę :D ....

Madzia nazwa Twojej wioski jest wręcz kultowa :lol: ale fakt poczekajmy do wyborów :lool:
madzia1981 napisał(a):...-nie działa mi w laptopie literka "ci" , wszystkie inne działają, co to może byc?

Mnie też i to od początku. Zmiana języka nic nie daje i też nie wiem o co chodzi :wink: Dobrze, że Janusz mnie nie ściga za brak "ci" :lol:
Pozdrav :papa: :papa: :papa:
Morski Pas
Koordynator konkursów
Avatar użytkownika
Posty: 4321
Dołączył(a): 12.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Morski Pas » 19.10.2007 17:35

madzia1981 napisał(a):nie działa mi w laptopie literka "ci" , wszystkie inne działają, co to może byc?


Jakiś program używa kombinacji klawiszy Alt+c albo Ctrl+Alt+c. Jeśli masz kartę grafiki firmy ATI to zacznij od sprawdzenia w ATI Control Center.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.10.2007 19:55

Piotrek_B napisał(a): Dobrze, że Janusz mnie nie ściga za brak "ci" :lol:
Pozdrav :papa: :papa: :papa:


Nie ścigam za brak "ć" bo nie piszesz jak w tym mieście - zauważyłbym brak "ć" :wink:
A ta na marginesie ciekawe w jakim mieście ta manifestacja :?:
:papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.10.2007 20:42

admin1 napisał(a):Jakiś program używa kombinacji klawiszy Alt+c albo Ctrl+Alt+c. Jeśli masz kartę grafiki firmy ATI to zacznij od sprawdzenia w ATI Control Center.

Admin wielkie dzieki za info :lol: juz działa i to jak:ćććććććć :wink: A już myślałem, że to klawiatura :lol: .
Pozdrav :papa:
alinek1
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 08.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) alinek1 » 20.10.2007 14:54

No to ja zapraszam do Przemyśla :D :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Więcej zdjęć do pooglądania tutaj

Pozdravki.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.10.2007 15:19

Tego Szwejka znam :lol:

Obrazek

:papa:
Rafał K
Cromaniak
Posty: 2318
Dołączył(a): 07.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał K » 20.10.2007 17:32

Obrazek





ps
przemyskie fotki bardzo ok.
:papa:
Szopisko
Croentuzjasta
Posty: 121
Dołączył(a): 21.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Szopisko » 20.10.2007 21:50

Wielkie dzięki za cenne rady :)

PS.

Faktycznie ten pień po lewej nie pasuje - ale można go wyciąć.. tzn. wykadrować. O tak:

Obrazek

I po szybkim retuszu... chyba gorzej.

Obrazek
Ostatnio edytowano 20.10.2007 22:07 przez Szopisko, łącznie edytowano 2 razy
Jola L-G
Cromaniak
Posty: 1091
Dołączył(a): 21.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jola L-G » 20.10.2007 21:55

Piotrek_B napisał(a):
madzia1981 napisał(a):Po ciszy wyborczej zareklamuję moją wioskę :D ....

Madzia nazwa Twojej wioski jest wręcz kultowa :lol: ale fakt poczekajmy do wyborów :lool:
madzia1981 napisał(a):...-nie działa mi w laptopie literka "ci" , wszystkie inne działają, co to może byc?

Mnie też i to od początku. Zmiana języka nic nie daje i też nie wiem o co chodzi :wink: Dobrze, że Janusz mnie nie ściga za brak "ci" :lol:
Pozdrav :papa: :papa: :papa:



Czy zamiast Ć włącza się jakiś program? miałam ten sam problem i za poradą producenta sprzętu musiałam wejść w programy i ten program odłączyć - moje posty z poprzedniego tygodnia są bez literki ć. Jola
Jola L-G
Cromaniak
Posty: 1091
Dołączył(a): 21.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jola L-G » 20.10.2007 22:01

admin1 napisał(a):
madzia1981 napisał(a):nie działa mi w laptopie literka "ci" , wszystkie inne działają, co to może byc?


Jakiś program używa kombinacji klawiszy Alt+c albo Ctrl+Alt+c. Jeśli masz kartę grafiki firmy ATI to zacznij od sprawdzenia w ATI Control Center.


mnie zamiast ć otwierała się karta ATI, ale jest jeszcze drobna sprawa, że niektore mają ATI control center, a niektóre start control center i pomimo, że wyskakiwało ATI odłączyć musiAŁM START i wszystko zaczęło działać poprawnie.
Jola L-G
Cromaniak
Posty: 1091
Dołączył(a): 21.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jola L-G » 20.10.2007 22:02

alinek1 napisał(a):No to ja zapraszam do Przemyśla :D :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Więcej zdjęć do pooglądania tutaj

Pozdravki.



a gdzie Margerita :?: :?: Niedźwiadka też nie ma :cry: :cry:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.10.2007 22:06

Jola L-G napisał(a):Czy zamiast Ć włącza się jakiś program? miałam ten sam problem i za poradą producenta sprzętu musiałam wejść w programy i ten program odłączyć - moje posty z poprzedniego tygodnia są bez literki ć. Jola

U mnie na tej kombinacji klawiszy zapisany był start ATI Control Center i stąd "ć" nie wchodziło. Nie jestem komputerowcem więc myślałem, że to wina klawiatury. A za namową Admina sprawdziłem i w ATI Control Center zmieniłem kombinację skrótów klawiszy i wszystko gra :wink:
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 21.10.2007 13:37

admin1 napisał(a):
madzia1981 napisał(a):nie działa mi w laptopie literka "ci" , wszystkie inne działają, co to może byc?


Jakiś program używa kombinacji klawiszy Alt+c albo Ctrl+Alt+c. Jeśli masz kartę grafiki firmy ATI to zacznij od sprawdzenia w ATI Control Center.

Dziękuję bardzo! Już mogę!!!!
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 21.10.2007 13:47

Tak Jolu miałam to samo, za każdym razem gdy chciałam napisać ć to włączał się ten program. Teraz już jest ok.Pozdrawiam.
fokstrot
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 492
Dołączył(a): 21.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) fokstrot » 21.10.2007 16:25

@rafał krasoń
zgadzam sie z Toba w 100% - Sandomierz jest piekny :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do FotoCroClub - dyskusja



cron
Moje miasto - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone