Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Który kamping wybrać?

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ptasznik5
Croentuzjasta
Posty: 129
Dołączył(a): 03.03.2008
Który kamping wybrać?

Nieprzeczytany postnapisał(a) ptasznik5 » 23.03.2008 20:59

Pytam wszystkich znawców kempingów na Istrii, bo tam zamierzam spędzić tegoroczne wakacje. Po dłuuuugich i burzzzzliwych rozmowach i dyskusjach wybraliśmy wstępnie, ale nie ostatecznie,kilka kempingów w okolicy Puli:Puntizela, Indje, Medulin, Stupice, Pomer, Runke, Tasalera i Kazela. Proszę o opinie o tych kempach lub o namiary na jakieś inne, mniejsze kempingi w tym rejonie Istrii. Znalazłam listę mini kempingów w tej okolicy, ale w większości nie mają one własnych stron internetowych. Jedziemy w 12-14 osób, z młodzieżą i dziećmi, zależy nam na cieniu, niewielkiej odległości do plaży, no i na niskiej cenie oraz dobrym klimacie pobytu. Nie zależy nam na tym, żeby był to duży, znany kemping, może być niewielki, przydomowy, ale sprawdzony. :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 23.03.2008 21:41

Na Istrii małych przydomowych kempingów "jak na lekarstwo" :wink:
Tych wymienionych w okolicy Puli nie znam osobiście , ale gdybym miał na któryś się wybrać, to albo na kemping INDIJE lub na kemping PUNTIŽELA
Co do ceny to kempingi na Istrii są raczej drogie, ale za to oferują dobre warunki pobytu.
Skoro macie w grupie dzieci młodzież , to lepiej jechać na większy kemping, będą mieć tam boiska, na niektórych są baseny czy też darmowe dyskoteki.
krystek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1287
Dołączył(a): 15.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krystek » 23.03.2008 22:04

Blisko centrum Rovinja jest Camp Porton Biondi. Niestety, aby dostac się na plażę trzeba przejść przez uliczkę. Camp jest zacieniony w 100 %, do centrum ok 800 m, a przy tym tańszy niż Polari , Amarin, czy Vestar. Trochę fotek znajdziesz tutaj, a cennik jest tu.
dagarts
Croentuzjasta
Posty: 248
Dołączył(a): 17.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) dagarts » 24.03.2008 07:44

W ubiegłym roku byłam w Fazanie(koło Puli) na campingu Pineta. Jest niedrogi, przy plaży, jest boisko do kosza, piłki nożnej. Jest zacieniony. Wada to duża ilość hałasujących Słoweńców. To link http://www.club-adriatic.hr/indexhd462e.html?h=4&d=1
ziomek
Croentuzjasta
Posty: 428
Dołączył(a): 15.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ziomek » 24.03.2008 09:25

byliśmy na campie Medulin w miejscowości o tej samej nazwie :roll:
bardzo fajny camping dosyć duży bardzo ładnie położony na półwyspie w lesie piniowym rewelacja ,sanitariatów dużo, plaża dla każdego /kamienista,żwirkowa,piaszczysta z łagodnym zejściem do morza ,
spokojnie można też nurkować i pływać do pobliskich wysepek na pontonie/ na terenie campu jest sklep typu konsum jest też pizzeria i małe sklepiki
W pobliżu mały deptak z knajpkami ciuchami itp kantor w pobliżu
można zabrać rower,rolki-jest gdzie spacerować bardzo przyjemne miejsce blisko Pula ,Rovinij,Poreć-można nawet pokusić sieodalsze wycieczki-ja polecam :D :D :D :D
Aglaia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1610
Dołączył(a): 03.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aglaia » 25.03.2008 08:28

Byliśmy w zeszłym roku kilka dnia na campie Kazela w Medulinie. Camp jest co do zasady zacieniony i bardzo duży. Na miejscu supermarket, kantor, dwie restauracje, aqua park (niezbyt duży), w sezonie działa też szkoła nurkowania i windsurfingu, są boiska, place zabaw, sanitariatów dużo i czyste, plaża wzdłuż całego campu. Byliśmy na początku września więc właściwie po sezonie i pamiętam, że było dość tanio (chyba niecałe 90 kun/doba za 2 osoby, namiot i samochód) ale jak popatrzyliśmy na cennik na sezon to zrobiło nam się trochę słabo (nie pamiętam w tej chwili ile ale nam wydało się strasznie drogo).
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.03.2008 08:56

Obrazek

Jeśli to TEN kemping to cienia raczej mało :roll: :hut: :papa:
Aglaia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1610
Dołączył(a): 03.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aglaia » 25.03.2008 11:20

Owszem to ten i będę się upierać, że cienia sporo. Miejsca niezacienione, które widać na tym zdjęciu to przede wszystkim okolice plaży, reszte miejsc niezacienionych zajmowały "wrośnięte" autriackie i niemieckie przyczepy oraz obiekty typu mobile home. Namiot spokojnie można rozbić w ceniu. W końcu mój w takowym stał. A miejsca zacienione zaznaczyłam.

Obrazek
monika2277
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 161
Dołączył(a): 19.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) monika2277 » 06.04.2008 22:22

Zgadzam się z "Aglaia" też byłam na tym campie co prawda w 2005 ale jest tam sporo cienia i jest to bardzo fajny duży camp. Jest na nim czysto(sanitariaty ok) fajna plaża, blisko Pula. Ale już wtedy kiedy ja byłam było drogo. :papa:
turkus
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 24.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) turkus » 24.07.2011 18:58

Coś nowego w tym temacie?

Ma ktoś aktualny cennik kempingu Kazela w Medulinie?
demi-duox
Cromaniak
Posty: 1349
Dołączył(a): 15.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) demi-duox » 24.07.2011 20:02

turkus napisał(a):
Ma ktoś aktualny cennik kempingu Kazela w Medulinie?


Wujek google ma.
turkus
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 24.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) turkus » 24.07.2011 20:18

demi-duox napisał(a):Wujek google ma.


Dzięki, znalazłęm, drogo, za samochód i dwie osoby w namiocie wychodzi do 40EUR za dobe...


Jeśli ktoś ma coś lepszego to prosiłbym o info...

Jeszcze pytanie. Istrie wybieram, bo chciałem zaliczyć Wenecję (promem).

Jak ten region wypada w porównaniu z np. Makarska rivierá (np. okolice Sibienika)? Chodzi mi o plaze, ludzi, klimat,... . Jakies roznice?

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Który kamping wybrać?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone