Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kto Wie Gdzie To Jest ?

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Alen
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 16.02.2005
Kto Wie Gdzie To Jest ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alen » 07.01.2010 01:34

Piękna plaża ale naprawdę nie wiem gdzie ona jest położona ?

Środkowa Dalmacja, Croatia sexy beach naturist fkk
Obrazek

http://www.chorwacja.croatia4u.info/1/f ... _fkk.8.jpg
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 07.01.2010 08:40

Brela! Punta Rata.
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 07.01.2010 08:46

Torac napisał(a):Brela! Punta Rata.


Symbol Breli :wink:

Obrazek
Ostatnio edytowano 07.01.2010 09:33 przez jorgus111, łącznie edytowano 3 razy
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 07.01.2010 08:50

foto z apart.
Obrazek
avensis
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 203
Dołączył(a): 21.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) avensis » 07.01.2010 15:30

Ale czy ta plaża jest naturystyczna?
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 07.01.2010 16:26

Moim zdaniem nie, ale może mi się tylko wydaje?
Tam z reguły sporo ludzi przychodzi zrobić zdjęcia tej skałce, więc nie bardzo tam na golasa latać, bo tłumy wokoło ;)
Zależy co kto lubi ;)
as12345600
Croentuzjasta
Posty: 178
Dołączył(a): 02.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) as12345600 » 07.01.2010 17:28

To na 100 % nie jest naturystyczna plaża, jest przy deptaku od Breli do Baśkiej Vody
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 07.01.2010 18:52

avensis napisał(a):Ale czy ta plaża jest naturystyczna?


A niby co ??? Chciałoby się na niej rozebrać czy pogonić golasów. Jeśli pogonić golasów, narobić im zdjęć i wywiesić foto we wszystkich konobach to ja się na to piszę. Pozdrawiam
avensis
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 203
Dołączył(a): 21.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) avensis » 07.01.2010 20:43

darek1 napisał(a):
avensis napisał(a):Ale czy ta plaża jest naturystyczna?


A niby co ??? Chciałoby się na niej rozebrać czy pogonić golasów. Jeśli pogonić golasów, narobić im zdjęć i wywiesić foto we wszystkich konobach to ja się na to piszę. Pozdrawiam

A co masz do ludzi którzy opalają sie topless? Jeśli jest to plaza FKK to mozna sie tam opalac na golasa i nic Ci do tego. Ja sie tylko zapytałem czy jest to plaza naturystyczna, bo wydawało mi sie ze nie.
Pozdrawiam.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.01.2010 20:50

avensis napisał(a):.... A co masz do ludzi którzy opalają sie topless? ....

A po co dyskutujesz z trollem :?: :roll:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 07.01.2010 21:25

Piotrek_B napisał(a):
avensis napisał(a):.... A co masz do ludzi którzy opalają sie topless? ....

A po co dyskutujesz z trollem :?: :roll:


To już jest dyskryminacja. Moderator nie potrafi być bezstronny. Piotrze. B - nie powinienes pełnić tej funkcji, nie spełniasz podstawowego warunku - ZAUFANIA. Pozdrawiam
Co wolno użytkownikow to nie moderatorowi. Tobie nie winna udzielać się atmosfera na forum.
avensis
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 203
Dołączył(a): 21.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) avensis » 07.01.2010 21:52

darek1 napisał(a):
Piotrek_B napisał(a):
avensis napisał(a):.... A co masz do ludzi którzy opalają sie topless? ....

A po co dyskutujesz z trollem :?: :roll:


To już jest dyskryminacja. Moderator nie potrafi być bezstronny. Piotrze. B - nie powinienes pełnić tej funkcji, nie spełniasz podstawowego warunku - ZAUFANIA. Pozdrawiam
Co wolno użytkownikow to nie moderatorowi. Tobie nie winna udzielać się atmosfera na forum.

Darku1 tematem postu było pytanie gdzie leży ta piekna plaża, autor postu był przekonany ze jest to plaża FKK. Jak każdy użytkownik tego forum miał prawo zadać takie pytanie, a Ty odrazu atakujesz ludzi którzy opalaja sie topless. Prosiłbym aby nie robić śmietnika z tego forum i zbędne komentarze mógłbys sobie darowac.
as12345600
Croentuzjasta
Posty: 178
Dołączył(a): 02.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) as12345600 » 07.01.2010 22:52

Dawno nie byłem na forum, w zeszłym roku byłem na wczasach w Polsce, chyba dlatego. Od paru dni zaglądam na forum i trafiam na kogoś bardzo zjadliwego widzę.
Moja zasada jest jedna jak mi się gdzieś nie podoba to tam nie chodzę. Nikt nikogo nie zmusza, żeby przebywał na plaży fkk. Nie chodzę do meczetu bo nie jestem muzułmaninem, nie znaczy to, że będę prowadził "świętą wojnę" przeciwko nim.

Sam nie mam nic przeciwko naturyzmowi w miejscach do tego przeznaczonych, między innymi na plaży fkk (chociaż złym jest narzucanie własnej nagości innym ludziom, ale fkk jest miejscem do tego przeznaczonym). Nie wyobrażam sobie np; korzystania z sauny w stroju kąpielowym, a na basen chodzę w kąpielówkach, do pracy w garniturze, do kościoła ubieram się odświętnie, a do pracy przy np aucie w strój roboczy. Nie mam tym bardziej nic przeciwko opalaniu się kobiet topless, my też się w koszulkach nie opalamy. A kobiece ciało jest zdecydowanie piękniejsze. O kurcze ale się rozpisałem, toż to prawie praca maturalna hahahaha. Pozdrowionka :)

Kolego pozbądz się swej złości to niczemu nie służy!!

Wracając do postu to napiszę jeszcze raz to nie jest plaża FKK, jest taka w odległości około 3km na wschód od tej. Za BaskaVoda w kierunku Makarskiej inaczej mówiąc.
Alen
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 16.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alen » 08.01.2010 01:44

Też mi się tak wydawało
Autor strony musiał się pomylić
http://www.chorwacja.croatia4u.info/pic ... st_fkk.htm
A powracając do Breli to stojąc przy tamtejszym kościele (kto był to wie) daleką drogę trzeba jeszcze pokonać by tam dotrzeć?
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 08.01.2010 09:35

as12345600 napisał(a):Dawno ...


poprostu zle trafiles a konkretnie na dziwnego uzytkownika ktoremu niewiadomo o co chodzi a non stop wlazi w tematu ktore go nie interesuja i pisze jakies pierdoly

to tak jakbys wchodzil w gaciach do sauny finskiej gdzie przed wejsciem masz tabliczke z przekreslonym strojem kapielowym a pozniej nabijal sie z ludzi tam przebywajacych bez odzienia

ja np. nie lubie goralskiej muzyki i miedzy innymi dlatego nie ma mnie na forach poswieconych tej tematyce - taka rada dla niezainteresowanych fkk :D
Następna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
Kto Wie Gdzie To Jest ?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone