Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kosovo - ubezpieczenie komunikacyjne - jaka stawka?

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
typ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 27.03.2004
Kosovo - ubezpieczenie komunikacyjne - jaka stawka?

Nieprzeczytany postnapisał(a) typ » 11.02.2007 11:14

Czy ktoś z was ma jakieś najnowsze informacje na temat ubezpieczenia komunikacyjnego w Kosovie? Z tego co wiem to zielona karta tam nie obowiązuje i trzeba kupić na granicy jakieś drogie ubezpieczenie.
Jaka jest teraz jego wysokość?
Na stronach naszego MSZ podają że jest to 20-50 EUR za samochód osobowy, ale ja wolałbym jakieś bardziej dokładne informacje. 20-50 to duzy rozstrzał i od czegoś zależy....
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 11.02.2007 12:04

My w 2005 płaciliśmy 25E, gdzieś ktoś pisał że bulił 50 ale z tego co pamiętam miał furgona. To chyba zależy jaki duży masz sprzęt :D
typ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 27.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) typ » 11.02.2007 12:43

Byłem w piątek na "Rysiu" więc powinienem powiedzieć że mi się sprzęt splątał :-)
A poważnie to pamiętałem o twoich 25 EUR, ale w kilku miejscach widziałem też informacje o 50 EUR...
Widocznie masz jakieś przywileje hehe i płacisz mniej....
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.08.2009 23:23

50 eur za 15 dni (na krócej nie da się wykupić)
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 05.08.2009 00:22

Dokładnie, chyba już od 2-3 lat jest taka stawka.

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Kosovo - ubezpieczenie komunikacyjne - jaka stawka?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone