Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Komunikacja Autobusowa Brela- Baska Voda- Makarska

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kuba82wwa
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuba82wwa » 15.07.2013 11:37

Witam serdecznie,

Zupełnie nie mogę zmaleźć w internecie informacji o autobusach na w/w trasie.
Może ktoś jest na miejscu i mógłby mi to namacalnie sprawdzić?
20 jedziemy do Breli - będziemy mieszkać przy Breljanskiej Cescie (Jadranka) - tam są przystanki autobusowe (na górze). Interesuje mnie komunikacja wieczorno - nocna - tak żeby podjechać po 10 kielichach rakiji np z Breli do Makarskiej na imprezę i np ok. 3:00 nad ranem wrócić - czy coś takiego wogóle funkcjonuje?

Byłbym wdzięczny za informacje!! (stawiam zimne Karlovacko :))
Kuba
audreyhorn
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) audreyhorn » 15.07.2013 13:16

Autobusy jeżdżą na pewno z Baśki Vody - byłam, widziałam. Nie wiem jak z Breli ale nawet jeśli nie jeżdżą często to do Baśki Vody można zrobić króki spacerek :) Wieczorem tak do 22 na pewno się dostaniesz do Makarskiej, ale powrót koło 3 nad ranem - raczej taksówką. Nie pamiętam ile płaciliśmy w zeszłym roku ale okazało się, że na 4 osoby nie wyszło wcale tak dużo, może jakieś 20 euro za całe auto.
kuba82wwa
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuba82wwa » 15.07.2013 13:25

No tak. To rzeczywiście dramatu nie ma. Jest nas 4-ka. Więc wyszłoby po 22 PLn /os..
Masz na myśli z centrum Baski Vody - z którego miejsca te autobusy jeżdżą? Bo ja myślałem o przystankach na Jadrance na górze....
audreyhorn
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) audreyhorn » 15.07.2013 16:43

Busy w BV są w samym centrum blisko portu. Wystarczy, że pójdziecie deptakiem nadmorskim z Breli cały czas prostu i na pewno na nie traficie :)
sernikowy
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) sernikowy » 07.09.2013 06:39

To z Breli już chyba wróciłes - to poprosze info jak w końcu z tymi autobusami z Breli - skąd odjezdżają? czy są czesto? Jadę do Breli za tydzień
alexi
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) alexi » 07.09.2013 11:52

Widziałam te autobusy - co prawda nie odważyłam się nimi jechać, ale w przyszłym roku raczej spróbuję, bo nasz kierowca zawsze narzekał że musi być abstynentem ;-)
arturwaw
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturwaw » 22.06.2015 13:22

Wybaczcie odkopywanie tematu ale w lipcu tego roku jedziemy do Baska Voda i chcielibyśmy udać się do Makarski autobusem. Rozkładu jazdy nie znalazłem także podbijam temat - czy komunikacja autobusowa nadal działa czy wręcz przeciwnie? :)
pawelli
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 22.06.2015 13:28

Podpinam się do tematu.
A może jakies busiki jeżdżą ? skąd odjeżdzają ?
fumarek
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) fumarek » 22.06.2015 13:41

Właśnie wrócilićmy z Marusici.Chcieliśmy busem podjechać do Breli, ale po 40 min czekania zrezygnowaliśmy.W przeciwną stronę jechało w tym czaie 6 busów.Nie ma rozkładów jazdy.Widzieliśmy, że inni też długo czekają na przystankach.
Do Makarskiej można jechać autem, droga jest ok i parking za darmo przy lidlu czy konzumie(z tego dalej do miasta).Do Breli w żadnym wypadku autem - ciasno, masa samochodów, brak parkingów.Wolne miejsca wzdłuż wjazdu do Breli byly odgrodzone sznurkami i miały zawieszoną tabliczkę, że to nie parking (zjechgaliśmy Brela Centrum).Jest jeden płatny parking 50 kun za cały dzień.A niby byliśmy przed sezonem:)

Powrót do Alternatywne środki lokomocji

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019