Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Hvar

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bettina57
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 03.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) bettina57 » 04.05.2013 10:46

Zawsze kupuję.Wyznaję zasadę,że ja zarabiam na życie tak,a w czasie wakacji daję zarobić innym.
Bosm@n
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 28.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bosm@n » 04.05.2013 21:53

Wymyśliśmy z żoną trochę inną drogę na Hvar:-) przez Włochy,
małe zwiedzanie Wenecji i promem z Ancony do Starego Gradu https://ssl.directferries.com/ferry/sec ... lse&curr=8
- bawił sie już ktoś w taki zawijas?
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 04.05.2013 23:09

Bosm@n napisał(a):Wymyśliśmy z żoną trochę inną drogę na Hvar:-) przez Włochy,
małe zwiedzanie Wenecji i promem z Ancony do Starego Gradu https://ssl.directferries.com/ferry/sec ... lse&curr=8
- bawił sie już ktoś w taki zawijas?


My trochę inaczej, najpierw na Hvar, a po 10 dniach promem ze Stary Gradu do Ancony, 3 dni w Rzymie, 1 w Wenecji i do domku przez Włochy :)
Bosm@n
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 28.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bosm@n » 05.05.2013 08:38

Też miło:-) wiem, że to wątek o Hvarze, ale moze podpowiesz mi gdzie można zanocowac w okolicy Wenecji, tak aby podjechać juz np. pociagiem, na booking.com jest mase noclegow ale nigdy tam nie bylem wiec nie wiem gdzie rezerwowac.
bettina57
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 03.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) bettina57 » 05.05.2013 20:48

Ponieważ jeżdzimy z przyczepą,prom zancony jest dla nas trochę drogi,zawsze pływamy z Drvenika.Ale za to urlop kończymy w Słowenii w terme Banovci-kemp ubrany,kemp FKK,hotel i super termalne baseny.Fakt,straszne zad.alezakończenie urlopu super.Jeszcze przed południem kompiułka,a wieczorem po 650 km w domku.
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 05.05.2013 23:00

Bosm@n napisał(a):Też miło:-) wiem, że to wątek o Hvarze, ale moze podpowiesz mi gdzie można zanocowac w okolicy Wenecji, tak aby podjechać juz np. pociagiem, na booking.com jest mase noclegow ale nigdy tam nie bylem wiec nie wiem gdzie rezerwowac.


Byliśmy w Wenecji, będąc na wakacjach na Istrii w Rovinji, pojechaliśmy rano i wróciliśmy tego samego dnia późnym wieczorem, bez nocowania. W tym roku prawdopodobnie też będzie bez nocowania.
pozdrawiam
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 09.05.2013 12:46

Stało się Kochani, za czas jakiś stanę się Waszym pełnoprawnym członkiem :)
Zaliczka zapłacona, potwierdzone że dotarła, czekają na nas :D
Czuję się nieco jak zdrajczyni. A jeszcze nie tak dawno mówiłam, że rok bez pobytu w Borje to rok stracony :D

Hvarze - czekaj na mnie....i nie zawiedź pogodą we wrześniu :D

Taki widoczek z tarasu na mnie czeka:
1358269741.jpg


1360774091.jpg



Nie mogę się doczekać :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Obrazek
Basik_63
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 650
Dołączył(a): 31.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basik_63 » 09.05.2013 17:40

Aldonka. Na pewno się nie zawiedziesz. A widoczek z okna przedni, oj przedni. :)
Bosm@n
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 380
Dołączył(a): 28.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bosm@n » 10.05.2013 06:48

Wido piekny :-) Masz szczęście w maju trafic taka kwaterke, ja wplacalem w zatoce Torac juz w grudniu:-)
Ja tez zmieniam "specjalizacje" z Peljesac na Hvar:-)
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 10.05.2013 08:57

Bosm@n napisał(a):Wido piekny :-) Masz szczęście w maju trafic taka kwaterke, ja wplacalem w zatoce Torac juz w grudniu:-)
Ja tez zmieniam "specjalizacje" z Peljesac na Hvar:-)

Też się zdziwiłam, że mają jeszcze miejsca :D Niby wrzesień, ale to i tak dość popularny miesiąc na wyspie. Wysłałam tam pytanie nie licząc zbytnio na pozytywną odpowiedź i mile się zaskoczyłam. Nawet cenę dostałam specjalną jak się dowiedzieli, że na 2 tygodnie :) Mam nadzieję, że się nie zawiodę. Pierwszy raz jadę w miejsce niesprawdzone i nieznane.
be-ja
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 261
Dołączył(a): 20.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) be-ja » 12.05.2013 07:27

Aldonka a gdzie dokładniej, chodzi o miejscowość, my w tym czasie tradycyjnie SG. widok powala :D
Teraz doczytałem że Zatoka Rapak ok.
Pzd be-ja
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 12.05.2013 22:04

Ja swoje miejsce na Hvarze rezerwowałam w listopadzie :wink: I nie było już w czym wybierać jeśli chodzi o terminy :roll:
Tak że znalezienie ładnego , niedrogiego miejsca w maju na wrzesień to chyba jak wygranie w totolotka.
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 13.05.2013 13:23

Znaczy się może jednak coś ze szczęściary mam :D Okaże się na miejscu :D
Wiecie, to pierwszy raz kiedy jadę do obcych. Dotąd, mimo tylu razy w Cro, wiedziałam czego się spodziewać. Taki ze mnie niedowiarek, że w zdjęcia nie wierzę, bo wiem co można zdziałać - photoshop wszak nie tylko kobiety najlepszym przyjacielem jest :D

Ostatnio chyba szukam dziury w całym i zdaje się, że sobie założę blokadę na stronę mojego domu w Cro. Bo po tysiąc razy oglądam zdjęcia z dwóch dostępnych tam apartamentów, porównuję i doszukuję się czegoś, czego zapewne nie ma. Np. wczoraj stwierdziłam, że "nasz" apartament nie ma drzwi :D No widzicie, że jak tak do końca to normalna nie jestem :mrgreen:

Niestety Google Street view nie dotarło do mojej zatoki i nie mogę nic podpatrzeć :D
Ostatnio edytowano 13.05.2013 13:30 przez Aldonka, łącznie edytowano 2 razy
termondar
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6522
Dołączył(a): 06.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) termondar » 13.05.2013 13:26

Ja chyba spróbuje pod koniec sierpnia pojechać w ciemno.
JEDIdarkSIDE
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 189
Dołączył(a): 15.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) JEDIdarkSIDE » 15.05.2013 23:27

ZAPISUJĘ się obiema rękami :wink: zamierzam wpaść na Hvar w mojej najblższej podróży do CRO kocham tę wyspę chociaż byłem na niej tylko raz 4 lata temu i to niestety samochodem...
ale teraz na dwóch kółkach spenetruję wszystkie jej zakątki :twisted:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
Klub Miłośników Wyspy Hvar - strona 76
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone