Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Hvar

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 30.04.2013 12:38

Też mi tak przetłumaczyło :wink: I powiem szczerze , że siedzę jak na szpilkach. Czekam na maila od właściciela. On czasem odpisuje po paru dniach bo ma taką pracę , poza krajem.
A ten dom , w którym byłam jest właśnie nowy, w zeszłym roku był jego pierwszy sezon. I w tym roku też zaklepaliśmy tam miejsce na sierpień. Nie my jedni. Z Polski jedzie chyba więcej turystów.
Ciekawa jestem czy jest możliwość sprawdzenia, które to budynki :roll:
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 30.04.2013 12:44

Czyli szansa jest 3:1 skoro są tam 3 budynki jak mówisz. A tamte dwa budynki to takie nowsze, czy starsze. Może w ten sposób można dojść drogą eliminacji. Nie zazdroszczę Ci, zawsze to kurcze nerwy niepotrzebne. Ja się też nad tym Waszym domem zastanawiałam, ale w końcu wybrałam inną zatokę. Trzymam kciuki żeby to był fałszywy alarm.
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 30.04.2013 12:54

http://fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/3208 ... 70223.html
Na tym zdjęciu widać, że to jest nowy budynek. Obok są dwa dużo starsze. Ten nowy został postawiony na fundamentach starego (po dziadkach chyba). Wyżej przy drodze jest jeszcze jeden , który w zeszłym roku był w trakcie budowy. I dalej, jak się jechało drogą to był następny w budowie. Także boję się mocno.
Ale z drugiej strony, mieszkaliśmy w zeszłym roku, na ten rok zaklepaliśmy i inni też, oferta na visithvar nadal aktualna więc to może nie to :?
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 30.04.2013 13:40

Trafiłam gdzieś na artykuł o tym w chorwackiej prasie, o tych wyburzeniach. Gość tam pytał, jak będzie z jego domem, bo on na starym domu dziadków wybudował dwa kolejne piętra. Padła odpowiedź, że będzie musiał rozebrać te dwa piętra skoro nie ma na nie pozwoleń.

Nie masz się co denerwować, poczekaj spokojnie na odpowiedź właściciela.
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 30.04.2013 14:53

Czekam , ale żeby spokojnie... A nie było napisane jak nazywa się ten człowiek?
Ta historia dokładnie przypomina dom naszego właściciela, on właśnie dobudował dwa piętra. Zaczynam się bać :?
Rero
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 630
Dołączył(a): 14.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rero » 30.04.2013 15:48

Witam. http://translate.google.cz/translate?sl ... fault.aspx
Heca7 - to nie będzie ten "Twój" - ładny dom...
tu jest napisane/Slobodna dalmacija/ - to inny zdroj - brutto budynek/hrubá stavba/... R.
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 30.04.2013 16:02

Rero napisał(a):Witam. http://translate.google.cz/translate?sl ... fault.aspx
Heca7 - to nie będzie ten "Twój" - ładny dom...
tu jest napisane/Slobodna dalmacija/ - to inny zdroj - brutto budynek/hrubá stavba/... R.


Czekaj, ale jesteś pewien? Co prawda inicjały inwestora się nie zgadzają z moim gospodarzem ani jego ojcem ale nerwy mnie wykończą dopóki mi człowiek nie napisze (jak krowie na rowie), że to NIE TEN :wink:
Dziękuję za pomoc, uratujecie nam spokój w weekend majowy.
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 30.04.2013 17:22

Jakoś z opisu nie wydaje mi się żeby to był Twój dom.
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 30.04.2013 17:32

To miód na moje serce :D
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 01.05.2013 13:50

Dostałam już odpowiedź- to nie mój dom :D
Dziękuję Wam za pomoc :papa: Widzimy się na Hvarze w sierpniu :hut:
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 01.05.2013 22:54

Fantastycznie!!!!
suprnowa
Odkrywca
Posty: 88
Dołączył(a): 03.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) suprnowa » 03.05.2013 10:55

Jest to moj pierwszy wyjazd do Cro.Zdecydowalem z rodzina ze jedziemy an Hvar.W jaki rejon wybrać sie najlepiej aby było niedaleko do płazy i pospacerowania po mieście.Oczywiscie chcemy także coś pozwiedzac.
Może ma ktoś namiary na apartamenty dla 2 osoby + dziecko niecałe 3 lata.
Basik_63
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 650
Dołączył(a): 31.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basik_63 » 03.05.2013 15:39

suprnowa napisał(a):Jest to moj pierwszy wyjazd do Cro.Zdecydowalem z rodzina ze jedziemy an Hvar.W jaki rejon wybrać sie najlepiej aby było niedaleko do płazy i pospacerowania po mieście.Oczywiscie chcemy także coś pozwiedzac.
Może ma ktoś namiary na apartamenty dla 2 osoby + dziecko niecałe 3 lata.


Ja bym obstawiała chyba Vrboskę, która ma plażę nadającą się dla takiego malucha, ale czy byłoby do niej blisko to już zależy od odległości apartamentu. Myślę, że powinieneś poszperać w relacjach z Hvaru, znajdujących się na pierwszej stronie tego wątku. Da Ci to jakiś pogląd na pobyt na Hvarze, jego plaże, zatoki i inne ciekawe miejsca. Ja mam namiary na apartamenty nadające się dla Was, ale w Jelsie. Jeśli chcesz mogę Ci podesłać namiary, ale nie daję gwarancji czy mają jeszcze jakieś wolne terminy. :)
bettina57
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 03.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) bettina57 » 03.05.2013 16:45

pierwszy raz na Hvarze byliśmy w 1988 roku na Mlasce,ostatni w 2011 we Vrbosce kochamy tę wyspę.Dla mnie i dla mojego męża rok bez Chorwacji o rok stracony.W 2012 był Krk,teraz chcemy przypomnieć sobie Cres.Hvar dopiero w 2014r,a kończy mi się oregano z Hvaru,kupowane zawsze w dużych ilościach na straganie przed tunelem Pitve.Nie wiecie przypadkiem czy nie da się oregano z Hvaru kupić przez internet?Będę wdzięczna za pomoc.
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 03.05.2013 19:06

Hm.. kupować oregano na wyspie? Tyle tutaj tego rośnie, że polecałabym raczej ... pozrywać...
Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Hvar - strona 75
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone