Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Półwyspu Pelješac

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bercik91
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 02.09.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bercik91 » 23.11.2016 21:41

ja poszukuje apartamentu/domku dla 4 osób, 2+2 dorosłe osoby. Zależałoby nam na jakimś zacisznym miejscu, zaraz przy samej plaży (fajnie byłoby mieć własne zejście) i widokiem na morze. Tak jak wcześniej pisałem dobrze gdyby nie daleko znajdowało się jakieś większe miasto gdzie można skoczyć na jakąś dobra rybkę czy drinka (możliwy dojazd samochodem), moja dziewczyna zaparła się że chce jechać na Pelješac więc to jest tak naprawdę jedyne ograniczenie co do lokalizacji.

Mają Państwo jakieś fajne propozycje ? :hut:

pozdrawiam Bercik91 :papa:

mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
wojstar
Croentuzjasta
Posty: 482
Dołączył(a): 14.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojstar » 23.11.2016 23:05

Proszę zobaczyć apartamenty w Loviste, Kuciste - cisza, spokój i do Orebica nie jest daleko, chociaż ja osobiście już 7 razy byłem w Orebic i znowu się tam wybieram.
Dobre miejsce noclegowe i baza na wypady.
Ostatnio edytowano 25.11.2016 16:30 przez wojstar, łącznie edytowano 1 raz
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 23.11.2016 23:29

Borak to ciekawe miejsce ale tylko dla osób chcących się totalnie wyluzować i oddać wypoczynkowi w ciszy i spokoju no i lenistwu. Nie mieszkałem tam a tylko byłem poplażować i jak jesteś przyzwyczajony i lubisz takie miejsca jak Makarska to Borak odpada zdecydowanie, dojazd jest krętą wąską drogą (autobusy tam nie dojeżdżają) i jak lubisz kręcić się samochodem to będzie to dla ciebie męczące. Popatrz na YT jest sporo filmików.
Ja mieszkałem w Kuciste i była to bardzo fajna opcja, do Orebica rzut beretem, prosta droga a i z parkingiem darmowym nie było problemu w Orebiciu właśnie. Na miejscu w Kuciste dwie knajpy i spokojne bez tłumów plaże, jednak łazić za bardzo nie było gdzie dlatego my łaziliśmy do knajpek i siedzieliśmy wieczorkami lub jeżdziliśmy autkiem do Orebicia lub Viganj (na jedzonko). Niestety to miejsce ma jedną wadę i musisz o niej wiedzieć. Przez 14 dni jakie tam bylem może z jeden dzień nie było wiatru... tak to dzień w dzień za wyjątkiem poranków dmuchało równo co po tygodniu zaczęło być męczące dla nas aczkolwiek nie czułeś żaru bo wiatr fundował darmowe chłodzenie :)
Bercik91
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 02.09.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bercik91 » 24.11.2016 07:18

Myślę że wiatr nam nie straszny :) mają Państwo jakieś konkretne apartamenty na myśli :?: takie które można smialo polecić :?: :oczko_usmiech:
monia1907
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 23.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia1907 » 24.11.2016 19:46

W 2017 roku planujemy wyjazd na Półwysep, zaczęłam powoli rozglądać się za apartamentami, szukam tak w centrum półwyspu
Dziś wysłałam kilka maila do właścicieli z Żuljany i jest fajna miejscówka, ale przychodzę po poradę - dom jest w pierwszej linii zabudowy zaraz przy porcie - czy jest tam duży ruch, czy wieczorami jest głośno? Czy w samym miasteczku jest jakiś sklep typu Konzum, jak z ofertą gastronomiczną ?
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 24.11.2016 23:01

monia1907 napisał(a):W 2017 roku planujemy wyjazd na Półwysep, zaczęłam powoli rozglądać się za apartamentami, szukam tak w centrum półwyspu
Dziś wysłałam kilka maila do właścicieli z Żuljany i jest fajna miejscówka, ale przychodzę po poradę - dom jest w pierwszej linii zabudowy zaraz przy porcie - czy jest tam duży ruch, czy wieczorami jest głośno? Czy w samym miasteczku jest jakiś sklep typu Konzum, jak z ofertą gastronomiczną ?

Trzy,cztery knajpy i jeden słabo zaopatrzony Studenac,u kogo masz tą kwaterę?
monia1907
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 23.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia1907 » 25.11.2016 14:22

Z napisał(a):
monia1907 napisał(a):W 2017 roku planujemy wyjazd na Półwysep, zaczęłam powoli rozglądać się za apartamentami, szukam tak w centrum półwyspu
Dziś wysłałam kilka maila do właścicieli z Żuljany i jest fajna miejscówka, ale przychodzę po poradę - dom jest w pierwszej linii zabudowy zaraz przy porcie - czy jest tam duży ruch, czy wieczorami jest głośno? Czy w samym miasteczku jest jakiś sklep typu Konzum, jak z ofertą gastronomiczną ?

Trzy,cztery knajpy i jeden słabo zaopatrzony Studenac,u kogo masz tą kwaterę?

Jedno to apartamenty Tina przy porcie właśnie, a i drugi właściciel mi wczoraj odpisał (Apartmani Žuljana) - trochę dalej, druga linia, ale kwatery bardzo ładne i ceny ok :roll:
Magda O.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1747
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 25.11.2016 14:40

Z napisał(a):Trzy,cztery knajpy i jeden słabo zaopatrzony Studenac,u kogo masz tą kwaterę?


A piekarnia jest? Przyznam, że w trakcie pobytu w Boraku tylko tego jednego mi brakowało: codziennie świeżego pieczywa bez konieczności jeżdżenia po nie. Na przyszły rok przymierzam się do Žuljany właśnie.
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 25.11.2016 19:47

Magda O. napisał(a):A piekarnia jest?

W 2015 była, na wprost poczty .
Kolega tam mieszkał tylko już nie pamiętam czy piekli na miejscu czy dowozili :roll:
Z właścicielem piekarni rakiję piłem :mrgreen: (trzy razy byłem na grillu) :wink:
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 26.11.2016 09:08

Piekarnia jest,jak idziesz uliczką pod prąd to będzie po prawej stronie(w głębi),mają tam też wina,oliwę i inne regionalne specjały,ten gość od apartmani zuljana to Zdravko,ma on kilka domów(ja też mieszkałem u jego siostry),spoko gość,jego syn Dario pracuje na poczcie.
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 26.11.2016 09:11

Jeśli Tina to tylko apartament na dole(zacieniony) i musisz się przygotować na to że hałas pod oknem przez cały dzień,jest to jedyny deptak w Zuljanie.Aaaaa i jeszcze knajpa obok.
Bercik91
Podróżnik
Posty: 21
Dołączył(a): 02.09.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bercik91 » 27.11.2016 23:29

Może ktoś jeszcze coś polecić? Doradzić? Każde namiary i wskazówki A pewno przydadzą się przy poszukiwaniu odpowiedniej lokalizacji :hut: :D
wojstar
Croentuzjasta
Posty: 482
Dołączył(a): 14.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojstar » 28.11.2016 07:43

Ja od paru lat wynajmuję apartament w Orebic - apartament Marina Roso. Do plaży blisko, Studenac kawałeczek, fajne knajpki. Apartamenty wyposażone we wszystko - sztućce, garnki itp., klimatyzacja, wifi.
monia1907
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 144
Dołączył(a): 23.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia1907 » 28.11.2016 18:14

Wzięliśmy w końcu apartament u Zdravko, nawet ponegocjować się dało i płacimy mniej niż w tym (Pag) i w zeszłym roku (Baska Voda) :D
szery
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) szery » 29.11.2016 21:33

Zobacz sobie villa Doris w Trpanj,fajna miejscowość,blisko do Divnej i Orebica
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Półwyspu Pelješac - strona 293
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone