Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi w Chorwacji

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
waros
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 05.07.2002
Kempingi w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) waros » 20.10.2002 18:10

W tym roku z braku "kasy" wybraliśmy się pod namiot . Mieszkaliśmy na fajnym kempingu w pobliżu Umagu. Bardzo nam się spodobało. W przyszłym roku też wybieramy się pod namiot, ale już bardziej na południe. Mam prośbę o wszelkie informacje na temat kempingów w Chorwacji.
GARBI
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 8
Dołączył(a): 25.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) GARBI » 21.10.2002 21:51

Byłem w tym roku po raz pierwszy na Chorwacji oczywiście na campie.Pojechałem z rodzinką 2+2,prześledziłem wcześniej forum ,popytałem znajomych którzy już byli i pojechaliśmy od razu na południe tzn. wyjechałem na wybrzeże wSplicie i uderzyłem w kierunku Dubrownika zajrzałem na kilka kempingów ale nędza i niezbyt czysto wreszcie -mając już dosyć jazdy i marudzenia(dzieci) wjechałem na kemping'DOLE' za Makarską ok.25 km.Moim zdaniem są tam niezłe warunki,co prawda nie jest to mały i najtańszy camp ale jak znajdziesz sobie spokojne miejsce to polecam.Za dobę (samochód,namiot,2 osoby dorosłe,1dziecko-drugiego 5letniego nie liczyli)zapłaciłem ok.70 zł.
Zbigniew Małecki
Croentuzjasta
Posty: 177
Dołączył(a): 10.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zbigniew Małecki » 21.10.2002 22:04

Kolego Warosie miłośniku Chorwacji! Jak dobrze policzysz to namiotowanie nie jest wcale tańsze od kwatery, chyba że, kupisz w Tessco czy innym super sklepie opolskim chińczyka za 49,99zł na jeden wyjazd. Przebywając w kwaterze nie zaznasz przyjemności, w czasie bory, łapania namiotu w środku nocy, czy też jak w tym roku bywało, wygrzebywania się z kałuży. I co będziemy wspominali? :wink: Temat jest OK! i jak wspomniałem, w poprzednim Twoim temacie, będę uczestniczył w informacjach o kempingach gdyż, czasami najlepiej napisany przewodnik nie oddaje prawdy i szybko się dezaktualizuje. Pozdrawiam.
anka
Odkrywca
Posty: 90
Dołączył(a): 03.07.2002
kempingi

Nieprzeczytany postnapisał(a) anka » 14.11.2002 11:44

Nie mam wielkiego doświadczenia - tylko dwukrotny pobyt w Chorwacji, ale dwa kempingi mogę polecić. Pierwszy - Crvena Luka niedaleko Pakostane - jest coś dla tych którzy lubią dużo szumu i dla tych którzy lubią spokój (wtedy trzeba przejść od głównej plaży około 500 m- FK+tekstylni). Obie plaze, częściowo zacienione piniowym lasem, nad piaszczystymi zatoczkami, jeżowców mało - dla dzieci super. Drugi - Zivogosce ok 20 km za Makarską przed Drvenikiem - malowniczy, zacieniony, plaża kamienista, bardzo spokojny. Na obu kempingach czyste sanitariaty, ciepła woda (na tym drugim nie zawsze), dużo miejsca - można wybierać. Jeśli ktoś lubi spokojne kempingi bez hałaśliwych balowiczów - polecam, Anka :D
gch
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 12.01.2003
kempingi w Chorwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) gch » 12.01.2003 14:58

Witajcie wszyscy miłośnicy Chorwacji i wszyscy Ci, którzy dopiero wpadną w szpony jej uroków.
Posiadam chorwacki katalog wszystkich oficjalnych kempingów w 2002 r.
Czy są osoby zainteresowane danymi tj. lokalizacją i cenami?
Mogę zaproponować kempingi na Istrii i w okolicy miasta Novi Vinodolski. :P
Oczekuję informacji o tanich kempingach od Rijeki do Zadaru lub Puli ;)
Co mozecie powiedzieć o kampingu Maritime-Privlaka koło Zadaru lub Matea w miejscowości Vir.
Ostatnio edytowano 22.01.2003 19:26 przez gch, łącznie edytowano 2 razy
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002
campingi

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 13.01.2003 18:05

Campingi strona www. eurocamps.net. Pula Baniole camp Indie,Pakosztane camp Koziarica lub Mediteran obok Oraszak camp Rudine sa to bardzo ładne campingi slicznie polozone z wieloma mozliwościami zwiedzania w pław wysepek. nurkowania,surfowania itp.Lecz mozna jechac i po drodze wybierac i przebierac
anka
Odkrywca
Posty: 90
Dołączył(a): 03.07.2002
campingi

Nieprzeczytany postnapisał(a) anka » 14.01.2003 09:35

Czy ktos moze polecic jakis spokojny (to wazne) :roll: camping w okolicach Dubrownika? Anka
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002
campingi

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 14.01.2003 14:08

Aniu! wspanialy piekny czysty camp 20 km, przed Dubrownikiem Rudine w Oraszaku
krystek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1287
Dołączył(a): 15.01.2003
campingi

Nieprzeczytany postnapisał(a) krystek » 15.01.2003 08:29

Proszę o informacje na temat bezpieczeństwa i warunków sanitarnych na kempingach.Może ktoś podpowie ciekawe kempingi w okolicach Senj,Sibenika i Dubrownika.Pozdrawiam!
gch
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 12.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) gch » 15.01.2003 19:43

Cześć Petris. Dzięki za wiadomość. Co możesz powiedzieć o cenach?.
Czy należy sugerować się cenami z Eurocamp, czy może znasz jakieś tanie, które w ww. nie są wyszczególnione?.
gch
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 12.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) gch » 15.01.2003 20:06

Cześć Krystek. Mogę rozmawiać wyłącznie o campach w okolicy Senj.
Niedaleko znajduje się miejsce zwane Sv. Juraj- Święty Jerzy. Jest tam mały, niedrogi, położony jakby w kamieniłomie camp. Świetne czyste sanitariaty, miła atmosfera. Niestety wadą jest magistrala adriatycka, która przebiega jakby przez camp. Moim zdaniem to go dyskwalifikuje.
Osobiście przebywałem miesiąc niedaleko na campie Zagori,1 km przed Novi Vinodolski. Polecam. Nad samym morzem. Bardzo duży, cichy i strzeżony- ochrona, Położony poniżej magistrali, słychać jedynie motocykle, które jadą z prędkością światła. Bardzo dużo cienia, drzew i w niektórych miejscach mrówek :? . Można być samemy nawet w promieniu 30 m. Warunki sanitarne znośne choć nie rewelacyjne. Na miejscu sklep, basen przy hotelu. Plaża kamienista, w niektórych miejscach skalista. dno morza sztuczne- kamieniste, płytkie do ok. 7 m od brzegu. Potem zaczyna gwałtownie opadać do głębokości gdzie kolor wody jest granatowy. Uwaga na silne prądy jakiś nawet już 50 m od brzegu- Przestroga dla słabych pływaków. Mogę polecić kilka miejsc na Istii od strony wyspy Cres. Jeżeli chcesz pogadać pisz na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
jarwoj
Odkrywca
Posty: 118
Dołączył(a): 17.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarwoj » 18.01.2003 00:06

Wydaje się, że dokładniejsze lub zgodne z rzeczywistością ceny znajdują się na stronie http://www.camping.hr
W moim przypadku porównanie zgodziło się. Dotyczyło ono trzech campów (w roku 2002) z ww. strony.

Temat campów wzbudził szerokie zainteresowanie co widać na liście wyświetleń. Proponuję odnieść się do nazewnictwa i numeracji campów wymienionych na stronie jw. i rozwijać opisy znanych miejsc w oddzielnych wątkach. To ułatwi kolejne komentarze innych bywalców, a także poznanie nowych campów przez potencjalnych turystów.

Jeżeli wyrazicie poparcie lub może inne pomysły to zapowiadam opis campingów już wymienionych w tym wątku, mianowicie Zagori k. Novi Vinodolski, Indie k. Banjole (Istria), a także w ok. Dubrownika i kilku innych.
Pozdrawiam
yeoz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 163
Dołączył(a): 16.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) yeoz » 22.01.2003 13:22

Witam,
osobiście polecam camping Sirena, w miejscowości Lokva Rogoznica (10 km za Omis) camping jest cały zacieniony, czysto (przed toaletami i prysznicami cały czas stoi pani, która po twoim wyjściu odrazu sprząta),ciepła woda, tanio, bardzo miła obsługa, na campie jest sklep (ceny naprawde przystępne) i mała restauracja, bezpośrednio z campa jest zejście na bajecznie piękną plażę, blisko do Omisa, Splitu, naprawdę gorąco polecam!!!
yeoz
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 163
Dołączył(a): 16.06.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) yeoz » 22.01.2003 13:26

zapomniałem podać linka
http://www.dalmatianet.com/autocamp-sir ... /offer.htm

pozdrawiam
gch
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 12.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) gch » 22.01.2003 19:24

Cześć Yeoz.
Dziękuję za informację. Niestety jest to zbyt daleko. Szukam czegoś bliżej Zadaru, taniego i koniecznie niezbyt stromego. Ciągnę za sobą 7,5 metrową przyczepę i nie wszędzie mogę wjechać. Najgorsze są ciasne uliczki w miasteczkach. Bywaj.
Następna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi w Chorwacji
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone