Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi w Chorwacji

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Wroneczka
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 27.03.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wroneczka » 08.05.2003 12:50

Czy nie wiecie oznacza przy kampingach na stronie /www.camping.hr
znizka np: 10 CCI?
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 08.05.2003 13:40

Wroneczka napisał(a):Czy nie wiecie oznacza przy kampingach na stronie /www.camping.hr
znizka np: 10 CCI?


Z przyjemnością (bo akurat wiem :wink: ) podsyłam link:
http://turystyka.interia.pl/info/abc/karty/cci
albo jeszcze lepszy:
http://pzm.pl/biuro_podrozy.asp?ID=bp_uslugi_inne.html&baner=b_lato#cci


PozdraV!
J.
Wroneczka
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 27.03.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wroneczka » 08.05.2003 14:44

Bardzo dziekuje!!! Juz dzwonilam tam i w poniedzialek jade po ta karte. Bo chcemy pojezdzic troche po Chorwacji i bedziemy na kilku kampingach a jak sprawdzałam prawie na wszystkich sa te znizki CCI
Wroneczka
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 27.03.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wroneczka » 08.05.2003 14:45

Bardzo dziekuje!!! Juz dzwonilam tam i w poniedzialek jade po ta karte. Bo chcemy pojezdzic troche po Chorwacji i bedziemy na kilku kampingach a jak sprawdzałam prawie na wszystkich sa te znizki CCI
erloy

Nieprzeczytany postnapisał(a) erloy » 08.05.2003 14:58

Jacunio napisał(a):
Wroneczka napisał(a):Czy nie wiecie oznacza przy kampingach na stronie /www.camping.hr
znizka np: 10 CCI?


Z przyjemnością (bo akurat wiem :wink: ) podsyłam link:
http://turystyka.interia.pl/info/abc/karty/cci
albo jeszcze lepszy:
http://pzm.pl/biuro_podrozy.asp?ID=bp_uslugi_inne.html&baner=b_lato#cci

PozdraV!
J.


Pytanie jak liczona jest ta znizka? Czy jezeli ja mam karte to tylko ja mam znizke czy wszystkie osoby podrozujace ze mna? Czy moze kwota znizki jest liczona od calego rachunku jaki mam do zaplacenia czyli za ilosc osob+namiot(y)+ samochod?
Wroneczka
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 27.03.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wroneczka » 08.05.2003 15:04

Jedna karta obejmuje właściciela i 11 osób towarzyszących i zwierzęta. Niestety znizka nie obejmuje samochodu ani namiotu.
Melek
Odkrywca
Posty: 100
Dołączył(a): 19.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Melek » 09.05.2003 09:54

Czy znacie jakies campingi jak najblizej Makarskiej?
Moze wiecie tez jakie na nich panuja warunki(sanitariaty ,plaza,mozliwosci nurkowania).
Chodzi mi o te najblizej miasta, poniewaz lubie dobra zabawe i mam zamiar troche poplasac w Makarskiej.Wiem ze pieknej plazy ,super kempingu ,taniego i to blisko miasta napewno nie znajde :lol: (co za duzo to nie zdrowo) ale moze jakis zloty srodek.
Za podpowiedzi dziekuje.
Pozdrowienia :papa:
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002
campingi

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 10.05.2003 19:18

Melek napisał(a):Czy znacie jakies campingi jak najblizej Makarskiej?
Moze wiecie tez jakie na nich panuja warunki(sanitariaty ,plaza,mozliwosci nurkowania).
Chodzi mi o te najblizej miasta, poniewaz lubie dobra zabawe i mam zamiar troche poplasac w Makarskiej.Wiem ze pieknej plazy ,super kempingu ,taniego i to blisko miasta napewno nie znajde :lol: (co za duzo to nie zdrowo) ale moze jakis zloty srodek.
Za podpowiedzi dziekuje.
Pozdrowienia :papa:
wejdz na stronę www.camping.hr. może poszukasz tez strony Makarskiej.
Wroneczka
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 27.03.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wroneczka » 12.05.2003 08:13

Cześć !! Ile tak naprawę jest kilometrów jadąc z Warszawy do Plitvickich Jezior jadać przez Słowacje i Węgry. I gdzie po drodze zrobic postój. Gdzie znaleźć jakiś fajny i niedrogi kamping na nocleg?
Melek
Odkrywca
Posty: 100
Dołączył(a): 19.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Melek » 12.05.2003 09:19

Petris , z ta Makarska to wlasnie jest probelem bylem na stronie www.camping.hr nic nie znalazlem.Poza tym znalazlem strony o Makarskiej i tez o kempingach cisza, na to wyglada ze zadnego kempingu tam nie ma :( .
Myslalem ze moze ktos cos wie, ale chyba bede musial sie zachaczyc w Basce voda
Pozdrowienia!!
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002
campingi

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 12.05.2003 22:40

Melek napisał(a):Petris , z ta Makarska to wlasnie jest probelem bylem na stronie www.camping.hr nic nie znalazlem.Poza tym znalazlem strony o Makarskiej i tez o kempingach cisza, na to wyglada ze zadnego kempingu tam nie ma :( .
Myslalem ze moze ktos cos wie, ale chyba bede musial sie zachaczyc w Basce voda
Pozdrowienia!!
Jeszcze jest jedna strona o Chorwacji www.chorwacja.hr :D jest tam duzo camp.w okolicy Makarskiej ca 16 no i swietne apartamenty w latarniach morskich,Owocnych poszukiwan
Melek
Odkrywca
Posty: 100
Dołączył(a): 19.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Melek » 14.05.2003 10:22

Wielkie dzieki petris na tej stronce jeszcze nie bylem!!!!!
Denerwuje mnie tylko ze w poblizu samej Makarskiej nie ma campow :(
najblizszy od miasta jest oddalony o jakies 8km, jak ja z tamtad bede łaził na imprezy do Makarskiej ,heheheheh cos wymysle
Pozdrowienia!!! :D
petris
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2590
Dołączył(a): 06.12.2002
dojazd do Plitwic

Nieprzeczytany postnapisał(a) petris » 14.05.2003 12:16

Wroneczka napisał(a):Cześć !! Ile tak naprawę jest kilometrów jadąc z Warszawy do Plitvickich Jezior jadać przez Słowacje i Węgry. I gdzie po drodze zrobic postój. Gdzie znaleźć jakiś fajny i niedrogi kamping na nocleg?
Jesteś z Warszawy podam Ci przejscie w Zwardoniu nie wiem ile jest km,z Warszawy. Zwardoń-mozna nocować w Lalikach 102 -Zwardon42 lub 25a . Następnie przez Cadce -Zylinę- Trencin do Bratysławy i przejscie w Rajce 261 km. Wegry- Csorne -Szombat-hely do /Redies-Lenti-Lendawa/ 215 km. spanie w Cakovacu ul.Koldvorska 13 Royal -Varazdin-Zagreb-Karlowac-Plitwickie Jeziora 266km Razem 742 kw + z Warszawy do Zwardonia. Nie nocowalam po drodze nie wiem jakie to sa warunki. Na Słowacji kolo Bratysławy hotel w Seneku. Szerokich dróg
Marcin W.
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 124
Dołączył(a): 26.07.2002
CAMP w Baska Voda

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin W. » 17.05.2003 02:33

Melek napisał(a):Petris , z ta Makarska to wlasnie jest probelem bylem na stronie www.camping.hr nic nie znalazlem.Poza tym znalazlem strony o Makarskiej i tez o kempingach cisza, na to wyglada ze zadnego kempingu tam nie ma :( .
Myslalem ze moze ktos cos wie, ale chyba bede musial sie zachaczyc w Basce voda
Pozdrowienia!!
    Witam i na wstępie sprostuje, jest fajny camp na wylocie z Baska Voda na wysokości marketu KERUM (dobrze zaopatrzony i "niskie ceny") Pole malutkie, w centralnej części kawiarenko-restauracyjka - miło i przytulnie, gospodarze przemili.
    Bedę tam koło 13-15 czerwca przez parę dni potem wale do Orasica pod Dubrownik.
JachuG
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 142
Dołączył(a): 05.08.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) JachuG » 28.05.2003 15:25

Moznaby zrobic ranking kempingow od najlepszego waszym zdaniem do najbardziej nieznosnego i niepolecanego przez was -sadze ze bardzo by sie przydal i stalby sie niezbednikiem kazdego turysty jadacego na kemping do Chorwacji :roll:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi w Chorwacji - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone