Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kemping Lili Hvar Jagodna

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bravo1
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 27.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) bravo1 » 13.08.2012 10:25

Gdzie będąc na Hvarze robicie zakupy?. Czy w okolicach Jagodnej jest jakiś tani sklep. Czy w Jelsie, Sucuraju, Starym Gradzie jest supermarket?.
Czy korzystaliście na Hvarze z pomocy medycznej?
arkadzki
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 20.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) arkadzki » 20.08.2012 13:04

Witam wszystkich forumowiczów :)

Na campingu Lili byliśmy kilka dni w tym roku, podzielę się więc moimi obserwacjami.

Plusy:
- dobre miejsca pod namioty/kampery, ocenione, dość intymne;
- niemal piaszczysta, czysta plaża;
- miła obsługa;

Minusy:
- plaża jest bardzo mała, trudno znaleźć miejsce, ludzie siedzą sobie na głowach;
- w toaletach (przynajmniej w męskiej) nie ma wentylacji, efekty są oczywiste;
- na cały kemping jest jedna nieduża lodówka, w której nie można trzymać wody ani piwa;

pozdrawiam,
Arkadzki
bravo1
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 27.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) bravo1 » 01.09.2012 17:50

Przyjechałem na Lili 29.08. Na całym kampie wolne było tylko jedno miejsce (dobrze, że właścicielka je wskazała). Tłok niesamowity. Przy morzu namioty są tak gęsto, że krzyżują się ich linki. Dopiero dzisiaj (01.09) zaczęło się robić trochę luźniej. Pomimo tego w toaletach nie ma ścisku, a na prześlicznych maleńkich pożyczkach można znaleźć trochę miejsca. Tunel wcale nie jest straszny. Koszmarny jest dojazd do niego. Dwa szerokie pojazdy się obok siebie miejscami nie zmieszczą, a mijanek często brak. Miejscowi jeżdżą raczej rozsądnie. Rozsądku brakuje za to niektórym naszym barciom zza południowej granicy. Jeżeli macie, jakieś pytania na temat Lili pytajcie.
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 20.02.2013 16:58

Ja mam pytanko ad. cen - jaki był cennik w ubiegłe wakacje - czy dobrze rozumiem, że płaci się jedynie za osobę a za namiot, samochód nie??
Będę wdzięczna za odp.:)
jacek1965
Odkrywca
Posty: 90
Dołączył(a): 26.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek1965 » 02.03.2013 21:19

Potwierdzam byłem łącznie trzy razy, zawsze płaciłem tylko od osoby, samochód i namiot był w pakiecie :D
tmach
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 23.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) tmach » 04.03.2013 13:00

ok - płacimy za osobę, ale ile ??
Kuba82
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 13.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kuba82 » 05.03.2013 14:52

Hejka, moje pytanie dotyczy odległości z campu Lili do większej osady, miasteczka? Czy będzie uciążliwa codzienna jazda samochodem, czy można przejść się z tzw. buta:)
andrzej29
Cromaniak
Posty: 830
Dołączył(a): 01.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej29 » 05.03.2013 23:28

Kuba82 napisał(a):Hejka, moje pytanie dotyczy odległości z campu Lili do większej osady, miasteczka? Czy będzie uciążliwa codzienna jazda samochodem, czy można przejść się z tzw. buta:)


Jeżeli będziesz jeździć do Jelsy to kawałek musisz przejechać, z tzw. buta będzie ciężko, a jazda przy takich widokach wcale nie jest uciążliwa wręcz przeciwnie, kwestia wprawy i zapoznania się z drogą, szczególnie zakrętami. :D

Pozdrawiam
Kuba82
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 13.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kuba82 » 06.03.2013 13:18

Dziękuję Andrzeju za pomoc. Zastanawiam się jeszcze nad campem Vira, ale raczej padnie na Lilę. Mojej towarzyszce zależy na kameralnym miejscu;), a z opisów widze, że tak jest w przypadku tego campu, jedyny minus to mała plaża. A czy dysponując pontonem jestem w stanie popłynąć na inną plażę położoną stosunkowo blisko od campu? Dziękuje i pozdrawiam.
andrzej29
Cromaniak
Posty: 830
Dołączył(a): 01.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej29 » 06.03.2013 23:06

Kuba82 napisał(a):Dziękuję Andrzeju za pomoc. Zastanawiam się jeszcze nad campem Vira, ale raczej padnie na Lilę. Mojej towarzyszce zależy na kameralnym miejscu;), a z opisów widze, że tak jest w przypadku tego campu, jedyny minus to mała plaża. A czy dysponując pontonem jestem w stanie popłynąć na inną plażę położoną stosunkowo blisko od campu? Dziękuje i pozdrawiam.


Jest tyle zatoczek, że znajdziecie sobie miejsce a i myślę na plaży przy kempingu też. A Lili na pewno dobry wybór, zobacz na zdjęcia w mojej relacji a towarzyszka zachwyci się ta miejscówką.

Pozdrawiam.
Kuba82
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 13.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kuba82 » 07.03.2013 00:21

Relacja super, przeczytałem od deski do deski:), zdjęcia extra, widziałem również film na youtube na temat campu. Jestem coraz bardziej przekonany, że padnie na Lilę:)

Pozdrawiam
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 09.03.2013 18:10

Andrzeju,czy możesz napisać jak jest ze sklepem na miejscu - czy na kempingu lub w jego najbliższych okolicach jest jakiś spożywczak? :D
andrzej29
Cromaniak
Posty: 830
Dołączył(a): 01.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej29 » 10.03.2013 21:33

monia85 napisał(a):Andrzeju,czy możesz napisać jak jest ze sklepem na miejscu - czy na kempingu lub w jego najbliższych okolicach jest jakiś spożywczak? :D


Cześć monia85

My kupowaliśmy wszystkie potrzebne rzeczy w markecie w Jelsie, a sklepik na kempingu miał tylko pieczywo, ale to był początek czerwca, a w sezonie jest lepiej zaopatrzony.

Pozdrawiam.
tmach
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 23.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) tmach » 12.03.2013 13:29

dajcie info o cenach
andrzej29
Cromaniak
Posty: 830
Dołączył(a): 01.02.2009
Re: Net?

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzej29 » 16.03.2013 17:19

koperek napisał(a):Tam nie ma nawet zasięgu na komórce (service net) a ty chcesz neta? Musisz znaleźć coś innego, to kemping dla ludzi, którzy nawet nie włączają radia w samochodzie :)


Będąc na kempingu miałem znakomity zasięg w komórce, o neta wogóle nie pytałem w końcu byłem na urlopie a radia słuchaliśmy codziennie.
Pozdrawiam :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kemping Lili Hvar Jagodna - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone