Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Jeśli nie Południowa Dalmacja to co?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
stpman
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) stpman » 18.08.2020 14:36

Witam,

w sumie to mieliśmy jechać w tym roku nad polskie morze, ale w mojej (i żony) głowie kiełkuje Chorwacja...
Wyjazd 30 sierpnia powrót 6 września.

Z racji tego, że nasz córka (niecałe 2 latka) nie lubi jazdy autem jesteśmy zmuszeni to podróży nocą, kiedy śpi. A to oznacza, że mamy jakieś 10-11h na przejazd.

Południowa Dalmacja odpada, za daleko, po za tym mamy tam zaliczone chyba wszystko oprócz Hvaru ;)

Więc padł pomysł na Dalmację Północna, coś pomiędzy Zadarem na Spiltem. Ale cholerka nic mi się tam nie podoba...
Pag? Boje się czy będzie pogoda?
Nin?

Miejscowość raczej mniejsza i kameralna, ale fajnie jak będzie sklep, kafejki, jakieś miejsca na spacery, plaża...

Pozdrawiam
stpman
marze_na
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 18.08.2020 15:11

stpman napisał(a):coś pomiędzy Zadarem na Spiltem. Ale cholerka nic mi się tam nie podoba...

Na tym odcinku to mi się bardzo podobał Tribunj.
Krzychooo
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychooo » 18.08.2020 16:09

Mała uwaga: Split, Hvar i okolice to Dalmacja Środkowa :).

Ale do rzeczy. W tym roku miałem podobny dylemat, córka też ma 2 lata. Pojechałem na Hvar, tyle że trasę podzieliłem na dwa odcinki. W drodze na Hvar spaliśmy w Karlovacu, wracając - w Varaždinie. Według mnie fajna opcja. Czasu starczy na spacer po mieście.

Jeśli taka opcja Wam nie odpowiada, jedźcie na Pag. O pogodę chyba nie trzeba się martwić (to znaczy nie bardziej niż np. w Zadarze).

Piękny jest także Primošten.

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2021