Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaki kamp w okolicy Baska Voda

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bubi
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 10.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bubi » 14.08.2006 22:16

Witam.Prosze tez o namiary adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.plwiam.
langusta
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 03.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) langusta » 16.08.2006 15:19

Polecam camping Sirena w miejscowości Lokva Rogoznica, ok. 8 km za Omis, 30 km przed Makarską
http://www.dalmatianet.com/autocamp%2Dsirena/

super plaza (szybkie i łatwe dojście, prysznice), namioty stoją na tarasach z widokiem na morze, sanitariaty bardzo czyste (non stop widać 2 panie, które ma się wrażenie, że sprzątają po każdym ;-), ciepła woda pod prysznicem, miejsce do zmywania naczyń i prania, dostęp do prądu, lodówki jak ktoś nie ma swojej i do zamrażarki, ...
no i najważniejsze - obsługa - przemili ludzie no i to Fish Party w każdy czwartek ;-) kto był to potwierdzi

112 kun za 2 osoby, mały namiot i samochód
jack_2000
Odkrywca
Posty: 96
Dołączył(a): 04.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) jack_2000 » 20.08.2006 22:06

nl13 napisał(a):Witam serdecznie

W piątek wróciłem z Baska Voda. Byliśmy na małym przydomowym kampingu. Cena 110 kun (wytargowana) za 3 osoby (z namiotem, samochodem i prądem). Łazienka całkiem przyzwoita i czysta, do dyspozycji kuchnia z lodówką. Można posiedzieć w werandzie pod dachem przy stoliczkach. Właściciele sympatyczni. Kamping bardzo mały (na kilka namiotów i może trzy samochody z przyczepą. Do morza ok. 400 metrów, supermarket (Kerum) zaraz obok. Mogę podesłać lokalizację jeśli potrzeba (na e-maila).

Basko Polje nie przypadł nam do gustu. Za duży, jakiś wymarły. Daleko do morza i miasta. Ale można ocenić na miejscu.

Sprawdzaliśmy też jeden kamping w Makarskiej (na wjeździe od Splitu). Gwarny i zapchany.

Ogólnie w tych okolicach jest mało kampingów.


Byłem tam 2 lata temu i raczej do kamp dla przyczep a nie namiotów ze względu na podłoże.
beniu11
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 193
Dołączył(a): 06.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) beniu11 » 17.06.2007 17:52

Witam czy też mogę prosić o namiary tego campingu przydomowego na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :) Z góry wielkie dzięki.
kazelotek
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 02.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kazelotek » 18.06.2007 11:06

tutaj juz poruszałam ten temat
forum/viewtopic.php?t=15472
też się tam wybieram, tylko jest problem bo nie odpisują na meile :(
mojekp
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 13.01.2006
który kamp wybrać?

Nieprzeczytany postnapisał(a) mojekp » 18.06.2007 19:11

Witam!

Mam prośbę o argumentacje który kamp wybrać. Jadę do Cro na kamp pod namiot na początku lipca z żoną i trójką dzieci - do tej pory nic nie rezerwowałem.
Priorytety są takie :
- kamp powinien byc na Riwierze Makarskiej
- tuż przy plaży i zacieniony
- sanitariaty czyste i odpowiednia ilość
- możliwość podłączenia elektr.
- cena nie jest podstawowym kryterium
- wolimy bardzie kameralne kampy od molochów

nie wiem czy powinienem wcześniej coś zarezerwować bo najbardziej podobałoby mi się miejsce w pierwszej lub drugiej linii od morza

z moich "wyliczeń" wynika że najbliższe tym oczekiwaniom są kampy CAMP ČISTE ŽIVOGOŠĆE oraz Boban ale może się mylę
może jakieś sugestie?

pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.06.2007 19:51

I Boban i Ciste dobry wybór, Ciste trochę większy, w środku sezonu trudno będzie znależć miejsce nad samym morzem, ale może i lepiej bo jak tam wieje, to trzeba trzymać namioty.

Brata zaraz yugo zdmuchnie a namioty już inni trzymają :wink:
Obrazek
adam_cro
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 292
Dołączył(a): 17.06.2006
Re: który kamp wybrać?

Nieprzeczytany postnapisał(a) adam_cro » 18.06.2007 20:07

mojekp napisał(a):Witam!

Mam prośbę o argumentacje który kamp wybrać. Jadę do Cro na kamp pod namiot na początku lipca z żoną i trójką dzieci - do tej pory nic nie rezerwowałem.
Priorytety są takie :
- kamp powinien byc na Riwierze Makarskiej
- tuż przy plaży i zacieniony
- sanitariaty czyste i odpowiednia ilość
- możliwość podłączenia elektr.
- cena nie jest podstawowym kryterium
- wolimy bardzie kameralne kampy od molochów

nie wiem czy powinienem wcześniej coś zarezerwować bo najbardziej podobałoby mi się miejsce w pierwszej lub drugiej linii od morza

z moich "wyliczeń" wynika że najbliższe tym oczekiwaniom są kampy CAMP ČISTE ŽIVOGOŠĆE oraz Boban ale może się mylę
może jakieś sugestie?

pozdrawiam


Witaj!
Zdecydowanie polecam http://www.autokamp-ciste.com, byłem tam w zeszłym roku - bajka!! W tym roku miałem jechać czerwiec/lipiec - ale nic nie wyszło. Ale news z ostatniej chwili, będę tam między 06 a 18 sierpnia (kolovoza :-)). Oprócz niesamowitych walorów kampu, jest jeszcze jeden, niedaleko do Plumkowego Baru!
pozdrav
adam_cro
marcin1977
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 02.01.2007
witam

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin1977 » 06.07.2007 22:48

Ja jade w tamte strony dokładnie 10 sierpnia i chyba tez rozbije namiocik na tym campie.No chyba ze ktos poleci mi jakis inny w tych okolicach?? :D
mlody1598
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mlody1598 » 08.07.2007 21:54

A co powiecie o Campingu Baska Polje??
adam_cro
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 292
Dołączył(a): 17.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) adam_cro » 08.07.2007 22:10

mlody1598 napisał(a):A co powiecie o Campingu Baska Polje??

a on jeszcze prosperuje?
parabigduo
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 04.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) parabigduo » 13.05.2014 08:30

Ciekawy ten Camping.Bardzo prosiłabym o lokalizację tego miejsca na adres email. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry bardzo dziękuję. Pozdrawiamy
Wioleta0184
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 03.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wioleta0184 » 03.04.2017 20:47

Witam!!!
Czy ktos doradzi na jaki camping w okolicy Baski z dziecmi najlepiej ??????
Czy jest mozliwosc w przydomowych campingach??????
Z gory dziekuje!!! :-)
Poprzednia strona

Powrót do Kempingi



cron
Jaki kamp w okolicy Baska Voda - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone