Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Malen
Odkrywca
Posty: 118
Dołączył(a): 11.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malen » 13.07.2019 17:13

Pag - od 12 pogoda plażowa. Wcześniej deszcz. Aktualnie przymglone słońce. Ciepło ale bez upału. Jutro chyba ma być gorzej :?
bienchen
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 08.02.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) bienchen » 14.07.2019 10:00

Wyjeżdżamy z Makarskiej.
Bezchmurne niebo, 27'C, ale bardzo wieje.
Bartek81
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 345
Dołączył(a): 25.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek81 » 14.07.2019 15:14

Pomimo złych prognoz dziś w Basce Voda lampa +30C czyste niebo. Rano wiało do 10:00. Potem lampa.
Gonzales
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1210
Dołączył(a): 29.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gonzales » 14.07.2019 19:01

Grebastica. Cały dzień słonecznie ok. 29 stopni. Woda 25.

Pozdrowienia. :wink:
MiNos
Podróżnik
Posty: 24
Dołączył(a): 05.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) MiNos » 15.07.2019 16:32

Marusici to samo. Rano wiało ale słonecznie. Po południu zachmurzyło się ale nie pada. Woda chłodna.
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 16.07.2019 10:31

LUKI40 napisał(a):
beatabm napisał(a):
Marsallah napisał(a):A co było w końcu czerwca tego roku? Przy 35 C przez pierwsze 4 dni pobytu wychodziłem z klimatyzowanego apartmana tylko po to, żeby:
- schłodzić się w morzu (max 0,5 h i powrót)
- pojechać do sklepu/konoby.

Do tego spałem w ciągu dnia 1h i w nocy 12h. Klima chodziła 24h na dobę.


Jechać tyle km żeby cały dzień siedzieć w klimie w pokoju? Nigdy tego nie zrozumiem. To wolałabym po prostu zostać w domu

No to kolega miał wakacje marzeń :)
Następnym razem jedz po prostu w maju to nie będziesz marudzić


Ażebyś wiedział, były świetne - w końcu się wyspałem :lol: Poza tym, nie cierpię plażowania, więc dla mnie to żadna strata. Mój tegoroczny jednorazowy pobyt na plaży to chyba 1,5 h. Nie rozumiem ludzi, którzy spędzają na plaży cały dzień :roll:

Gdyby nie dzieciaki i ich wakacje, pewnie jeździłbym poza sezonem, co - przy coraz wyższych średnich temperaturach - ma rację bytu. Dopóki jednak jeżdżą z nami, to jesteśmy skazani na urlop w trakcie trwania szkolnych wakacji.
leswac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 924
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) leswac » 16.07.2019 12:00

Kochani

Czy ktoś wie konkretnie jaka jest pogoda w tej chwili w okolicach Breli i Baśki Vody ?
Jak patrzę na prognozy i na kamery on line to mam chwile zwątpienia...... :| :| :|
Pewno znajdą się tacy co zaraz będą mnie z błotem mieszać ale temperatura powietrza około 27-28 stopni i temperatura Adriatyku 23 stopnie to dla mnie niestety mało.
Co roku jak jeździłem w sierpniu i teraz też mam tak zamiar jechać (dokładnie 7 sierpnia) to temperatura powietrza była grubo ponad 30 stopni a temperatura wody około 25 stopni.
:? :? :?
czytając wcześniejsze raporty można się załamać. jedzie się do CRO po gar i żar oraz ciepłą wodę a w lipcu ogólnie sumując to chyba DRAMAT I TRAGEDIA........... :( :( :(
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2661
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 16.07.2019 12:09

leswac napisał(a):Kochani

Czy ktoś wie konkretnie jaka jest pogoda w tej chwili w okolicach Breli i Baśki Vody ?
Jak patrzę na prognozy i na kamery on line to mam chwile zwątpienia...... :| :| :|
Pewno znajdą się tacy co zaraz będą mnie z błotem mieszać ale temperatura powietrza około 27-28 stopni i temperatura Adriatyku 23 stopnie to dla mnie niestety mało.
Co roku jak jeździłem w sierpniu i teraz też mam tak zamiar jechać (dokładnie 7 sierpnia) to temperatura powietrza była grubo ponad 30 stopni a temperatura wody około 25 stopni.
:? :? :?
czytając wcześniejsze raporty można się załamać. jedzie się do CRO po gar i żar oraz ciepłą wodę a w lipcu ogólnie sumując to chyba DRAMAT I TRAGEDIA........... :( :( :(


Gdzie tam do sierpnia.....
Jak bedziesz mial przez caly czas 27'C to sie załamiesz ? 8O
leswac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 924
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) leswac » 16.07.2019 12:13

tak bo jadę po conajmniej 30-33 stopnie jestem zwolennikiem piekła na plaży i wody w postaci gorącej zupy.
taki dziwak ze mnie a teraz jak widzę nie ma na to co liczyć....
LUKI40
zbanowany
Posty: 218
Dołączył(a): 21.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) LUKI40 » 16.07.2019 12:28

leswac napisał(a):tak bo jadę po conajmniej 30-33 stopnie jestem zwolennikiem piekła na plaży i wody w postaci gorącej zupy.
taki dziwak ze mnie a teraz jak widzę nie ma na to co liczyć....

7 sierpnia.... Toż to najstarsi chorwaccy górale nie powiedzą ci jaka będzie pogoda i temperatura wody
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2661
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 16.07.2019 12:32

Dwa lata temu jechalismy do Baski Voda
Wyjazd 4 września
U nas ciepło wieczorem w dniu wyjazdu
Czechy w nocy 15'C
Austria w górach 13'C

O godzinie 5 rano wjazd do Cro i pierwsze tankowanie gazu
Wyskakuje z auta w klapkach, spodenkach i koszulce a na dworze 4'C 8O 8O :oczko_usmiech:

Sobie myślę, po wakacjach.....

Przez 12 dni bylo powyzej 30'C i raz padał deszczyk, przez 10 minut....

Bedzie dobrze :wink:
leswac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 924
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) leswac » 16.07.2019 12:58

Kochani
Wiem nie ma co panikować, bo do mojego wyjazdu mnóstwo czasu.
Chodzi mi tylko o to że pogoda wszędzie szaleje i jaja robi.
Faktem jest że głupio by było lecieć 1600 kilosów żeby mieć to co jest u nas nad Bałtykiem........
mam nadzieję że będzie dobrze. Zeszły rok jakoś było też w sierpniu choć powiem szczerze że w Breli Stomarića były dni pochmurne jak rzadko się zdarza ale temperatura była na te 30 stopni. Były dni że do morza nie wlazłem dalej niż po kolana bo 2-3 dni woda była na 19-20 stopni, a potem jakoś doszła w męczarniach do 24 stopni.
Jak płynęliśmy na Bol złapała nas taka burza na trasie Jelsa-Bol że obiad to tylko fruwał na pokładzie a ludzie mieli ze strachu oczy jak pomidory, kobitki krzyczały a dzieciarnia zalewała się łzami ze strachu. Uwierzcie nie było wesoło. Cały rejs był burzowy z deszczem i piorunami. Jak około 20.00 dotarliśmy do Baśki Vody dopiero pogoda się unormowała.
:| :| :|
Bartek81
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 345
Dołączył(a): 25.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek81 » 16.07.2019 13:26

Na chwilę obecna w Basce Vodzie 31 stopni, pełne słońce, czyste niebo, woda 23/24. Jest super.
Koenig
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 879
Dołączył(a): 03.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Koenig » 16.07.2019 13:29

leswac napisał(a):Faktem jest że głupio by było lecieć 1600 kilosów żeby mieć to co jest u nas nad Bałtykiem........

:| :| :|


Musiałaby całe wakacje bura wiać. Tam chyba nawet w najgorszym przypadku jest lepiej niż nad Bałtykiem.
Bartek81
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 345
Dołączył(a): 25.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek81 » 17.07.2019 14:01

Dziś w Baška Voda od rana słonecznie i gorąco. Aktualnie lampa +30
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ? - strona 380
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone