Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.07.2019 22:31

Niedziela powitała mnie taką nawałnica jakiej dawno w ogóle nie wiedziałem ale to było w drodze więc po prostu jechałem wolno. Poniedziałek był do bani, wiało, kropiło a woda zimna. Dziś już ok choć temperatura wody pozostawia wiele do życzenia. Ale przynajmniej nie piździ tak jak w Srimie w zeszłym roku.
Już drugi raz z rzędu mam lipna wodę w Chorwacji. Może wybrzydzam już i zbrzydł mi ten kraj bo jednak 18 raz...trzeba zmienić klimaty. Pewnie jeszcze zatęsknię za Chorwacją :wink:
komaciek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 351
Dołączył(a): 27.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) komaciek » 30.07.2019 22:32

Wczoraj od południa pogoda plażowa. Dzisiaj bezchmurne dzień na zachodnim wybrzeżu Istriii.
leswac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 925
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) leswac » 31.07.2019 14:35

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
link do pogody
https://www.windy.com/43.381/16.916?sst ... ,m:eRtagDm
sprawdza się bo jednocześnie kontrolowałem kamery "live"
weekend był fatalny - tego dawno w CRO nie było.
na szczęście prognozy są optymistyczne. ja w Breli Stomarića będę 8go sierpnia. dam raport od razu.
woda w Stomarića 23 stopnie, temperatura jakieś 28-30 stopni i słonecznie.
:papa: :papa: :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 31.07.2019 21:37

Dzisiaj w Povlji parówa niemiłosierna, woda bardzo przyjemna - 25 C to dla mnie idealna woda, nawet nie chce się z niej wychodzić przy takiej temperaturze jak dzisiaj.
leswac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 925
Dołączył(a): 09.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) leswac » 01.08.2019 11:49

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
pogoda pogoda jest extra !
mogłem zerknąć na live cam.
Brela Stomarića słonecznie, tempratura dzisiaj do max 31 stopni, woda w morzu do 24 stopni.
już za tydzień raport na żywo, bo będę miał to w realu.
:papa: :papa: :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.08.2019 14:44

Dzisiaj ciężko wytrzymać tak daje...
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 01.08.2019 14:59

alechandro napisał(a):Dzisiaj ciężko wytrzymać tak daje...

A dopiero co narzekałeś :mrgreen:
alechandro napisał(a):... Poniedziałek był do bani, wiało, kropiło a woda zimna. Dziś już ok choć temperatura wody pozostawia wiele do życzenia. Ale przynajmniej nie piździ tak jak w Srimie w zeszłym roku.
Już drugi raz z rzędu mam lipna wodę w Chorwacji. Może wybrzydzam już i zbrzydł mi ten kraj bo jednak 18 raz...trzeba zmienić klimaty...
adresik84
Odkrywca
Posty: 109
Dołączył(a): 12.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) adresik84 » 01.08.2019 21:17

podstrana od poniedzialku temp powyzej 30st woda idealna ciepla i bardzo przyjemna. Na dwa tygodnie ktore powoli dobiegaja ku koncowi pogoda dopisala idealnie. Niedziela i powiedzialek chlodniejszy ale wykorzystany na zwiedzanie. Cala reszta pobytu plaza i smazenie sie do woli przy temp grubo powyzej 30st :) Wakacje na 6+ :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.08.2019 22:24

gusia-s napisał(a):A dopiero co narzekałeś :mrgreen:

To prawda bo Chorwacja w poniedziałek pierwszy raz przywitała mnie taką marną pogodą. O ile woda to rzecz gustu o tyle pogoda do tej pory zawsze była wyborna. Woda też jak dla mnie ok. Córcia z niej nie wychodzi praktycznie.
kendryk
zbanowany
Posty: 4
Dołączył(a): 01.08.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) kendryk » 02.08.2019 00:33

We czwartek - fenomenalnie na Isrtii.
gemello
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 19.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) gemello » 02.08.2019 06:27

Od poniedziałku codziennie +31:33 vodice. Morze ciepłe jak przysłowiowa zupa.
Grendel72
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 22.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grendel72 » 02.08.2019 17:44

W Novigradzie po deszczowej niedzieli kilka dni upalnych z bardzo ciepła wodą ale dzisiaj znowu chmury, dwa razy chwilowy deszcz :( . Zwiedziliśmy dzisiaj Buzet i Motovun zamiast trasy Siedmiu Wodospadów bo na tej wodospady uległy wyschnięciu i wrócą z deszczami chyba na jesień :? Deszcz natomiast zmyl z auta warstwy białego pyłu po wczorajszej udanej wizycie na koniuszku Istrii w Kamenjak.
komaciek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 351
Dołączył(a): 27.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) komaciek » 02.08.2019 18:00

W Umagu dzień pochmurny, a teraz burza.
robertms
Cromaniak
Posty: 1269
Dołączył(a): 24.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) robertms » 02.08.2019 20:19

Pogode mozna sprawdzic np. na Interii...
Wg naszych gospodarzy, pod Trogirem, tegoroczne lato wyjatkowo suche i gorace. Zima zmrozila troche owoce, wiec figi troche pozniej... ;)

pozdrawiam
Grendel72
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 22.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Grendel72 » 02.08.2019 21:03

robertms napisał(a):Pogode mozna sprawdzic np. na Interii...

Każdy sprawdza raczej pogodę przed wyjazdem, a to że na dłuższe okresy to wróżenie z fusów wie każdy. Tych deszczy na Istrii jeszcze tydzień temu przed naszym wyjazdem w prognozach nie było. Poza tym w tym wątku dzielimy się tym co w realu dzieje się w naszych miejscówka, a to często nie to samo co podaje prognoza. W Novigradzie 2h burzy i dość ulewnego deszczu, czyli jak po sąsiedzku w Umage prawdopodobnie :?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ? - strona 383
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone