Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Klaudyna82
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 09.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Klaudyna82 » 16.08.2015 18:51

Student22 napisał(a):Podgora- kiepsko, pada, wieje , dupa z urlopu jak nad Bałtykiem, a tu 1500 km za pasem i jeszcze te ceny, dwa lata temu 35 eur teraz za to samo 60, stawki zaczynaja sie od60-120eur.
Porąbało ich wszystkich.
W następnym roku zmieniam miejsce wakacji, cztery lata w CRO przy czym dwa z kiepską pogodą rok w rok wystarczą.

Jezeli ktoś nie musi i nie płacił zaliczki niech jedzie w polskie góry, pogoda lepsza, do września juz nie bedzie pogody w CRO, szkoda sie oszukiwać.


Bez przesady...
Adriatyk to nie Bałtyk, popadalo, przewieje i od środy ma już być słonecznie i ciepło.Temp.25-30°C są wystarczająco wysokie, żeby mieć udany urlop.
Załamanie pogody może zdarzyć się wszędzie, ale w Chorwacji trwa max.2-3dni!
Więcej optymizmu!
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 16.08.2015 18:53

:roll: wow, można powiedzieć w takim razie, że my w tym roku trafiliśmy. Przebywaliśmy w Cro od 4 - 20 lipca. Były wówczas niesamowite upały, ośmielę stwierdzić, że największe, z jakimi do tej pory spotkaliśmy się w Chorwacji. Po powrocie do kraju upałów ciąg dalszy :D

Miejmy jednak nadzieję, że to załamanie będzie tylko chwilowe i wkrótce pogoda wróci do normy.

Pogody ducha i optymizmu wobec tego Wam życzę

:D
pejczer
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 25.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) pejczer » 16.08.2015 18:58

Hello ! W Trpanj bardzo podobnie - około 20C, powracające burze i deszcz, czyli pogoda nie za bardzo wakacyjna. Tak ma być do poniedziałku lub nawet wtorku, od środy lekkie ocieplenie, ale na 30C można liczyć ponoć dopiero od przyszłego tygodnia. Pozdrawiam wszystkich w okolicy campingu Vrila :papa: PS. Tych na campie oczywiście też pozdrawiam :D
zauroczona
Croentuzjasta
Posty: 227
Dołączył(a): 20.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zauroczona » 16.08.2015 20:05

Witajcie, w Podgorze ranek był całkiem przyjemny, choć nie słoneczny, ale 28 st. - trochę wytchnienia od upałów ostatnich dni i okazja do przyjemnego spaceru :), ale od 15-tej lało równo do 19-tej. Mimo to temperatura bardzo przyjemna ok. 25 st. więc nadal ciepło :) Liczymy na powrót plażowej pogody. Pozdrawiam
kawo
Croentuzjasta
Posty: 210
Dołączył(a): 22.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kawo » 16.08.2015 20:37

majeczka napisał(a)::roll: wow, można powiedzieć w takim razie, że my w tym roku trafiliśmy. Przebywaliśmy w Cro od 4 - 20 lipca. Były wówczas niesamowite upały, ośmielę stwierdzić, że największe, z jakimi do tej pory spotkaliśmy się w Chorwacji. Po powrocie do kraju upałów ciąg dalszy :D

To miałaś "pechowy" urlop. Wyjechałaś aby mieć na urlopie "upał", a tu w kraju .... też upał. :wink:
Zonzi
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 21.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zonzi » 16.08.2015 20:51

Chcialem tylko dodać, że woda jest super i spokojnie można się kąpać. Dzieciaki pierwszy raz widzialy taaakie fale.
Fanka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 734
Dołączył(a): 16.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fanka » 16.08.2015 21:34

Nie znam się na klimacie ,nie jestem pogodynką. Jednak do Cro jechałam 4-ty raz w tym roku, w tym samym terminie, początek sierpnia. Przez te 4 wyjazdy tylko raz (w tym roku) zobaczyłam kapuśniaczek przez godzinę w dzień, 2 razy padało w nocy w tym roku, raz bujało na promie powrotnym z Hvaru 2 lata temu. I to na tyle burzowo-deszczowych przygód przez 4 wyjazdy. Zawsze było gorąco, aż do przesady. Może ta pogoda plażowa jest jednym z powodów oblężenia pierwszych 2 tygodni sierpnia ?
meblik
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 86
Dołączył(a): 03.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) meblik » 16.08.2015 21:53

Pierwsz raz w Chorwacji i leje jak z rynny. :| pozdrowienia z Ciovo.
Monia.B
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 09.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monia.B » 17.08.2015 08:45

jestem zrozpaczona :(((
pierwszy raz w Cro. Dwa dni podróży i teraz drugi dzień wciąż leje. I to non stop. To jakaś masakra! A żeby było lepiej , to w Polsce upały...
szlag by to... Na dodatek jesteśmy na tydzień do soboty. Świetnie... 1350km, żeby siedzieć w domu cały czas...nawet pojechać gdzieś nie można przy takim deszczu.
Niech to się skooończy !!!!
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.08.2015 08:58

meblik napisał(a):Pierwsz raz w Chorwacji i leje jak z rynny. :|


Monia.B napisał(a):jestem zrozpaczona :(((
pierwszy raz w Cro. Dwa dni podróży i teraz drugi dzień wciąż leje. I to non stop.

Od dzisiaj deszcze zanikają - jutro lampa :idea:
loyd
Croentuzjasta
Posty: 147
Dołączył(a): 22.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) loyd » 17.08.2015 09:02

Janusz Bajcer napisał(a):Od dzisiaj deszcze zanikają - jutro lampa :idea:


Jak to się potwierdzi to masz u mnie rakijjjjjeeeeeeeeeeee :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.08.2015 09:11

loyd napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Od dzisiaj deszcze zanikają - jutro lampa :idea:


Jak to się potwierdzi to masz u mnie rakijjjjjeeeeeeeeeeee :wink:

Lampa jeden dzień :wink:
Potem lekko zgaśnie. :wink:
Ale od piątku wróci na dłużej :lol:
loyd
Croentuzjasta
Posty: 147
Dołączył(a): 22.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) loyd » 17.08.2015 09:12

Acquewether to ja też umiem oglądać :)
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 17.08.2015 10:54

loyd napisał(a):Acquewether to ja też umiem oglądać :)


..wystarczy zobaczyć na żywo i to co widać za ciekawie nie wygląda :roll:
http://www.livecamcroatia.com/najljepse ... ather-cam/
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 17.08.2015 11:03

Jak widzę, w BV ludzie chwilowo chodzą bez parasoli. Ale chmurki niezłe... :roll:

Monia.B napisał(a): A żeby było lepiej , to w Polsce upały...

Na pociechę powiem, że w Polsce - przynajmniej u mnie - upały właśnie się skończyły i nawet popadało. :mrgreen:

Bierz parasol i leć zwiedzać, gdziekolwiek jesteś - jak wrócą upały to jeszcze bardziej Ci się nie będzie chciało wałęsać po okolicy... :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ? - strona 241
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone