Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Chrobry
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 08.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Chrobry » 19.08.2015 16:49

Siedzimy na kempie Vala pod Orebicem, leje od południa i bardzo ponuro się zrobiło. Macie jakieś wieści co jutro ma się dziać ? Planuje wycieczkę do Mostaru. Z informacji zebranych na szybko, jutro ma być pochmurnie ale bez opadów.
Zapas Karlovacko się kończy ! :(

Uwaga ! Właśnie wychodzi słoneczko !!!
Ostatnio edytowano 19.08.2015 17:06 przez Chrobry, łącznie edytowano 1 raz
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 19.08.2015 17:09

Chrobry napisał(a):Siedzimy na kempie Vala pod Orebicem, leje od południa i bardzo ponuro się zrobiło. Macie jakieś wieści co jutro ma się dziać ? Planuje wycieczkę do Mostaru. Z informacji zebranych na szybko, jutro ma być pochmurnie ale bez opadów.
Zapas Karlovacko się kończy ! :(

Uwaga ! Właśnie wychodzi słoneczko !!!

Od czwartku lampa :)
Viech
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 85
Dołączył(a): 24.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Viech » 19.08.2015 17:52

Nie przesadzamy. Deszcze popadują od trzech dni. Z przerwami oczywiście. Tak zawsze było i będzie. Nie ma innej opcji. Deszcz musi padać! I tak nienormalnie długo było bezdeszczowo, choć parę razy już mi się tak zdarzyło. Znacznie jednak częściej bywa, że od czasu do czasu przez parę dni popada. 100% pogoda przez całe wakacje każdego roku to mit i nieprawda!
Fanka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 734
Dołączył(a): 16.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fanka » 19.08.2015 17:56

Viech napisał(a):Nie przesadzamy. Deszcze popadują od trzech dni. Z przerwami oczywiście. Tak zawsze było i będzie. Nie ma innej opcji. Deszcz musi padać! I tak nienormalnie długo było bezdeszczowo, choć parę razy już mi się tak zdarzyło. Znacznie jednak częściej bywa, że od czasu do czasu przez parę dni popada. 100% pogoda przez całe wakacje każdego roku to mit i nieprawda!


Nie prawda,że mit ja już pisałam wcześniej,że zawsze miałam super pogodę w Cro, a w tym roku byłam 4 raz z rzędu. Może miałam fuxa, a może początek sierpnia jest taki upalny najczęściej, nie wiem.
Fanka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 734
Dołączył(a): 16.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fanka » 19.08.2015 18:17

Ja co roku czytam o złej pogodzie w Cro, w zeszłym roku chyba lipiec był taki deszczowy, znajomi mieli właśnie w lipcu 2 tygodnie deszczu. Mnie te deszcze jak na razie omijają, ale oczywiście wiem,że można trafić nawet cały urlop deszczowy.
Konik
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 07.09.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Konik » 19.08.2015 18:36

Tak na 100 % to pogodnie, bezchmurnie bez opadów dopiero od soboty. Powyżej Splitu - północna Dalmacja już od czwartkowego popołudnia a może i od rana będzie bardzo słonecznie i blisko 30 stopni.
Zdarza się taki tydzień w Chorwacji , w niektórych regionach nie padało od 3-4 miesięcy. Nie wszyscy trafili szczęśliwie. Końcówka sierpnia i początek września słoneczne i bardzo ciepłe. Nawet w Polsce na przełomie miesięcy będzie powyżej 30 stopni.
fhuzbych
Croentuzjasta
Posty: 176
Dołączył(a): 17.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) fhuzbych » 19.08.2015 19:47

hepik napisał(a):Dzisiaj widze macie przekichane:
http://pl.sat24.com/pl/it/visual
A nad Polska nie ma jednej chmurki
#poprętachklatki ;)

Tak mamy przekichane, od tygodnia w Makarskiej pogoda w kratkę na zmianę słońce i chmurki a dzisiaj to nawet popadało i nie dało sie cały dzień być na plaży tylko rano i teraz. No i woda za ciepła i za słona i zbyt czysta. Wiecej nie przyjade brak mi sinic i parawanów.
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 19.08.2015 21:48

:wink: podobno na Korculi w ostatnich dniach był tylko jeden dzień kišy, rozmawiałam dzisiaj z Chorwatami z Zavalaticy.

Miejmy nadzieję, że wkrótce będzie słonecznie; chociaż miejscami :smo:

http://meteo.hr/index.php

p.s. w Polsce natomiast bardzo ciepło, a dalsze upały zapowiadają od połowy przyszłego tygodnia :D
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 19.08.2015 23:18

A wczoraj na Pagu 8O
4_n.jpg
34_n.jpg
21_n.jpg

Źródło: ​https://www.facebook.com/vrijeme.prognoza
Fot. Domagoj Mackovic!


Takie obrazki towarzyszyły nam w ubiegłym roku na Peljesacu.

W tym roku mogliśmy być w Cro tylko 7 dni, gdyby mi się trafił taki tydzień jak teraz to bym strzeliła focha chyba :? na szczęście tylko grzało :mrgreen: a po powrocie do domu też grzeje :)
banalna77
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 153
Dołączył(a): 24.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) banalna77 » 19.08.2015 23:37

gusia-s napisał(a):A wczoraj na Pagu 8O
4_n.jpg
34_n.jpg
21_n.jpg

Źródło: ​https://www.facebook.com/vrijeme.prognoza
Fot. Domagoj Mackovic!


Takie obrazki towarzyszyły nam w ubiegłym roku na Peljesacu.

W tym roku mogliśmy być w Cro tylko 7 dni, gdyby mi się trafił taki tydzień jak teraz to bym strzeliła focha chyba :? na szczęście tylko grzało :mrgreen: a po powrocie do domu też grzeje :)


Co to jest??? , jak teraz wygląda pogoda na Pagu? poleciłam znajomym to miejsce i wyjeżdżają w piątek..mam nadzieje ,że takich zjawisk już nie będzie:)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 20.08.2015 11:40

banalna77 napisał(a):
gusia-s napisał(a):A wczoraj na Pagu 8O
4_n.jpg
34_n.jpg
21_n.jpg

Źródło: ​https://www.facebook.com/vrijeme.prognoza
Fot. Domagoj Mackovic!


Takie obrazki towarzyszyły nam w ubiegłym roku na Peljesacu.

W tym roku mogliśmy być w Cro tylko 7 dni, gdyby mi się trafił taki tydzień jak teraz to bym strzeliła focha chyba :? na szczęście tylko grzało :mrgreen: a po powrocie do domu też grzeje :)


Co to jest??? , jak teraz wygląda pogoda na Pagu? poleciłam znajomym to miejsce i wyjeżdżają w piątek..mam nadzieje ,że takich zjawisk już nie będzie:)

Pijavica :mrgreen:
Na powtórkę się nie zapowiada
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 20.08.2015 12:48

Melduję że w Podgorze lampa , oprócz parę chmurek nad Biokovem. :oczko_usmiech:
loyd
Croentuzjasta
Posty: 147
Dołączył(a): 22.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) loyd » 20.08.2015 13:02

Potwierdzam - w Podgorze lampa.

No .... może lampka :)
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 20.08.2015 13:45

Riebiata nie siedzi przed monitorami ! Znak - pogoda się robi ! :D
fhuzbych
Croentuzjasta
Posty: 176
Dołączył(a): 17.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) fhuzbych » 20.08.2015 16:32

Makarska akrualnie super pogoda cieplutkie morze jest boskooo.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ? - strona 244
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone