Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ITALIA 2014 - czyli czy Włochy wygrają z Chorwacją?

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 21.09.2014 17:19

To lecimy dalej :)

Kilka widoczków po drodze:
Załączniki:
IMG_8990.JPG
IMG_8904.JPG
DSC_9458.JPG
DSC_9451.JPG
DSC_9445.JPG
DSC_9442.JPG
DSC_9440.JPG
DSC_9397a.jpg
Tunel Klimkovice w Czechach
DSC_1666.JPG
Alpy
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 21.09.2014 17:21

andeo napisał(a):Co Ty powiesz? 8O szok! jestem bardzo zaskoczona ,że można w ten sposób podóżować z tak małym bagażem :) pogratuluj Im :)

Dziękuję w ich imieniu :) Przekażę :)
jara
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8000
Dołączył(a): 24.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) jara » 21.09.2014 17:37

andeo napisał(a):szok! jestem bardzo zaskoczona ,że można w ten sposób podóżować z tak małym bagażem :) pogratuluj Im :)


Skąd ja to znam :roll: :D

Czy była jakaś łączność między jadącymi samochodem a jadącymi motocyklem?
KrzychuZiom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 661
Dołączył(a): 04.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrzychuZiom » 21.09.2014 18:49

ale fajowo :) ale ja stawiam na Cro ! ;););)
umca
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 23.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) umca » 21.09.2014 20:00

Jestem i ja.

Czekam na wynik z niecierpliwością. W naszym rankingu wygrywa Chorwacja ale cały czas szukamy tego czegoś we Włoszech co mogło by nas zainteresować. :hut:

... ślepa Love :oops:
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 21.09.2014 20:18

umca napisał(a): W naszym rankingu wygrywa Chorwacja ale cały czas szukamy tego czegoś we Włoszech co mogło by nas zainteresować.

A co zwiedzałaś we Włoszech, jak długo przebywałaś, ile razy, że z takim przekonaniem stawiasz na Cro?
No i to samo pytanie dotyczy Cro...
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 21.09.2014 20:58

jara napisał(a):
andeo napisał(a):szok! jestem bardzo zaskoczona ,że można w ten sposób podóżować z tak małym bagażem :) pogratuluj Im :)


Skąd ja to znam :roll: :D

Czy była jakaś łączność między jadącymi samochodem a jadącymi motocyklem?


Łączność? Jasne, że była :D Na migi ;)
Ale muszę przyznać, że tak sprawnej i płynnej jazdy "w tandemie" się nie spodziewałam! :D Droga mykała nam jak po maśle ;) Znaków porozumiewawczych wcześniej nie uzgadnialiśmy, ale nasza paczka rozumie się bez słów ;)

KrzychuZiom napisał(a):ale fajowo :) ale ja stawiam na Cro ! ;););)

Głos przyjęty :)

umca napisał(a):Jestem i ja.

Czekam na wynik z niecierpliwością. W naszym rankingu wygrywa Chorwacja ale cały czas szukamy tego czegoś we Włoszech co mogło by nas zainteresować. :hut:

... ślepa Love :oops:


Witam :) Ślepa, nie ślepa, ale zawsze to Love ;)

FUX napisał(a):
umca napisał(a): W naszym rankingu wygrywa Chorwacja ale cały czas szukamy tego czegoś we Włoszech co mogło by nas zainteresować.

A co zwiedzałaś we Włoszech, jak długo przebywałaś, ile razy, że z takim przekonaniem stawiasz na Cro?
No i to samo pytanie dotyczy Cro...


FUX, słyszałeś o miłości od pierwszego wejrzenia? :oczko_usmiech:
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 21.09.2014 21:19

C.D.

Po jakichś 700 km, postanowiłam "wysiudać" męża zza kierownicy i przejęłam "pałeczkę" ;) Uwielbiam prowadzić! Trasa wręcz mnie prosiła, żebym poczuła moc pod stopą :mrgreen:
Traf chciał, że wybrałam sobie akurat trasę przez Alpy... W dodatku w ulewnym deszczu... :x No cóż, trza stawić temu czoła. Nie odpuszczę! :mrgreen:
- Jak tu pięknie! Szkoda, że nie możesz się rozejrzeć... - rzucały chłopaki na przemian.
- Muszę wierzyć wam na słowo...
Kątem oka, gdzieś tam dojrzałam jakąś górkę ;) jakąś tęczę, trochę przebijającego się słonka itp.
Wreszcie minęliśmy granicę z Italią :D Teraz tniemy na Udine.
Załączniki:
DSC_9491.JPG
IMG_8963.JPG
IMG_8960.JPG
IMG_8927.JPG
Ostatnio edytowano 21.09.2014 22:05 przez Eunike1984, łącznie edytowano 1 raz
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 21.09.2014 21:58

Zapadał powoli wieczór. Przestało padać i na chwilę wyszło słonko. Właściwie to i tak zmierzało już ku zachodowi. Zjechaliśmy na stację, by dychnąć. My, jak my, ale Aga miała już dość. Zresztą Paweł też coraz częściej rozprostowywał nogi podczas jazdy, ale twardo jechał dalej.
- Ja się mogę legnąć tu, obok stacji - powiedziała Aga.
- Jedź z nami autem, co za problem?
- Nie, damy radę. Już niedaleko. Jeszcze jakieś 100 km i idziemy spać - powiedział Paweł.

Słońce poszło spać i znowu lunęło...
Ubrali się w "pelerynki" i wsiedli na swoje 2 koła. Ten postój był zdecydowanie za długi. Droga przez to się niemiłosiernie wydłużała... Zresztą, już kilka stacji z rzędu zabierało nam niepotrzebnie czas. Bo zamiast tankowania, konieczne było bardziej rozprostowanie nóg... Oczywiście nie naszych ;) Mnie już bardziej męczyły te postoje, niż jazda.

Jazda przebiegała raczej na zasadzie: jak najszybciej i jak najwięcej km za sobą. Niestety, motorem to raczej trudne... I wbrew pozorom, to Paweł chciał jak najszybciej pokonać tą trasę.
Myślę, że motorem oczywiście da się pokonać każde dystanse. Ale wszystko na spokojnie - czyli motocykliści jadą sobie jakiś odcinek, wieczorem kolacja, spacer, nocleg itp. A nie na zasadzie: ciśniemy ile wlezie, a potem padamy jak dętki...
Pozostało nam tylko ich podziwiać za determinację, a szczególne brawa należały się Adze!

Nastała ciemność, mój M. przejął kółko. Sam już miał nerwy, że się wleczemy, a ostatnie km ciągnęły się jak flaki w oleju... Światła mu migotały w oczach. Zmęczeni, zdenerwowani i senni...
W końcu, około godz. 22 dotarliśmy do miejscowości Marghera.
Zajeżdżamy pod pierwszy zanotowany w naszym kajecie hotel z przystępnymi cenami noclegów:
- Sorry, full - słyszymy. Ale miły recepcjonista proponuje, że zadzwoni do zaprzyjaźnionego hotelu na przeciw ulicy i zapyta o miejsca.
- OK.
Miejsca są. Lecimy zaklepać i się legnąć. Aga zostaje przy aucie, bo mała śpi. Idziemy w czwórkę, czyli ja, mój mąż, Paweł i Janek. Janek nie wiem po co, bo stwierdził, że będzie spał w aucie.
- 50 euro??? 8O Chyba zgłupieli! W życiu im tyle nie dam! - Janek kasę ma, tylko sknera z niego niewiarygodna! :lol: Ale dobrze na tym wychodzi... no, poniekąd... :mrgreen:
Tak więc, pokoju nie weźmie, ale lezie z nami. Przez niego - chociaż pokoje były - musieliśmy szukać kolejnego hotelu... Ale o tym w następnym odcinku :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.09.2014 23:09

Tych wszystkich oklepanych i do bólu nudnych relacji z cro już nawet nie otwieram ale o Italii poczytam...no i jestem przekonany, że zdecydowanie wygra z Chorwacją... :wink:
Arooo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 305
Dołączył(a): 08.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arooo » 22.09.2014 10:31

Witam
I zasiadam w czytelni. :papa:
Byliśmy w rejonach Neapol-Sorrento dwa lata temu i było super.
Czekam z niecierpliwością co zwycięży.
Cro czy It ???
W tym roku było jezioro Garda (barrrdzo drogo ) i region Abruzzo i też jesteśmy zadowoleni ale...
Włochy bardzo lubimy,ale serce zostało w Chorwacji :wink:
kataryniarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 539
Dołączył(a): 28.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kataryniarz » 22.09.2014 11:04

Wynik wydaje się przesądzony, ale chętnie poczytam/obejrzę c.d. 8)
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 22.09.2014 11:58

alechandro napisał(a):Tych wszystkich oklepanych i do bólu nudnych relacji z cro już nawet nie otwieram ale o Italii poczytam...no i jestem przekonany, że zdecydowanie wygra z Chorwacją... :wink:

Witam :) Głos przyjęty :)

Arooo napisał(a):Witam
I zasiadam w czytelni. :papa:
Byliśmy w rejonach Neapol-Sorrento dwa lata temu i było super.
Czekam z niecierpliwością co zwycięży.
Cro czy It ???
W tym roku było jezioro Garda (barrrdzo drogo ) i region Abruzzo i też jesteśmy zadowoleni ale...
Włochy bardzo lubimy,ale serce zostało w Chorwacji :wink:

A co obstawiasz? ;)

kataryniarz napisał(a):Wynik wydaje się przesądzony, ale chętnie poczytam/obejrzę c.d. 8)

Przesądzony? Czyli co konkretnie obstawiasz? :)

Zaraz lecimy dalej ;)
kataryniarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 539
Dołączył(a): 28.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kataryniarz » 22.09.2014 12:06

Zdecydowanie Włochy... pomimo tego, że cholernieee drogo.
Eunike1984
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1407
Dołączył(a): 30.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Eunike1984 » 22.09.2014 12:14

Faktycznie - tanio nie jest.
Głos przyjęty :)

Jak na razie mamy wynik:

Cro - 1 głos
It - 2 głosy
1 głos - remis

:)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
ITALIA 2014 - czyli czy Włochy wygrają z Chorwacją? - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone