Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ile kosztuje urlop w Chorwacji - dyskusja i komentarze

Wszystkie rozmowy na tematy turystyczne nie związane z wcześniejszymi działami mogą trafiać tutaj. Zachowanie się naszych rodaków za granicą, wybór kraju wakacyjnego wyjazdu, czy korzystać z biur podróży.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
grab56
Croentuzjasta
Posty: 251
Dołączył(a): 12.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) grab56 » 15.03.2020 16:32

Ural napisał(a):Spełni się to o czym napisałem powyżej. Będzie Tanio.

To tylko twoje życzenie. Nie ma żadnych przesłanek ekonomicznych do wnioskowania, że Chorwacja nagle zrobi się tania. Jedyne co może nieco stanieć, to kwatery, ale nawet gdyby tak się stało, to przecież Chorwaci nie obetną cen o 50%.
pawel_nowy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 165
Dołączył(a): 26.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawel_nowy » 15.03.2020 16:43

Do początku sezonu wakacyjnego zostało jeszcze prawie 3 miesiące. Obserwuje strony oferujące apartamenty i tam widać spory spadek zainteresowania (pojawiają się wolne miejsca). Ja osobiście myślę że nie ma co panikować. Ceny pewnie trochę spadną, ale myśle że max 10 - 15%. Jeśli sytuacja do czasu wakacji sie nie wyklaruje, Chorwacja i wiele krajów regionu bedzie miało kłopot z powodu braku turystów.
Bartek81
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 347
Dołączył(a): 25.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek81 » 15.03.2020 17:12

Ja zarezerwowałem i wpłaciłem zaliczkę jeszcze przed pojawieniem się tego wirusa, więc wątpię żeby właściciel obniżył mi cenę. Liczę na to że chociaż ceny paliwa oraz ceny w sklepach i konobach będą mniejsze :wink:
kadetdudi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 01.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kadetdudi » 15.03.2020 17:15

Bartek81 napisał(a):Ja zarezerwowałem i wpłaciłem zaliczkę jeszcze przed pojawieniem się tego wirusa, więc wątpię żeby właściciel obniżył mi cenę. Liczę na to że chociaż ceny paliwa oraz ceny w sklepach i konobach będą mniejsze :wink:

Wiesz, tu może powstać pytanie nie czy Ci obniży cenę, a czy zwróci zaliczkę.
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2663
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 15.03.2020 17:22

Ja do tego podchodze inaczej

Wpłacam w tym tygodniu zaliczke. 100E i znajomi tez 100E
Jak pojedziemy to bedzie super nawet po cenie z teraz. Jak ceny polecą w dół, trudno, bede w plecy rezerwując teraz ale bede na wakacjach. Jeśli nie pojedziemy to bede 100E w plecy ale kilka tysięcy do przodu których nie wydam siedząc w domu. :oczko_usmiech:
Bartek81
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 347
Dołączył(a): 25.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek81 » 15.03.2020 17:55

kadetdudi napisał(a):
Bartek81 napisał(a):Ja zarezerwowałem i wpłaciłem zaliczkę jeszcze przed pojawieniem się tego wirusa, więc wątpię żeby właściciel obniżył mi cenę. Liczę na to że chociaż ceny paliwa oraz ceny w sklepach i konobach będą mniejsze :wink:

Wiesz, tu może powstać pytanie nie czy Ci obniży cenę, a czy zwróci zaliczkę.

Kwestia tego jak to się wszystko rozwinie, a rozwija się dynamicznie,aczkolwiek liczę się z tym że nie zwróci, chyba że Chorwaci zamkną granice(sezon) wtedy wypadało by aby zwrócił. Ale jakoś się tym nie przejmuje, bardziej tym że w tym roku może być problem aby tam wogole pojechać.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 16.03.2020 10:30

Jeżdżąc na campingi wtedy i tam gdzie mam ochotę, czuję się w obecnej sytuacji podwójnie wygrany :)

Jak zwykle nic nie muszę planować, nic mi nie przepadnie, niczym się nie stresuje

Pozdrawiam i polecam :)

Dodatkowo żona w ostatni dzień lutego złożyła wypowiedzenie. Wymyśliliśmy to dosłownie dzień wcześniej. Z 2 tygodniami "urlopu" może być w tym roku ciężko. To też nam w niczym nie przeszkodzi, gdyż nic jak zwykle nie jest zaplanowane :)

Ale super :)
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 20.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 16.03.2020 10:57

piotrulex napisał(a):Jeżdżąc na campingi wtedy i tam gdzie mam ochotę, czuję się w obecnej sytuacji podwójnie wygrany :)

Jak zwykle nic nie muszę planować, nic mi nie przepadnie, niczym się nie stresuje

Pozdrawiam i polecam :)

Dodatkowo żona w ostatni dzień lutego złożyła wypowiedzenie. Wymyśliliśmy to dosłownie dzień wcześniej. Z 2 tygodniami "urlopu" może być w tym roku ciężko. To też nam w niczym nie przeszkodzi, gdyż nic jak zwykle nie jest zaplanowane :)

Ale super :)

Jedna rzecz Cię jeszcze ogranicza wakacje w szkołach dzieci , ja mam dzieci w przedszkolu...ostatni rok
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12166
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 16.03.2020 11:07

Rafi70 napisał(a):
piotrulex napisał(a):Jeżdżąc na campingi wtedy i tam gdzie mam ochotę, czuję się w obecnej sytuacji podwójnie wygrany :)

Jak zwykle nic nie muszę planować, nic mi nie przepadnie, niczym się nie stresuje

Pozdrawiam i polecam :)

Dodatkowo żona w ostatni dzień lutego złożyła wypowiedzenie. Wymyśliliśmy to dosłownie dzień wcześniej. Z 2 tygodniami "urlopu" może być w tym roku ciężko. To też nam w niczym nie przeszkodzi, gdyż nic jak zwykle nie jest zaplanowane :)

Ale super :)

Jedna rzecz Cię jeszcze ogranicza wakacje w szkołach dzieci , ja mam dzieci w przedszkolu...ostatni rok


Szkoła nie jest ograniczeniem, co roku wyjeżdzamy przed końcem roku szkolnego i co roku nasze dzieci są nieobecne na rozpoczęciu roku i jakoś nie zauważam zeby w jakikolwiek sposób wpływało to na ich edukację :wink:
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 16.03.2020 11:49

Rafi70 napisał(a):Jedna rzecz Cię jeszcze ogranicza wakacje w szkołach dzieci , ja mam dzieci w przedszkolu...ostatni rok


Kapitańska Baba napisał(a):Szkoła nie jest ograniczeniem, co roku wyjeżdzamy przed końcem roku szkolnego i co roku nasze dzieci są nieobecne na rozpoczęciu roku i jakoś nie zauważam zeby w jakikolwiek sposób wpływało to na ich edukację :wink:


Może ograniczyć ,bo w tym roku zakończenie roku szkolnego może być 31 lipca jak nie później :roll:
sito_zabrze
Cromaniak
Posty: 2663
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) sito_zabrze » 16.03.2020 11:49

Kapitańska Baba napisał(a):
Rafi70 napisał(a):
piotrulex napisał(a):Jeżdżąc na campingi wtedy i tam gdzie mam ochotę, czuję się w obecnej sytuacji podwójnie wygrany :)

Jak zwykle nic nie muszę planować, nic mi nie przepadnie, niczym się nie stresuje

Pozdrawiam i polecam :)

Dodatkowo żona w ostatni dzień lutego złożyła wypowiedzenie. Wymyśliliśmy to dosłownie dzień wcześniej. Z 2 tygodniami "urlopu" może być w tym roku ciężko. To też nam w niczym nie przeszkodzi, gdyż nic jak zwykle nie jest zaplanowane :)

Ale super :)

Jedna rzecz Cię jeszcze ogranicza wakacje w szkołach dzieci , ja mam dzieci w przedszkolu...ostatni rok


Szkoła nie jest ograniczeniem, co roku wyjeżdzamy przed końcem roku szkolnego i co roku nasze dzieci są nieobecne na rozpoczęciu roku i jakoś nie zauważam zeby w jakikolwiek sposób wpływało to na ich edukację :wink:


Bo Ty to wyrodna matka jesteś :oczko_usmiech:
Dzieci na tych wakacjach to jak bezdomne wyglądają :oczko_usmiech:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12166
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 16.03.2020 11:56

sito_zabrze napisał(a):Bo Ty to wyrodna matka jesteś :oczko_usmiech:
Dzieci na tych wakacjach to jak bezdomne wyglądają :oczko_usmiech:


Toż one na wakacjach z nami zawsze bezdomne - bo czyż to kołyszące się coś można nazwać domem? :mrgreen:

Jeśli rok szkolny się przesunie nawet do końca lipca to u nas i tak nic nie zmieni - wyjazd z dziećmi ma być w czerwcu, jeszcze w czasie roku szklnego. Cały lipiec miały siedzieć w domu - to posiedzą w szkole :D
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 16.03.2020 12:01

Kapitańska Baba napisał(a): ... Szkoła nie jest ograniczeniem ...


... dla Ciebie

Dla nas jest

Dyskutować o tym chyba nie ma większego sensu
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12166
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 16.03.2020 12:11

piotrulex napisał(a):
Kapitańska Baba napisał(a): ... Szkoła nie jest ograniczeniem ...


... dla Ciebie

Dla nas jest

Dyskutować o tym chyba nie ma większego sensu

Oczywiscie że nie ma sensu gdyż każdy ma prawo mieć swoje zdanie i inni powinni je szanować :wink: I tak jak ja szanuję fakt że nie chcesz zwalniać swoich dzieci z lekcji Ty uszanuj to że ja je zwalniałam i dalej będę to robić :papa:
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 16.03.2020 12:52

W zeszłym roku mój poszedł do szkoły dopiero tydzień po rozpoczęciu roku szkolnego. Pierwszy raz opuścił rozpoczęcie roku szkolnego i pierwsze 4 dni nauki.
Nauczycielka stwierdziła przy całej klasie że syn przedłużył sobie wakacje i dalej wypoczywa. Zaraz 8 klasa. Więcej można stracić niż zyskać.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Rozmowy o turystyce i nie tylko



cron
Ile kosztuje urlop w Chorwacji - dyskusja i komentarze - strona 776
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone