Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Igrane czy Baska Voda

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kobialka5
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 01.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobialka5 » 29.07.2008 18:08

Witam wybieramy się ze znajomymi we wrześniu pierszy raz do Chorwacji(IGRANE) autokarem.Chciałabym sie dowiedzieć jak jest z komunikacją na miejscu tzn.czy jest jak dostac się do pobliskich miejscowości nie posiadając samochodu .Będę bardzo wdzieczna za wszelkie informacje.Pozdrawiam kobialka5
kobialka5
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 01.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kobialka5 » 05.08.2008 14:18

Witam wybieramy się ze znajomymi we wrześniu pierszy raz do Chorwacji(IGRANE) autokarem.Chciałabym sie dowiedzieć jak jest z komunikacją na miejscu tzn.czy jest jak dostac się do pobliskich miejscowości nie posiadając samochodu .Będę bardzo wdzieczna za wszelkie informacje.Pozdrawiam kobialka5
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2493
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 06.11.2009 11:28

Odgrzebuję "stary" temat.
Kilka osób poleca sprawdzone kwatery w Igrane. Uprzejmie proszę o namiary adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
aga_ch82
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 27.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga_ch82 » 24.02.2010 14:14

Ja odgrzebię ponownie temat..........proszę o namiar na sprawdzony apartament w Igrane.............
wybieramy się tam w tym roku na dwie rodziny, każda 2+2 i potrzebujemy sprawdzonego miejsca (dzieci są w wiek 3-7lat)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
ewa-irena
Croentuzjasta
Posty: 434
Dołączył(a): 29.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa-irena » 25.02.2010 07:17

forum/viewtopic.php?t=21638
Tu w relacji masz opis jak najbardziej sprawdzonego przez moją rodzinkę apartamentu w Igrane .
Pozdrawiam Ewa
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010
Ewa-irena:)

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 25.02.2010 12:54

A napisałabyś coś więcej o waszej sąsiadce z kamiennych domków. P. Vedranie Perić??? Wybieramy się do niej w sierpniu. Jak coś to na maila
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Dziękuję z góry :)
Potter
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2493
Dołączył(a): 15.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Potter » 26.02.2010 20:39

Apartamenty z pewnością super.
Tutaj http://www.tripadvisor.co.uk/Hotel_Revi ... grane.html też wypowiadają się o nich w samych superlatywach. Minusy to z pewnością cena i odległość/droga na plażę. Sama pani Vedrana korespondencyjnie przyznała mi, że raczej mocno męcząca dla małych dzieci.
nabuchodonozor
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 12.06.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) nabuchodonozor » 13.06.2012 08:54

Odgrzebię temat, jak kształtują się ceny w Igrane, na co trzeba tam uważać (fabryki, droga), czy nadal to jest spokojna mieścina? Jeśli ktoś posiada fajne namiary to proszę o informację tutaj albo mailowo adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam
Radoo
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 58
Dołączył(a): 03.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Radoo » 13.06.2012 13:25

Ceny za kwatery do znalezienia na miejscu to rząd wielkości 40E (2+1). Żywność w dobrych cenach bo jest Studenac. Warzywa i owoce również nie wyróżniają się negatywnie cenowo.
Fabrk brak, poza mała przetwórnią oliwek (po miastem i właściwie to jej nie widać, nie słychać i nie czuć).

Droga - dojazd dobry (Jadranka) ale sama miejscowość jest szczęśliwie położona obok niej, więc hałas nie przeszkadza, bo w zasadzie go nie słychać.

Namiary na kwatery znajdziesz tu http://www.igrane.com/igrane_apartments.htm Tylko wybierać.
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 13.06.2012 14:44

Żadne tam fabryki :wink: Tylko hotel Punta bywa głośny kiedy Polacy się pojawiają. Tzn głośny jest wieczorek zapoznawczy. Słychać go w całym Igrane. Ja u Verdany słyszałam :wink: Potem już było cicho.
JustineM
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 161
Dołączył(a): 12.08.2009
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) JustineM » 10.02.2013 09:37

Tomek O. napisał(a):Witam. W Basce nie byłem, w Igrane dwa razy. Faktycznie jeśli szukasz:
- miejsca spokojnego, ze stosunkowo małą iloscią ludzi
- nie przeszkadza Ci/ jest to dla Ciebie zaletą, że w miasteczku nie ma żadnego klubu a zorganizowane przez miasto życie nocne praktycznie nie istnieje
- nie przeszkadza Ci że jesli chodzi o jedzenie to praktycznie masz wybór pomiędzy dosłownie kilkoma knajpkami (tutaj gorąco polecam knajpe U Tonka - zdecydowanie najlepsze żarcie na całej chyba Riwierze :)))))
- zamiast dużych publicznych plaż szukasz miejsca gdzie kawałek dochodząc (jakieś 20-30 minut drogi) możesz w małych zatoczkach poopalac się spokojnie nago
- i wreszcie jesli szukasz miejsca które traktujesz nie jako miejsce docelowe tylko bazę wypadową do zwiedzania całego południa Chorwacji od Trogiru po Dubrownik....

To Igrane jest własciwym wyborem :))))

A co apartamentu to byłem, sprawdziłem i polecam:
http://www.igrane.com/grgo-talijancic/index.htm


Pozdrawiam,



Witam
Proszę o informacje o właścicielach i apartamentach Grgo Talijancic. Zarezerwowaliśmy app w domu tuż przy plaży. Czy właściciele są na miejscu? Są do dyspozycji gości ręczniki? Jak z czystością? Będę wdzięczna za każdą wskazówkę.
Pozdrawiam
Justyna
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 10.02.2013 10:43

Przynajmniej o połowę z tych rzeczy spytałbym samych właścicieli, bo niby co nam do tego jakie tam proponują warunki? Bazowanie na opinii poprzednich gości teoretycznie ma sens, ale nie we wszystkim, zwłaszcza, że pewne sprawy mogą ulec zmianie (niekoniecznie że na gorsze, ale na inne).
Chyba nie jedziecie do nich samych w gości, że pada pytanie o to, czy są na miejscu? :lol: :wink:
Czasami nadmiar obecności gospodarzy jest z lekka denerwujący. :roll:
Standardem jest, że po przyjeździe wszystko ma być przygotowane i zgodne z zapowiedziami, się z nimi witamy, płacimy i...mieszkamy. Wszelkie zauważone odstępstwa natychmiast zgłaszamy. A jak coś potem nie gra -to wzywamy.
Rzadko się zdarza, żeby właściciele wynajmujący od lat i dbający o renomę, mający stałą i polecaną klientelę nie wiedzieli o tych sprawach lub je lekceważyli. Nowi też muszą się postarać, żeby w tym biznesie zaistnieć. :wink:
Pozdr.

P.S. Ręczniki to chyba nie problem dla was zabrać swoje? Tak jest lepiej.
JustineM
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 161
Dołączył(a): 12.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) JustineM » 10.02.2013 21:48

Fatamorgana napisał(a):Przynajmniej o połowę z tych rzeczy spytałbym samych właścicieli, bo niby co nam do tego jakie tam proponują warunki? Bazowanie na opinii poprzednich gości teoretycznie ma sens, ale nie we wszystkim, zwłaszcza, że pewne sprawy mogą ulec zmianie (niekoniecznie że na gorsze, ale na inne).
Chyba nie jedziecie do nich samych w gości, że pada pytanie o to, czy są na miejscu? :lol: :wink:
Czasami nadmiar obecności gospodarzy jest z lekka denerwujący. :roll:
Standardem jest, że po przyjeździe wszystko ma być przygotowane i zgodne z zapowiedziami, się z nimi witamy, płacimy i...mieszkamy. Wszelkie zauważone odstępstwa natychmiast zgłaszamy. A jak coś potem nie gra -to wzywamy.
Rzadko się zdarza, żeby właściciele wynajmujący od lat i dbający o renomę, mający stałą i polecaną klientelę nie wiedzieli o tych sprawach lub je lekceważyli. Nowi też muszą się postarać, żeby w tym biznesie zaistnieć. :wink:
Pozdr.

P.S. Ręczniki to chyba nie problem dla was zabrać swoje? Tak jest lepiej.


OOoo dziękują Ci serdecznie za zainteresowanie moimi pytaniami ;)
Lubię zapoznać się z opiniami innych, a potem sama się przekonać czy się z nimi zgadzam. Sensu czy bazować na nich czy nie to raczej bym się tu nie doszukiwała :P
Jeśli chodzi o właścicieli to masz rację nie jadę do nich samych. Natomiast jeśli chodzi o informację czy mieszkają w domu, w którym wynajęłam apartamenty czy w innym, który mają w posiadaniu jest o tyle istotna, że po przyjeździe na miejsce około godziny 22 nie będę biegać i ich szukać po Igrane. Oczywiście wcześniej ich o tym fakcie uprzedzę. To czy później będą mieszkać w tym domu jest mi obojętne. Jestem niespotykanie spokojny człowiek i toleruje nadgorliwość ludzką (jak widzisz).
A co do ręczników to lubię mieć ich nadmiar.... wiedzieć, że są i czekają... Ot taka perwersyjka z mojej strony :oczko_usmiech: Pozdrawiam :papa:
Konrad2005
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 26.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Konrad2005 » 11.01.2017 11:49

Czy ktoś był w apartamencie w miejscowości IGRANE RUDELJ.

Proszę o kilka zdań o miejscowości . Jak wygląda woda i dno przy plaży miejskiej.

igrane.com/rudelj/slike/igrane_apartments_rudelj_beach3c1.jpg
sylwia9112
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 03.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) sylwia9112 » 08.10.2017 12:28

Witam.Również jestem zainteresowana apartamentani Rudelj.Planuje rezerwację na przyszły rok i mają dobrą cenę.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Igrane czy Baska Voda - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone