Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Hvar czy Krk bez auta, pomozcie!

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
inga!!!
Croentuzjasta
Posty: 194
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) inga!!! » 25.06.2004 16:05

Hej!Droga z Sucuraju do Jelsy nie nalezy do latwych ,trzeba uwazać poniewaz nie ma praktycznie zadnych zabezpieczeń - wąsko (uwazać na miejscowych) po minieciu tunelu,czesto ogladać bedziesz swoj bagaznik,dlatego duzo osob korzysta z latwiejszej drogi ze Splitu promem(ale duzo drozszej) pozdrowka ....
jarwoj
Odkrywca
Posty: 118
Dołączył(a): 17.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) jarwoj » 25.06.2004 17:58

inga!!! napisał(a):cze!Trzeba bardzo uwazac poniewaz skret w lewo jest niewidoczny zaraz za znakiem tej miejscowosci prowadzi ostro w dol


Z pewną nieśmiałością wtrącę, że skręt ten jest za znakiem oznaczającym koniec miejscowości Jagodna. I jeszcze, że miejscowość to bardzo dużo powiedziane, raczej osada.
Reszta - nic dodać, nic ująć. Jechać!
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 25.06.2004 19:58

Mam jeszcze jedno pytanie!
Jak z wielkością namiotów na kempie Lili.....chodzi mi o to czy na tym kempie da się bez problemu rozłożyć iglo( ale raczej duże bym powiedziała). Z postów na forum wynika, że nie da się tam wjechać z przyczepa więc mam obawy co do przestronnych ( w miare) miejsc na rozbicie takiego namiotu. Tata mi go sprawił i okazał się większy od tego co miałam.
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 25.06.2004 20:10

Tutaj jest link z mym namiotem.
http://www.alpins.pl/alpins-www/produkt.php?id=6

...to jest coś w tym stylu.
inga!!!
Croentuzjasta
Posty: 194
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) inga!!! » 25.06.2004 20:20

cze! jak znajdziesz miejsce nie ma limitu my mamy zawsze namioty sypialne + namiot dzienny .Z przyczepa nie da się wjechać z prostej przyczyny ,bo byś nie wyjechała (bardzo stromy podjazd )gospodarz campu ma tam przyczepy swoje zakotwiczone (sami zesmy sie zastanawiali jak je tam przytargał?)pa pa Inga!
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 25.06.2004 21:02

Czyli rozumiem ze wszystko zalezy od zatloczenia na kempie....
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 26.06.2004 10:29

Zapytam jeszcze czy na kempie jest jakiś mini sklepik?Oczywiście nie oczekuje supermarketu. Chodzi mi o taki sklep aby można było kupić chlep, jakieś owoce, masło, mleko - poprostu podstawowe produkty.

acha Inga!!!!Jeszcze jedno( mam nadzieje, że mi wybczysz ten natłok pytań...)jak z ilością ludzi na plaży?Czy ta plaża, którą wskazałas na zdjęciu( strona podana przeze mnie w linku) jest jedyną plażą na kempie czy naprzykład są jeszcze inne ale np trzeba sobei zrobić spacerek?
inga!!!
Croentuzjasta
Posty: 194
Dołączył(a): 27.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) inga!!! » 26.06.2004 20:05

Hej! Wejdz na kempingi na strone Inga wrocilismy z Hvaru,na moj dziennik podrozyz zeszlego roku a bedziesz wiedzieć prawie wszystko,są tam rownież sentencje odpowiedzi dla"ciekawskich"pozdrawiam serdecznie.
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 26.06.2004 22:34

Już lece :D
woka
Koneser
Posty: 5458
Dołączył(a): 20.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) woka » 01.07.2004 20:45

Nikt nie napisał o KRK, więc może ja. Jezeli chcesz być na wczasach i mieć wokół siebie wybór jakiejś rozrywki, bez problemów robić zakupy, być wśród ludzi polecam Baśkę na KRK. Plaża chyba najdłższa w CRO (żwirek). Jeden minus, tam jest naprawdę dużo ludzi, zjeżdzaja nawet z lądu aby na noc wrócić do siebie. Miejsce przypomina swoim krajobrazem grecki Rodos.
Ja polecam. Zero nudów a bedziesz się czuła jakbys była w naprawdę dobrym miejscu. Dużo ludzi (ale nie tłoczno) znaczy że to miejsce jest naprawdę super. Mało ludzi = miejsce do kitu. Proste.
Fender
Croentuzjasta
Posty: 157
Dołączył(a): 18.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fender » 02.07.2004 19:11

woka napisał(a):Nikt nie napisał o KRK, więc może ja. Jezeli chcesz być na wczasach i mieć wokół siebie wybór jakiejś rozrywki, bez problemów robić zakupy, być wśród ludzi polecam Baśkę na KRK. Plaża chyba najdłższa w CRO (żwirek). Jeden minus, tam jest naprawdę dużo ludzi, zjeżdzaja nawet z lądu aby na noc wrócić do siebie. Miejsce przypomina swoim krajobrazem grecki Rodos.
Ja polecam. Zero nudów a bedziesz się czuła jakbys była w naprawdę dobrym miejscu. Dużo ludzi (ale nie tłoczno) znaczy że to miejsce jest naprawdę super. Mało ludzi = miejsce do kitu. Proste.


Zgadzam się w całej rozciagłości :P :P :P Byłem,widziałem,przeżyłem i było super w Baśce !!!
Bardzo pieknie położona miejscowość,nie sposób się nudzić,masa atrakcji i te wieczorne spacerki bulwarkiem nad samym morzem - ehhhhh ! wspomnienia :lol: :lol: :lol:
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 02.07.2004 23:23

Ja jednak wolę spokój i nocne granie cykad bez zbędnego tłumu i imprezowego klimatu. Wolę tą spokojną Chorwację. Nic nie zastąpi nocnego ciepła murów Dubrovnika z "milionem" cudnych knajpek o własnym niepowtarzalnym klimacie.......... Albo małych zapomnianych mieścinek gdzie można posiedzieć w miejscowej knajpie i roskoszować się tą prawdziwą Chorwacją!
Poprzednia strona

Powrót do Kempingi

cron
Hvar czy Krk bez auta, pomozcie! - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone