Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Baśka Voda House MIRO i Mira & Nikola Staničić

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Angrekoo
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Angrekoo » 23.01.2015 23:05

Witam,
Jestem zainteresowany wynajęciem apartamentu"House MIRO" w miejscowości Baśka Voda przy ulicy Podluka 13:
Wygląda ciekawie, duży taras, 70 m2, zaraz przy plaży, garaż, wszystko czego potrzebuje dla mojej 4 osobowej rodziny.
Czy ktoś tam był, lub może powiedzieć coś więcej na temat tej oferty.

Apartament nr. 2 to Mira & Nikola Staničić ul. Zagradina 28 !!
Wszystko wygląda ładnie, tylko pytanie co do lokalizacji. Według mapy nie jest bardzo daleko do plaży. Może ktoś wynajmował coś w pobliżu i opiszę jak wygląda ten rejon Baśki i samo zejście do plaży i centrum.
Z góry dziekuję za każdą informację.
Marcin
Ostatnio edytowano 28.01.2015 20:29 przez Angrekoo, łącznie edytowano 2 razy
pawelli
Cromaniak
Re: House MIRO Baśka Voda

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 26.01.2015 08:56

Też się interesuję tą kwaterką.
Myślałem o 2 rodzinach 2+1 - dzieci na dostawkach.

Jaką cenę zyczy sobie gospodarz i jaką zaliczkę ?
Angrekoo
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Angrekoo » 27.01.2015 18:58

Dziwny gość.
Strasznie się spieszy. Już teraz decyzja bo jeden wolny termin. Inni czekają itp.
ja chciałem zarezerwować koniec maja. Napisał że rezerwacja po wpłacie 40 % kwoty. Napisałem że to sporo i mogę wysłąć tak jak zazwyczaj 20% całości lub 200 auro. Napisał że nie ma czasu na takie kombinacje i wynajął już komuś innemu.
W necie 0 opini, więc nawet sie ciesze że tak wyszło.

PS. Czy apartament na ulicy Zagradina w Baśce wodzie to bardzo odległa miejscówka ?
Szukam apartamentu z którego będzie spokojne dojście do morza dla wózka ( brak schodów )?
krakuscity
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 27.01.2015 19:43

Angrekoo , Koniec maja to tak jak początek października (byliśmy w Baśka Voda w tym miesiącu) , czyli prawie pustki . Na Twoim miejscu pojechałbym w ciemno , na pewno coś znajdziesz dla siebie , jedynym problemem może być to , że wiele domów będzie jeszcze zamkniętych bo to jest przed sezonem.
Dom Miro znajduje się blisko drogi, często chodziliśmy "obok" niego na spacery.

Jak jesteś zainteresowany to pooglądaj sobie zdjęcia z październikowej Baśki , relacja Fiolka jest TU, z końcem maja będzie tam podobnie tyle, że zamiast ubywać gości będzie turystów powoli przybywać.
pawelli
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 28.01.2015 09:31

Angrekoo napisał(a):Dziwny gość.
Strasznie się spieszy. Już teraz decyzja bo jeden wolny termin. Inni czekają itp.
ja chciałem zarezerwować koniec maja. Napisał że rezerwacja po wpłacie 40 % kwoty.

Jakiś nienormalny gość.
THX za info
Angrekoo
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Angrekoo » 30.01.2015 10:02

Witam,

Podbije temat.
Pilnie potrzebuje opinie o ulicy Zagradina w miejscowości baśka voda!!

Jak z dojściem do plaży z wózkiem. Według mapy jest blisko zejście ale czy schodami czy drogą ?
Może jednak ktoś zechce pomóc .
Z góry dziekuje
kibic hr
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 30.01.2015 11:12

Ulica Zagradina jest ulicą zamkniętą i dosyć wysoko położoną tak więc powrót z plaży czy ulicą czy schodami będzie trochę pod górkę. Zależy jeszcze czy ten apartament jest położony blisko jej wlotu od ulicy Naputica czy bliżej końca bo wtedy i górka może być mniejsza. Gdzieś czytałem ,że ludzie chwalili sobie pobyt na tej ulicy-na pewno są piękne widoki na morze ale jak ktoś jedzie z wózkiem to musi brać pod uwagę,że płasko nie będzie. Warto zapytać gospodarzy czy oprócz schodów-bo te pewnie tam gdzieś są jest jeszcze możliwość zejścia na plażę Podluka drogą. Na pewno bez schodów jest Pogradinska i Blato ale to zwiększy dystans bo trzeba z Zagradiny dojść do Naputica i nią kawałek do jednej a potem do drugiej. Łagodniejsze jest zejście ulicą Blato ale jest położona dalej od Zagradiny. Ta lokalizacja jest fajna bo jest położona nad plażą Podluka i blisko do trasy spacerowej i plaż położonych w stronę Breli- w Waszym przypadku jest jednak wózek i to może być trochę upierdliwe.
Dawigs
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dawigs » 30.01.2015 11:41

Angrekoo napisał(a):Witam,

Podbije temat.
Pilnie potrzebuje opinie o ulicy Zagradina w miejscowości baśka voda!!

Jak z dojściem do plaży z wózkiem. Według mapy jest blisko zejście ale czy schodami czy drogą ?
Może jednak ktoś zechce pomóc .
Z góry dziekuje

Witam,
z wózkiem proponuję szukać miejsca w miarę blisko morza lub w szeroko rozumianym rejonie ulicy Stjepana Radica. Ulica Radica nie jest płaska ale pod najmniejszym kątem wspina się w górę. Im bliżej Breli tym ulice są bardziej strome i podejścia z wózkiem bardziej forsowne.

Powodzenia w poszukiwaniach!
Angrekoo
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Angrekoo » 30.01.2015 12:21

Dokładnie chodzi o ten aparatament na ulicy Zagradina 28
www-baskavoda-com/stanicic/index.htm
tam gdzie - trzeba dać .
Piekny duży apartament 4+2 z cudownym widokiem. Tylko kwestia tego zejścia?
Pod górke to nie problem bo świadomie wybrałem BV, ale też żeby nie było to niewykonalne.
kibic hr
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 30.01.2015 13:14

Spokojnie -widziałem sporo ludzi na plaży w BV z małymi dzieciaczkami a więc jakoś tam dotarli. Całkiem sporo kręciło się też ich w Breli a ta jest jeszcze bardziej stroma od BV i tam to dopiero jest wspinaczka. Zawsze jest możliwość podjechania pod plażę autkiem-wypakować wszystkie bagaże,rozłożyć manatki,autko odstawić pod apartament a gdy będzie pora powrotu to zrobić spacerek na górę,zjechać i zapakować rodzinkę. To nie jest daleko więc jest to spokojnie do przeżycia a auto można na chwilę zostawić choćby na dużym parkingu przy porcie lub spróbować postawić na Blato przy targu-tą ulicą trzeba zjechać. Jest parking blisko słynnej plaży Punta Rata - minus to jego cena bo w zeszłym roku było to chyba 80 kun za cały dzień,ale jak ktoś ma trochę więcej kasiorki to można kiedyś tak zrobić,po południu jest taniej.
Miarakus
Autostopowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miarakus » 04.06.2016 10:49

Witam!
W tym roku wybieram się pierwszy raz do Chorwacji i wybór padł na Mira&Nikola Staničić w BV.
Prosiłbym o opinie dotyczące obiektu tzn jak wygląda wyposażenie, położenie, atrakcje dla dzieci, kontakt z właścicielem etc..

Jadę w zestawieniu 2+1 - dziecko 4 lata.

Rezerwacja studio 2+1

z góry dzięki za odp

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019