Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Baśka Voda House MIRO i Mira & Nikola Staničić

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Angrekoo
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 18.01.2015
Baśka Voda House MIRO i Mira & Nikola Staničić

Nieprzeczytany postnapisał(a) Angrekoo » 24.01.2015 00:05

Witam,
Jestem zainteresowany wynajęciem apartamentu"House MIRO" w miejscowości Baśka Voda przy ulicy Podluka 13:
Wygląda ciekawie, duży taras, 70 m2, zaraz przy plaży, garaż, wszystko czego potrzebuje dla mojej 4 osobowej rodziny.
Czy ktoś tam był, lub może powiedzieć coś więcej na temat tej oferty.

Apartament nr. 2 to Mira & Nikola Staničić ul. Zagradina 28 !!
Wszystko wygląda ładnie, tylko pytanie co do lokalizacji. Według mapy nie jest bardzo daleko do plaży. Może ktoś wynajmował coś w pobliżu i opiszę jak wygląda ten rejon Baśki i samo zejście do plaży i centrum.
Z góry dziekuję za każdą informację.
Marcin
Ostatnio edytowano 28.01.2015 21:29 przez Angrekoo, łącznie edytowano 2 razy
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2522
Dołączył(a): 19.03.2010
Re: House MIRO Baśka Voda

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 26.01.2015 09:56

Też się interesuję tą kwaterką.
Myślałem o 2 rodzinach 2+1 - dzieci na dostawkach.

Jaką cenę zyczy sobie gospodarz i jaką zaliczkę ?
Angrekoo
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 18.01.2015
Re: House MIRO Baśka Voda

Nieprzeczytany postnapisał(a) Angrekoo » 27.01.2015 19:58

Dziwny gość.
Strasznie się spieszy. Już teraz decyzja bo jeden wolny termin. Inni czekają itp.
ja chciałem zarezerwować koniec maja. Napisał że rezerwacja po wpłacie 40 % kwoty. Napisałem że to sporo i mogę wysłąć tak jak zazwyczaj 20% całości lub 200 auro. Napisał że nie ma czasu na takie kombinacje i wynajął już komuś innemu.
W necie 0 opini, więc nawet sie ciesze że tak wyszło.

PS. Czy apartament na ulicy Zagradina w Baśce wodzie to bardzo odległa miejscówka ?
Szukam apartamentu z którego będzie spokojne dojście do morza dla wózka ( brak schodów )?
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003
Re: House MIRO Baśka Voda

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 27.01.2015 20:43

Angrekoo , Koniec maja to tak jak początek października (byliśmy w Baśka Voda w tym miesiącu) , czyli prawie pustki . Na Twoim miejscu pojechałbym w ciemno , na pewno coś znajdziesz dla siebie , jedynym problemem może być to , że wiele domów będzie jeszcze zamkniętych bo to jest przed sezonem.
Dom Miro znajduje się blisko drogi, często chodziliśmy "obok" niego na spacery.

Jak jesteś zainteresowany to pooglądaj sobie zdjęcia z październikowej Baśki , relacja Fiolka jest TU, z końcem maja będzie tam podobnie tyle, że zamiast ubywać gości będzie turystów powoli przybywać.
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2522
Dołączył(a): 19.03.2010
Re: House MIRO Baśka Voda

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 28.01.2015 10:31

Angrekoo napisał(a):Dziwny gość.
Strasznie się spieszy. Już teraz decyzja bo jeden wolny termin. Inni czekają itp.
ja chciałem zarezerwować koniec maja. Napisał że rezerwacja po wpłacie 40 % kwoty.


Jakiś nienormalny gość.
THX za info
Angrekoo
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 18.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Angrekoo » 30.01.2015 11:02

Witam,

Podbije temat.
Pilnie potrzebuje opinie o ulicy Zagradina w miejscowości baśka voda!!

Jak z dojściem do plaży z wózkiem. Według mapy jest blisko zejście ale czy schodami czy drogą ?
Może jednak ktoś zechce pomóc .
Z góry dziekuje
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 30.01.2015 12:12

Ulica Zagradina jest ulicą zamkniętą i dosyć wysoko położoną tak więc powrót z plaży czy ulicą czy schodami będzie trochę pod górkę. Zależy jeszcze czy ten apartament jest położony blisko jej wlotu od ulicy Naputica czy bliżej końca bo wtedy i górka może być mniejsza. Gdzieś czytałem ,że ludzie chwalili sobie pobyt na tej ulicy-na pewno są piękne widoki na morze ale jak ktoś jedzie z wózkiem to musi brać pod uwagę,że płasko nie będzie. Warto zapytać gospodarzy czy oprócz schodów-bo te pewnie tam gdzieś są jest jeszcze możliwość zejścia na plażę Podluka drogą. Na pewno bez schodów jest Pogradinska i Blato ale to zwiększy dystans bo trzeba z Zagradiny dojść do Naputica i nią kawałek do jednej a potem do drugiej. Łagodniejsze jest zejście ulicą Blato ale jest położona dalej od Zagradiny. Ta lokalizacja jest fajna bo jest położona nad plażą Podluka i blisko do trasy spacerowej i plaż położonych w stronę Breli- w Waszym przypadku jest jednak wózek i to może być trochę upierdliwe.
Dawigs
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1365
Dołączył(a): 27.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dawigs » 30.01.2015 12:41

Angrekoo napisał(a):Witam,

Podbije temat.
Pilnie potrzebuje opinie o ulicy Zagradina w miejscowości baśka voda!!

Jak z dojściem do plaży z wózkiem. Według mapy jest blisko zejście ale czy schodami czy drogą ?
Może jednak ktoś zechce pomóc .
Z góry dziekuje


Witam,
z wózkiem proponuję szukać miejsca w miarę blisko morza lub w szeroko rozumianym rejonie ulicy Stjepana Radica. Ulica Radica nie jest płaska ale pod najmniejszym kątem wspina się w górę. Im bliżej Breli tym ulice są bardziej strome i podejścia z wózkiem bardziej forsowne.

Powodzenia w poszukiwaniach!
Angrekoo
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 18.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Angrekoo » 30.01.2015 13:21

Dokładnie chodzi o ten aparatament na ulicy Zagradina 28
www-baskavoda-com/stanicic/index.htm
tam gdzie - trzeba dać .
Piekny duży apartament 4+2 z cudownym widokiem. Tylko kwestia tego zejścia?
Pod górke to nie problem bo świadomie wybrałem BV, ale też żeby nie było to niewykonalne.
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 30.01.2015 14:14

Spokojnie -widziałem sporo ludzi na plaży w BV z małymi dzieciaczkami a więc jakoś tam dotarli. Całkiem sporo kręciło się też ich w Breli a ta jest jeszcze bardziej stroma od BV i tam to dopiero jest wspinaczka. Zawsze jest możliwość podjechania pod plażę autkiem-wypakować wszystkie bagaże,rozłożyć manatki,autko odstawić pod apartament a gdy będzie pora powrotu to zrobić spacerek na górę,zjechać i zapakować rodzinkę. To nie jest daleko więc jest to spokojnie do przeżycia a auto można na chwilę zostawić choćby na dużym parkingu przy porcie lub spróbować postawić na Blato przy targu-tą ulicą trzeba zjechać. Jest parking blisko słynnej plaży Punta Rata - minus to jego cena bo w zeszłym roku było to chyba 80 kun za cały dzień,ale jak ktoś ma trochę więcej kasiorki to można kiedyś tak zrobić,po południu jest taniej.
Miarakus
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 04.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Miarakus » 04.06.2016 11:49

Witam!
W tym roku wybieram się pierwszy raz do Chorwacji i wybór padł na Mira&Nikola Staničić w BV.
Prosiłbym o opinie dotyczące obiektu tzn jak wygląda wyposażenie, położenie, atrakcje dla dzieci, kontakt z właścicielem etc..

Jadę w zestawieniu 2+1 - dziecko 4 lata.

Rezerwacja studio 2+1

z góry dzięki za odp

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Baśka Voda House MIRO i Mira & Nikola Staničić
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone