Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie z dziećmi (2 i 4 lata) - do 1300 km ?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 19.09.2013 13:43

mario444 napisał(a):Zdecydowaliśmy i jedziemy do Tucepi ;) Jednak trochę dalej niż bliżej (ze śląska około 1200km), ale na spokojnie myślę dojedziemy o ile nie będzie jakichś przygód po drodze. Jadę w nocy z soboty 07.09 na niedzielę. Ciekawe, czy będzie dużo ludzi na miejscu... czy już posezonowo...


Skomentujcie wyjazd po po procie, jestem ciekaw jak ocenicie wybór ;)


Ja się podłączę do wątku. Szukamy na sezon 2014 jakiegoś miejsca dla siebie na pierwszy wypad rodzinny 2+2, dzieciaki 6 i 10 lat, podobnie jak dla autora wątku istotna fajna plaża dla dzieciaków z częścią zacienioną, mile widziana bliskość apartamentów od plaży, również ze względu na zabierany przez nas ponton. Rejon ze względu że to pierwszy nasz wyjazd ma drugorzędne znaczenie. Wszelkie sugestie mile widziane.

Mariusz1111
Polecasz jak się domyślam Camp Bi-Village. Inni piszą też że są też dostępne apartamenty, czy dostęp do plaży i wspomnianych basenów jest również dla ludków spoza campu czy jest podobnie jak w Zaton Holiday Resot że wstęp dla tych spoza campa jest płatny ?
Jeśli ktoś ma jakieś linki do tego miejsca to poproszę.
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 01.10.2013 22:41

mario444 napisał(a):Zdecydowaliśmy i jedziemy do Tucepi ;) Jednak trochę dalej niż bliżej (ze śląska około 1200km), ale na spokojnie myślę dojedziemy o ile nie będzie jakichś przygód po drodze. Jadę w nocy z soboty 07.09 na niedzielę. Ciekawe, czy będzie dużo ludzi na miejscu... czy już posezonowo...


I jak tam wakacje w Tucepi :?:
Wróciliście już :?:
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 01.10.2013 22:56

sdolas napisał(a):Ja się podłączę do wątku. Szukamy na sezon 2014 jakiegoś miejsca dla siebie na pierwszy wypad rodzinny 2+2, dzieciaki 6 i 10 lat, podobnie jak dla autora wątku istotna fajna plaża dla dzieciaków z częścią zacienioną, mile widziana bliskość apartamentów od plaży, również ze względu na zabierany przez nas ponton. Rejon ze względu że to pierwszy nasz wyjazd ma drugorzędne znaczenie. Wszelkie sugestie mile widziane.


My w tym roku byliśmy z dziećmi na wyspie Krk, i mogę to miejsce zdecydowanie polecić a na pierwszy raz to będziesz miał blisko, a później jak złapiesz tego bakcyla to możesz następnym razem kierować się na południe. Problemem może być jedynie ta zacieniona część plaży.
Jak chcesz się czegoś więcej dowiedzieć to aktualnie piszę relację:
krk-2013-gdzie-marzenia-staly-sie-rzeczywistoscia-t43750.html
no_fear
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 124
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) no_fear » 03.10.2013 12:49

Piter_M napisał(a):...I jak tam wakacje w Tucepi :?:
Wróciliście już :?:

pytanie nie do mnie, ale trudno :wink:

Byłem z rodzinką w Tučepi 18-27.09.
Kwatera na ul.Kamena, w pierwszym rzędzie, za 35ojro :wink:

Plaża wąska, ale nam odpowiadała.
"Snoorkowanie", opalanie bez zarzutu.
Pospacerować (m.in. z naszym energicznym 2.5 latkiem) popołudniu też było gdzie. Rzut beretem do Makarskiej.

W Tučepi byliśmy po raz drugi (w 2009 po raz pierwszy).
Bardzo sympatyczne miasteczko 8)
mario444
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 29.07.2013
Co po Tucepi ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) mario444 » 31.08.2014 15:21

Witam,

Rok temu byliśmy we wrześniu w Tucepi z dwójka dzieci (2 i 4 lata). To był nasz pierwszy raz w Chorwacji. Bardzo nam się podobała plaża i sama miejscowość, deptak wzdłuż plaży... Tamtem wyjazd to czas głównie spędzany na plażowaniu. Tym razem w planie mamy jakieś zwiedzanie, ale nie wiem jak to wypali z maluchami.

Czy moglibyście polecić jakąś miejscowość na drugi wyjazd. Tym razem jadę trochę później bo po 12 września (rok temu od 8 września). Nie chciałbym pluć sobie w brodę, że nie pojechałem do Tucepi drugi raz ;)
Planowałem Primosten, ale jakoś się ostatnio zaczęliśmy wahać, bo to już nie taka fajna plaża, nie te widoki (Biokowo)...
Proszę doradźcie coś. Za dwa tygodnie wyjazd a decyzji brak :)

Kilka zdjęć naszego pierwszego wyjazdu poniżej.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Co po Tucepi ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 01.09.2014 08:37

mario444 napisał(a):Witam,

Rok temu byliśmy we wrześniu w Tucepi z dwójka dzieci (2 i 4 lata). To był nasz pierwszy raz w Chorwacji. Bardzo nam się podobała plaża i sama miejscowość, deptak wzdłuż plaży... Tamtem wyjazd to czas głównie spędzany na plażowaniu. Tym razem w planie mamy jakieś zwiedzanie, ale nie wiem jak to wypali z maluchami.

Czy moglibyście polecić jakąś miejscowość na drugi wyjazd. Tym razem jadę trochę później bo po 12 września (rok temu od 8 września). Nie chciałbym pluć sobie w brodę, że nie pojechałem do Tucepi drugi raz ;)
Planowałem Primosten, ale jakoś się ostatnio zaczęliśmy wahać, bo to już nie taka fajna plaża, nie te widoki (Biokowo)...
Proszę doradźcie coś. Za dwa tygodnie wyjazd a decyzji brak :)


Brela
mario444
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 29.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mario444 » 02.09.2014 20:36

Brela wydaje mi się trochę za mała, za spokojna na drugą połowe września. Pewnie będzie strasznie pusto, cicho, knajpy pozamykane... nie będzie gdzie zjeść... Obawiam się, że taki scenariusz może być właśnie w tych mniejszych miejscowościach... Dobrze mi się wydaje ?? Trochę późno ten wyjazd...
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 03.09.2014 19:20

My zaczęliśmy naszą przygodę w Tucepi kiedy nasza Natalia miała 5 lat :D

Natalia.jpg



...a dziś mając lat 12 , nie wyobraża sobie , że wakacje spędzimy gdzie indziej :wink:

Natalia1.jpg
gemišt
Odkrywca
Posty: 75
Dołączył(a): 05.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) gemišt » 04.09.2014 16:11

Privlaka. Mała spokojna miejscowość, fajne knajpki i piasek na plaży! Jako dodatek niestety ryba Pauk....
1Jolusia
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 29.04.2015
Gdzie na Chorwacje z dziecmi..... dylemat

Nieprzeczytany postnapisał(a) 1Jolusia » 29.12.2015 00:19

Witam
Czytam jakisś czas juz Cro.pl i nie mogę się zdecydować. Razem z mężem postanowiliśmy wyruszyć na Chorwację. Zachwyciła nas. Mamy dzieci w wieku 4 lata i 7 lat. Nie chcemy daleko jechać jak na 1 raz. Chcieliśmy aby woda byla niebieska... jak na jakieś rajskiej plaży. Zejscie bylo proste, moze byc żwir. Jesli możecie polecić jakis apartament blisko morza i w miare ceny to będę wdzieczna.
Możecie polecić jakies fajne miejsce żeby można było coś pozwiedzać oraz odpoczać.
Czytałam o Pagu.. ale nie wiem sama... w ktore miejce sie wybrac... Stobrec.... a może cos innego?
Dziękuję.
A termin to poczatek lipca.
Użytkownik usunięty
Re: Gdzie na Chorwacje z dziecmi..... dylemat

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.12.2015 00:29

1Jolusia napisał(a):Witam
Razem z mężem postanowiliśmy wyruszyć na Chorwację.
Mamy dzieci w wieku 4 lata i 7 lat. Nie chcemy daleko jechać jak na 1 raz. Chcieliśmy aby woda byla niebieska... jak na jakieś rajskiej plaży. Zejscie bylo proste, moze byc żwir...
A termin to poczatek lipca.


Jak już to DO Chorwacji 8)

Woda jest zawsze niebieska. :D
Żwir w raju :?: :wink:

Czytać forum, studiować relacje i sami musicie się zdecydować 8)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Gdzie na Chorwacje z dziecmi..... dylemat

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.12.2015 00:39

1Jolusia napisał(a):Witam
Czytam jakisś czas juz Cro.pl i nie mogę się zdecydować. Razem z mężem postanowiliśmy wyruszyć na Chorwację. Zachwyciła nas. Mamy dzieci w wieku 4 lata i 7 lat. Nie chcemy daleko jechać jak na 1 raz. Chcieliśmy aby woda byla niebieska... jak na jakieś rajskiej plaży. Zejscie bylo proste, moze byc żwir. Jesli możecie polecić jakis apartament blisko morza i w miare ceny to będę wdzieczna.
Możecie polecić jakies fajne miejsce żeby można było coś pozwiedzać oraz odpoczać.
Czytałam o Pagu.. ale nie wiem sama... w ktore miejce sie wybrac... Stobrec.... a może cos innego?
Dziękuję.
A termin to poczatek lipca.

Zamieściłaś pytanie w relacjach z podróży :mrgreen: a w Stobrec chyba byłaś, ale relacji nie było :wink:
wyjazd-w-ciemno-czy-to-mozliwe-t17807-3840.html#p1575648
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 29.12.2015 00:41

Ja mogę polecić nie po raz pierwszy to miejsce
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012
Re: Gdzie na Chorwacje z dziecmi..... dylemat

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 29.12.2015 01:20

1Jolusia napisał(a):Mamy dzieci w wieku 4 lata i 7 lat. Nie chcemy daleko jechać jak na 1 raz. Chcieliśmy aby woda byla niebieska... jak na jakieś rajskiej plaży. Zejscie bylo proste, moze byc żwir. Jesli możecie polecić jakis apartament blisko morza i w miare ceny to będę wdzieczna.
Możecie polecić jakies fajne miejsce żeby można było coś pozwiedzać oraz odpoczać.
Czytałam o Pagu.. ale nie wiem sama... w ktore miejce sie wybrac... Stobrec.... a może cos innego?

Zaraz zaraz, 1Jolusia. Czy myśmy już tego tematu nie wałkowali jakieś pół roku temu, jak przypomniał Janusz? I czy przypadkiem nie zarezerwowałaś wtedy jakiegoś wielkiego apartamentu właśnie pod Splitem w dzielnicy Stobreč? I czy właśnie wtedy nie byłaś zniechęcona do Pagu bo tam za mało atrakcji? Będziemy przechodzić przez to wszystko jeszcze raz?

Co to są w miarę ceny? Każdy ma inną... miarę.
Co znaczy niedaleko? Do jakiej miejscowości / okolicy?

Dobrze radzą wyżej - czytaj relacje z podróży, poszukaj wątków, gdzie ludzie doradzają innym w podobnych kwestiach. Chociażby parę postów wyżej ktoś dobrze wspominał Tucepi z dziećmi - poszukaj relacji ze zdjęciami i wspomnieniami, czytaj, zgłębiaj temat, korzystaj z wyszukiwarki. Ja tam wprawdzie nie jeżdżę, ale jak już jesteśmy przy tym wyłącznie przykładzie to nie trzeba dużo klikać, żeby znaleźć np. taką kultową już relację:
rodzice-rodzicom-czyli-przepis-na-chorwacje-t34710.html
Możesz podobnie przeszukać forum pod kątem wspomnianego wyżej Tribunj - informacji i relacji masa.
Sporo jest wątków poszukiwaczy miejscowości na urlop z dziećmi, np:
wakacje-2015-z-dwojka-dzieci-t45618.html
gdzie-na-wakacje-2015-t47036.html

Czytaj!
Powodzenia!
1Jolusia
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 29.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) 1Jolusia » 29.12.2015 01:33

tak tak .... racja rok temu pisałam..... :(((
Ale niestety fundusze nie pozwoliły na wyjazd i teraz juz troche uzbieraliśmy wiec jedziemy.
Chodzi mi o miejsce .... plaże w miare plytka zeby dzieciaki sie pobawiły.
Chciemy pozwiedzac Pag i mam pytanie ktore plaże sa takie jakby " nieznane dzikie"? dziekuje za info
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Gdzie z dziećmi (2 i 4 lata) - do 1300 km ? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone