Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Gdzie we Wrocławiu nauka Chorwackiego??

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Evica
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Evica » 22.09.2006 20:51

:? Szukam szkoły z językiem Chorwackim i nigdzie nie ma grupy chętnych na ten język?! Może ktoś wie gdzie odbywają się zajęcia. :D Pozdrawiam
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.09.2006 00:19

Evica napisał(a)::? Szukam szkoły z językiem Chorwackim i nigdzie nie ma grupy chętnych na ten język?! Może ktoś wie gdzie odbywają się zajęcia. :D Pozdrawiam

Co jakiś czas spotykamy sie na Rynku....czasami gadamy po chorwacku :wink: :lol: ...wiecej na wątku: wroclaw.cro.pl
*p*a*t*i*
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) *p*a*t*i* » 23.09.2006 06:27

Tu masz namiary na wszystkie szkoły językowe we Wrocławiu, może uda Ci się coś znaleźć :) Pozdrawiam :D http://edu.wroc.pl/jezykowe/szkoly_i_ku ... ykowe.html
Póki co tutaj sporo też można sie nauczyć :lol: forum/viewtopic.php?t=6150&postdays=0&postorder=asc&start=0 Tutejsza akademia całkiem nieźle sobie radzi :)
Katarina
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarina » 23.09.2006 21:26

Evica napisał(a)::? Szukam szkoły z językiem Chorwackim i nigdzie nie ma grupy chętnych na ten język?! Może ktoś wie gdzie odbywają się zajęcia. :D Pozdrawiam

mam propozycje dla Ciebie. napisz do mnie na priva adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

pozdrav
Plumek
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 23.09.2006 23:50

Myślę, że naukę można zacząć od podstaw polskiego: przymiotniki piszemy od małej litery (chorwacki, polski, angielski).
Evica
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Evica » 24.09.2006 17:36

Plumek napisał(a):

Myślę, że naukę można zacząć od podstaw polskiego: przymiotniki piszemy od małej litery (chorwacki, polski, angielski).
Dziękuję Ci za niezbędną informację... :wink:
Evica
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Evica » 24.09.2006 18:21

:papa: Dzięki za pomoc!
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 24.09.2006 22:15

Luzik Evcia, nie przejmuj się :lol: Plumek chyba miała wczoraj zły dzień, z reguły nie dowala nikomu tak na "dzień dobry"...i to w tak błachej sprawie...
Evica
Podróżnik
Kursy językowe?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Evica » 25.09.2006 21:46

:? W żadnej szkole nie ma tego języka?! nie wiem o co chodzi.No nic, będę dalej szukać.Pozdrav! :)
*p*a*t*i*
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) *p*a*t*i* » 27.09.2006 13:08

Evica nie mam czasu dokładnie sprawdzać, przejżyj tę stronę powinnaś coś znaleźć - http://www.webwweb.pl/?t=katalog&m=podkat&id_p=3432 Daj znać czy sie udało. Pozdrawiam
Evica
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Evica » 30.09.2006 18:32

*p*a*t*i* napisał(a):Evica nie mam czasu dokładnie sprawdzać, przejżyj tę stronę powinnaś coś znaleźć - http://www.webwweb.pl/?t=katalog&m=podkat&id_p=3432 Daj znać czy sie udało. Pozdrawiam
:) Jest nauka języka chorwackiego we Wrocławiu na Teatralnej.Pozdrav! :wink:
*p*a*t*i*
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) *p*a*t*i* » 02.10.2006 09:20

W takim razie życzę owocnej nauki :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.10.2006 19:11

Jak się już nauczysz Evcia, to może wrocmaniakow podszkolisz trochę :?: :lol: ... za część czesnego zapłacimy "wścieklakami - krejzy dogami" :lol:
Evica
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) Evica » 02.10.2006 20:26

slapol napisał(a):Jak się już nauczysz Evcia, to może wrocmaniakow podszkolisz trochę :?: :lol: ... za część czesnego zapłacimy "wścieklakami - krejzy dogami" :lol:
:D Fajnie że jest ktoś, kto ma tu poczucie humoru :lol: Pozdrav
ramka
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) ramka » 04.03.2007 19:22

slapol napisał(a):Co jakiś czas spotykamy sie na Rynku....czasami gadamy po chorwacku :wink: :lol: ...wiecej na wątku: wroclaw.cro.pl

slapol ja nie moge wejsc na strone cromamiakow z wroclawia... napisali ze mam dostep zabroniony... :( chlip chlip
Następna strona

Powrót do Kultura Chorwacka

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019