Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie piaszczyste plaże?

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kocieba76
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 06.07.2015
Gdzie piaszczyste plaże?

Nieprzeczytany postnapisał(a) kocieba76 » 06.07.2015 22:16

Witam! Najpierw serdecznie chciałbym się przywitać ze wszystkimi i pozdrowić, dzisiaj dopiero dołączyłem do Waszej społeczności. Niestety w tym roku nie uda mi się pojechać na Chorwację, ale planuję wyjazd w przyszłym roku w związku z czym już teraz szukam informacji o kwaterach i polecanych miejscach. Chciałbym prosić o wskazanie sprawdzonych kwater, najlepiej z wyżywieniem (lub bez), miejsc z piaszczystymi ładnymi plażami lub żwirowymi tak aby było łagodne zejście do wody dla dzieci. Dzieci są w wieku 7 lat. Czytałem o wyspie Dugi otok, Nin, że tam są takie właśnie plaże. Jeżeli macie takie sprawdzone miejsca to bardzo bym prosił o przesłanie namiarów, najlepiej na mój adres e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry serdecznie dziękuję. Jeszcze wspomnę, że najlepiej byłyby apartamenty na 3 rodziny 4 osobowe.
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 06.07.2015 22:25

kocieba76 napisał(a):Witam! Najpierw serdecznie chciałbym się przywitać ze wszystkimi i pozdrowić, dzisiaj dopiero dołączyłem do Waszej społeczności. Niestety w tym roku nie uda mi się pojechać na Chorwację, ale planuję wyjazd w przyszłym roku w związku z czym już teraz szukam informacji o kwaterach i polecanych miejscach. Chciałbym prosić o wskazanie sprawdzonych kwater, najlepiej z wyżywieniem (lub bez), miejsc z piaszczystymi ładnymi plażami lub żwirowymi tak aby było łagodne zejście do wody dla dzieci. Dzieci są w wieku 7 lat. Czytałem o wyspie Dugi otok, Nin, że tam są takie właśnie plaże. Jeżeli macie takie sprawdzone miejsca to bardzo bym prosił o przesłanie namiarów, najlepiej na mój adres e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry serdecznie dziękuję. Jeszcze wspomnę, że najlepiej byłyby apartamenty na 3 rodziny 4 osobowe.



Do Chorwacji jeździmy :)

tu masz plaże - w-jakich-miejscowosciach-sa-ladne-piaszczyste-plaze-t18382.html
miłego czytania :)
papse
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 736
Dołączył(a): 11.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) papse » 06.07.2015 22:40

Jeśli masz na myśli typowo polskie piaszczyste plaże, to nie szukałbym ich w Chorwacji - jakieś namiastki się zdarzają :oczko_usmiech:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 07.07.2015 17:57

http://www.likecroatia.com/news-tips/ei ... love-them/

:)

Skoro wyjazd z dziećmi to polecam łagodne plaże w Nin.

Kwatery nie polecę bo ja z własnym domkiem latam.

Pzdr

PS.
Piasek na plaży
Najpiękniejsze plaże
SYLWKA_2014
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 262
Dołączył(a): 28.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) SYLWKA_2014 » 07.07.2015 18:28

Witaj,
poszło na prv. pozdr
kocieba76
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 06.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kocieba76 » 08.07.2015 21:56

Dziękuję wszystkim za informację. Bardzo mi pomogły. A czy mógłbym prosić jeszcze o info jak jest miejscowość najbliżej leżąca plaży Saharun na wyspie Otok, oraz miejscowości leżące najbliżej na wyspie Nin? Dziękuję za info. Może jakieś namiary na kwatery ktoś również poda, dzięki.
SYLWKA_2014
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 262
Dołączył(a): 28.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) SYLWKA_2014 » 08.07.2015 22:13

kocieba76 napisał(a):Dziękuję wszystkim za informację. Bardzo mi pomogły. A czy mógłbym prosić jeszcze o info jak jest miejscowość najbliżej leżąca plaży Saharun na wyspie Otok, oraz miejscowości leżące najbliżej na wyspie Nin? Dziękuję za info. Może jakieś namiary na kwatery ktoś również poda, dzięki.



Na wyspie Nin....?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.07.2015 22:16

kocieba76 napisał(a):Dziękuję wszystkim za informację. Bardzo mi pomogły. A czy mógłbym prosić jeszcze o info jak jest miejscowość najbliżej leżąca plaży Saharun na wyspie Otok, oraz miejscowości leżące najbliżej na wyspie Nin? Dziękuję za info. Może jakieś namiary na kwatery ktoś również poda, dzięki.


dugi-otok-2011-czyli-plaza-saharun-ale-nie-tylko-t34615.html

O plażach już wiesz - a jak nie to jest kilka podobnych tematów. :idea:
O namiary o apartamenty pytaj w innych wątkach :idea:

Powrót do Chorwackie ABC



cron
Gdzie piaszczyste plaże?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone