napisał(a) Piter_M » 17.09.2012 09:43
napisał(a) PETERENZO » 17.09.2012 09:45
Piter_M napisał(a):Czy to może zamek Bobolice
napisał(a) Piter_M » 17.09.2012 09:50
PETERENZO napisał(a):Piter_M napisał(a):Czy to może zamek Bobolice Oczywiście - wejście do zamku z dziedzińca Czekamy na kolejną zagadkę.
napisał(a) Piter_M » 17.09.2012 10:07
napisał(a) Użytkownik usunięty » 17.09.2012 10:15
napisał(a) PETERENZO » 17.09.2012 10:17
napisał(a) Piter_M » 17.09.2012 10:49
Serce w pasy napisał(a):Jura krakowsko- częstochowska?
napisał(a) Piter_M » 17.09.2012 10:50
PETERENZO napisał(a):Zamek Mirów?
napisał(a) PETERENZO » 17.09.2012 11:02
napisał(a) PETERENZO » 17.09.2012 11:06
napisał(a) Piter_M » 17.09.2012 11:13
PETERENZO napisał(a):Teraz już na - pewno Pozostałości strażnicy królewskiej w Przewodziszowicach.
napisał(a) PETERENZO » 17.09.2012 15:23
napisał(a) Piter_M » 17.09.2012 16:54
napisał(a) ebolec » 17.09.2012 17:31
napisał(a) Piter_M » 17.09.2012 17:37
ebolec napisał(a):Sanktuarium Matki Bożej Skałkowej w Podzamczu
Powrót do FotoCroClub - dyskusja