napisał(a) Jolanta M » 16.09.2012 16:21
napisał(a) fiedler » 16.09.2012 16:41
napisał(a) Jolanta M » 16.09.2012 16:45
napisał(a) weldon » 16.09.2012 17:40
napisał(a) Jolanta M » 16.09.2012 17:55
weldon napisał(a):Wygląda zupełnie jak głaz.Narzutowy W Bisztynku.
napisał(a) weldon » 16.09.2012 18:39
napisał(a) AndrzejJ. » 16.09.2012 19:06
napisał(a) Użytkownik usunięty » 16.09.2012 19:16
napisał(a) weldon » 16.09.2012 19:44
AndrzejJ. napisał(a):Spływ? raczej masakra
arturac napisał(a):wyschniętym Dunajcem?
napisał(a) ASIULA HK » 16.09.2012 19:48
napisał(a) weldon » 16.09.2012 20:13
Miecia napisał(a):obawiam się, że to jakaś wyschnięta Wisła
napisał(a) ASIULA HK » 16.09.2012 20:15
weldon napisał(a):Miecia napisał(a):obawiam się, że to jakaś wyschnięta Wisła Wisła się zgadza. A wiesz, gdzie?
napisał(a) walp » 16.09.2012 20:17
napisał(a) ASIULA HK » 16.09.2012 20:19
walp napisał(a):Też chciałem napisać, że to Królowa Polskich Rzek, ale mnie te kamienie zwiodły.
napisał(a) weldon » 16.09.2012 20:32
Miecia napisał(a):walp napisał(a):Też chciałem napisać, że to Królowa Polskich Rzek, ale mnie te kamienie zwiodły.Tam teraz same kamienie......i inne przedmioty
Powrót do FotoCroClub - dyskusja