napisał(a) SgwdYrEira » 17.03.2013 00:45
napisał(a) demi-duox » 17.03.2013 15:45
napisał(a) SgwdYrEira » 17.03.2013 15:49
demi-duox napisał(a):Gidle. Sanktuarium MB Gidelskiej
napisał(a) demi-duox » 17.03.2013 15:57
napisał(a) bonar » 17.03.2013 16:57
napisał(a) SgwdYrEira » 17.03.2013 17:08
napisał(a) bonar » 17.03.2013 17:11
SgwdYrEira napisał(a):Stift Heiligenkreuz.
napisał(a) bonar » 17.03.2013 17:17
napisał(a) SgwdYrEira » 17.03.2013 17:20
napisał(a) bonar » 17.03.2013 17:24
SgwdYrEira napisał(a):Wiesz, takie krużganki to raczej tylko w jakimś klasztorze Trop.
napisał(a) SgwdYrEira » 17.03.2013 17:46
napisał(a) bonar » 17.03.2013 17:51
SgwdYrEira napisał(a):Ale z tego "ukochanego" kraju nie dajemy tu zagadek Šibenik.
napisał(a) SgwdYrEira » 17.03.2013 17:54
napisał(a) Fatamorgana » 17.03.2013 21:19
napisał(a) bonar » 17.03.2013 21:40
Fatamorgana napisał(a):Bonar- faktycznie, skoro wątek dot. zagadek z CRO już jest, to nie ma sensu tego tutaj dublować.Pozdr.
Powrót do FotoCroClub - dyskusja