napisał(a) razpol » 15.02.2013 11:17
napisał(a) Użytkownik usunięty » 15.02.2013 11:25
napisał(a) razpol » 15.02.2013 11:39
napisał(a) Użytkownik usunięty » 15.02.2013 11:51
napisał(a) SgwdYrEira » 15.02.2013 11:51
napisał(a) Fatamorgana » 15.02.2013 11:55
napisał(a) weldon » 15.02.2013 12:06
SgwdYrEira napisał(a):Kościół pw. św. Karola Boromeusza, ul. Powązkowska 14 a co do zagadki razpola to oczywiście opactwo w Tyńcu
napisał(a) SgwdYrEira » 15.02.2013 12:11
napisał(a) weldon » 15.02.2013 12:38
napisał(a) Użytkownik usunięty » 15.02.2013 12:44
napisał(a) weldon » 15.02.2013 12:49
napisał(a) Użytkownik usunięty » 15.02.2013 12:51
napisał(a) weldon » 15.02.2013 12:55
napisał(a) Użytkownik usunięty » 15.02.2013 12:59
weldon napisał(a):Brawo To ta pogodynka, zdaje się, Cegielska
napisał(a) weldon » 15.02.2013 13:08
Powrót do FotoCroClub - dyskusja