napisał(a) maslinka » 28.09.2012 14:36
marze_na napisał(a):Pewne. Poszusowałabym już sobie...
napisał(a) marze_na » 28.09.2012 14:39
napisał(a) maslinka » 28.09.2012 14:41
marze_na napisał(a):Jak pyk to pykSchronisko na Hali Rysianka
napisał(a) marze_na » 28.09.2012 14:44
napisał(a) maslinka » 28.09.2012 14:50
napisał(a) marze_na » 28.09.2012 14:52
napisał(a) maslinka » 28.09.2012 14:54
napisał(a) weldon » 28.09.2012 14:55
marze_na napisał(a):to nie w Krakowie
napisał(a) marze_na » 28.09.2012 14:57
maslinka napisał(a):Teraz się przyjrzałam i widzę różnice...A myślałam, że to taka podpucha - że niby dwie wieże, a tak naprawdę to jeden kościół
napisał(a) walp » 28.09.2012 15:00
napisał(a) marze_na » 28.09.2012 15:03
napisał(a) weldon » 28.09.2012 15:04
marze_na napisał(a):Weldon wam odpuścił
napisał(a) Użytkownik usunięty » 28.09.2012 15:04
napisał(a) walp » 28.09.2012 15:07
napisał(a) maslinka » 28.09.2012 15:07
Powrót do FotoCroClub - dyskusja