Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie jest fajnie ;-)

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tspan
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 15.04.2009
Gdzie jest fajnie ;-)

Nieprzeczytany postnapisał(a) tspan » 16.07.2013 05:52

Witam. Zacznę od tego, że od kilku dni nic innego nie robię tylko przeglądam forum i szczerze mówiąć już zgłupiałem. Szukam miejscowości - rejonu górnej Cro (może być Istria, Pag, Krk) byleby miejscowość była niezaduża taka w miarę spokojna bez dyskotek, z knajpkami, kawiarniami, deptakiem. Jadę z 7-tką i żoneczką takze nie zależy mi na "uciechach" głośnych. Plaża najlepiej żwirkowa. Tak żeby dzieciak miał jakąś frajdę. 2 lata temu byłem w Podgora rejon Makarskiej i Baski Vody - SUPER polecam. Tym razem chciałem w inną cześć Cro. Jakby ktoś miał jeszcze namiar na fajną miejscówkę - gdyż planuję póki co jechać w ciemno - było by jeszcze lepiej. Fotki mile widziane.
Thx dla wszystkich cromaniaków :D
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 16.07.2013 15:26

Witaj!
Skoro wspomniałeś o Pagu, to piszę :D jednocześnie odsyłam Cię do wątków poruszających Pag na forum- zachwyciły nas fotki plaż i relacje osób tam przebywających. mówię o plażach za miasteczkiem Pag- sa niezwykle klimatyczne i kameralne- aczkolwiek trzeba sobie zadać mały trud schodząc do nich z góry i wracając pod...ale widoki rekompensują wszystko. Jeśli chcesz spokoju polecam noclegi właśnie za miasteczkiem Pag (Bosana, sv.Marko). mając tam apartament nie musisz do tych plaż podjeżdżać autem, aczkolwiek i tak warto- każda następna jest inna od poprzedniej :lol: Po drugiej stronie wyspy nie ma takich plaż...Aczkolwiek uprzedzam: Pag jest nietypową wyspą pod względem "wystroju". To "księżycowa" wyspa. ale...zestawienie lazuru z białymi górami jest niezwykłe. Dlatego w tym roku tam wracamy :oczko_usmiech: :papa:

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Gdzie jest fajnie ;-)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone