Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Gdzie jechać Istria i okolice Zadaru

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
elwirka_
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 14.07.2014
Gdzie jechać Istria i okolice Zadaru

Nieprzeczytany postnapisał(a) elwirka_ » 21.07.2014 13:17

:) Witam, jestem nowa na forum. Byłam 2 lata temu na wczasach W Podgorze, zwiedziliśmy Makarską, Dubrownik, Korczulę. We wrześniu chcemy jechać sami do Chorwacji i zaczynamy planować trasę. Chcemy połączyć Istrię, Plitwickie i może Zadar i okolice. MOżecie podpowiedzieć co warto zobaczyć na tej trasie????

Powrót do Regiony i miejscowości turystycznecron
Gdzie jechać Istria i okolice Zadaru
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019