Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

CRO 2007 Plitvice- Orebic-Korcula-Kotor-Dubrovnik-Podgora

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
arekwroc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 715
Dołączył(a): 19.06.2006
CRO 2007 Plitvice- Orebic-Korcula-Kotor-Dubrovnik-Podgora

Nieprzeczytany postnapisał(a) arekwroc » 06.09.2007 15:32

Witam!
Stało się.....kiedy rok temu opuszczałem CRO po raz pierwszy snułem już plany na przyszłe wakacje.W końcu nadszedł 24 sierpnia i około 3:30 nad ranem razem z przyjaciółmi ( 8 osób)ruszyliśmy na podbój Chorwacji :D

Trasa identyczna do zeszłorocznej:
Boboszów-Ołomuniec-Brno-Mikulov-Wiedeń-Graz-Maribor-Karlovac i zjazd na Plitvice.
Chorwacja przywitała nas temperaturą 30 stopni co bardzo ucieszyło naszą płeć piękną :D Około godziny 17 dojechaliśmy do Rakovicy gdzie po kilkunastu minutach znalezliśmy piękny apartament 8 osobowy za 100E.Standard naprawdę wysoki, wszyscy byli zachwyceni.Gospodarze przemili, dostaliśmy na dzień dobry butelkę wina.Poczęstowaliśmy ich naszymi gołąbkami, dostaliśmy rakije 8) Szybko jednak dopadło nas zmęczenie i padliśmy do łózek. :wink: :wink: :wink:

Następnego dnia pobudka o 6 rano, dla niektórych z nas było to ciężkie przeżycie.Szybkie pakowanie i wyjazd na "starą drogę" w kierunku Plitvic.




Poniżej kilka fotek z Riwiery Makarskiej


Obrazek



Obrazek



Obrazek



C.D.N.
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 06.09.2007 16:32

Arku - Twoje fotki jak zwykle porażające :D :D
Pisz dalej i wklejaj zdjecia.Pozdrav.
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1349
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 06.09.2007 16:42

Popieram przedpiszcę ... zdjęcia są reeeeewelacja :o 8O
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 07.09.2007 07:35

Nic dodać nic ująć mistrzowska fotorelacja z Chorwacji nam się szykuje :D:D:D:D:D:D:D

Arek... pisz i wklejaj zdjęcia. Mam nadzieję, że spotkamy się na zlocie i będziemy mieli możliwość pogadać "life" :D.

Pozdrav :papa:
wrzosik
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 44
Dołączył(a): 22.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) wrzosik » 07.09.2007 07:43

Zdjęcia rewelacja :) od razu cieplej...nasze fotki będziemy mieć w niedzielę , więc moze ktos z nas opisze naszą podróż do Chorwacji...
Pozdrawiam z zapłakanego miasta :))
arekwroc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 715
Dołączył(a): 19.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) arekwroc » 07.09.2007 07:50

Dzięki panowie :D

Postaram się wkrótce coś dorzucić , na razie dopadł mnie "syndrom powrotu".

Leszek jeśli chodzi o zlot to ja odpadam na pewno, termin jest powodem.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.09.2007 08:46

PAP napisał(a):Popieram przedpiszcę ... zdjęcia są reeeeewelacja :o 8O


Popieram obu "przedpiszców" , a zdjęcia są reeeeewelacja -jak cała Chorwacja :lol: :wink:
marsylia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 882
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsylia » 07.09.2007 10:55

ja poproszę o więcej zdjęć, są piękne!
:papa:
rafalopat
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 131
Dołączył(a): 27.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafalopat » 07.09.2007 11:18

"syndrom powrotu".


tkwie w tym już 7 dni i nie zapowiada się na koniec :(
co do fotek rewelacja. Sam też robie ale chyba nie aż tak ładne :).
Na pewno sie pochwalę w tym roku bo to była w końcu nasza podróż "przedślubna".
rafal/ania
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 08.09.2007 16:13

Arek - zdjęcia cudo. Przed fotką nr 3 padam na kolana 8O :D . 2-ka to chyba okolice drogi od autostrady do Breli :?: Czekam na c.d.
kuczi74
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 93
Dołączył(a): 09.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuczi74 » 11.09.2007 11:47

Ja cię kręcę.Zdjęcia po prostu mistrzowskie, a to z zachodem to aż mi oczy wyszły z wrażenia.Mam nadzieje że uda mi się przynajmniej w małym stopniu dorównać jakością.Kiedyś :) Jestem właśnie na etapie poszukiwania dobrej cyfrówki(możeG7).Czekam na następne powalające doskonałością zdjęcia
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.09.2007 13:32

kuczi74 napisał(a):Ja cię kręcę.Zdjęcia po prostu mistrzowskie, a to z zachodem to aż mi oczy wyszły z wrażenia.Mam nadzieje że uda mi się przynajmniej w małym stopniu dorównać jakością.Kiedyś :) Jestem właśnie na etapie poszukiwania dobrej cyfrówki(możeG7).Czekam na następne powalające doskonałością zdjęcia


Oczywiście, że mistrzowskie, bo wyszły z fotografa ręki.
Sprzęt na pewno ważny, ale wiedza fachowa jeszcze bardziej :lol:
kuczi74
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 93
Dołączył(a): 09.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuczi74 » 11.09.2007 22:14

Janusz Bajcer napisał(a):
kuczi74 napisał(a):Ja cię kręcę.Zdjęcia po prostu mistrzowskie, a to z zachodem to aż mi oczy wyszły z wrażenia.Mam nadzieje że uda mi się przynajmniej w małym stopniu dorównać jakością.Kiedyś :) Jestem właśnie na etapie poszukiwania dobrej cyfrówki(możeG7).Czekam na następne powalające doskonałością zdjęcia


Oczywiście, że mistrzowskie, bo wyszły z fotografa ręki.
S

przęt na pewno ważny, ale wiedza fachowa jeszcze bardziej :lol:

Tak tak.Wiedza i praktyka i to razem wzięte razy 100.
Więc uczmy sie i naśladujmy od mistrzów profesji :)
arekwroc
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 715
Dołączył(a): 19.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) arekwroc » 16.09.2007 12:08

Witam ponownie!
Wszystkich oczekujących na dalszy ciąg relacji chciałbym z góry przeprosić za opóznienie :D

Ostatnio skończyłem na etapie wyjazdu z Rakovicy w kierunku Plitvic.
Godzina 8:17 drugie wejście do Plitvic.Temperatura około 25 stopni, turyści i samochody na parkingu świadczyły o dużym tłoku....Ograniczenia czasowe spowodowały że zmuszeni byliśmy na wybranie jednej z najkrótszych tras.
4 godziny na zwiedzanie to zdecydowanie za mało.Nasi znajomi byli jednak zachwyceni, po obejrzeniu moich zeszłorocznych zdjęć sami chcieli sie przekonać jak to wygląda w rzeczywistości.....nie zawiedli się 8)





Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Plitvice upuszczamy przed 12, jedziemy "starą drogą" w kierunku Makarskiej.Ruch na drodze znikomy, widoki przepiękne.....Właśnie dlatego zrezygnowaliśmy z A1 8)

Obrazek

14:57 Cista Provo , skręcamy w prawo.Pozostaje nam już tylko kilkanaście kilometrów do upragnionego Adriatyku.Droga robi się coraz bardziej kręta, co chwila kilkunasto stopniowe wznosy i spady.Wreszcie navi pokazuje na mapie kolor niebieski , do zjazdu z gór zostaje kilkaset metrów:D

Tego widoku nie zapomnimy do końca życia, mimo zmęczenia trasą wszyscy pasażerowie wlepieni w szyby podziwiają piękno Jadranu.Jeszcze kilkaset metrów, łamiemy zakaz skrętu i zatrzymujemy sie na punkcie widokowym kilka kilometrów przed Brelą.


Obrazek
Robimy kilka fotek i ruszamy na Pejlesac......


C.D.N.
wojan
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5547
Dołączył(a): 17.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojan » 16.09.2007 14:46

Arek -jakoś tak mało fotek dajesz.... :D :D :D :papa:
Następna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
CRO 2007 Plitvice- Orebic-Korcula-Kotor-Dubrovnik-Podgora
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone