Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Relacja mało rzeczowa

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 04.12.2008 13:40

Marek73 napisał(a):
SVIBANJ napisał(a):
Masz na myśli swoja żonę ? :D :D :D


Oficjalnie - tak :-)

A nieoficjalnie? Aż zżera mnie ciekawośc :wink: :D

Marek73 napisał(a):Marzenia w sumie są po to żeby je spełniać. Więc marzy mi się, gdy dzieci się w miarę usamodzielnią, aby zapakować graty i z żoną pojechać przed siebie. Bez konkretnego planu podróży - wystarczy tylko określić z grubsza kierunek.


I mnie też właśnie oto chodzi ( tzn. Twoją żonę Marku wymieniam oczywiście na mojego męża :wink: :D ). A taki sposób podróżowania nie jest mi obcy, bo jak dzieciaczków nie było - to właśnie jechaliśmy z namiotem i znaliśmy w przybliżeniu miejsce docelowe. (tak więc u mojego męża to chyba lenistwo turystyczne się objawia) . Ale motor to dla mnie jednak za dużo :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.12.2008 13:48

Tymona napisał(a):A nieoficjalnie? Aż zżera mnie ciekawośc :wink: :D


Nieoficjalnie pojedzie z kociakami :wink:

Obrazek
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 04.12.2008 13:58

Janusz Bajcer napisał(a):Nieoficjalnie pojedzie z kociakami :wink:


:lol: :lol:

Z kociakami? Ale kociaki to przecież tak nie wyglądają - tylko mają wąsy i cztery łapki i futerko :wink: :D
:papa:
Marek73
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 234
Dołączył(a): 28.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek73 » 04.12.2008 13:59

Janusz Bajcer napisał(a):
Tymona napisał(a):A nieoficjalnie? Aż zżera mnie ciekawośc :wink: :D


Nieoficjalnie pojedzie z kociakami :wink:

Obrazek


Nietety, ale obawiam się, że to wyzwanie mnie przerośnie :-(
No chyba, że Pan Janusz się dołączy :-)
Marek73
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 234
Dołączył(a): 28.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek73 » 04.12.2008 14:01

Tymona napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Nieoficjalnie pojedzie z kociakami :wink:


:lol: :lol:

Z kociakami? Ale kociaki to przecież tak nie wyglądają - tylko mają wąsy i cztery łapki i futerko :wink: :D
:papa:



Nie wiem czy mogę się tak rozkręcać na tym Forum, ale futerko to chyba mają :-)))
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 04.12.2008 14:06

Marek73 napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
Tymona napisał(a):A nieoficjalnie? Aż zżera mnie ciekawośc :wink: :D


Nieoficjalnie pojedzie z kociakami :wink:


Nietety, ale obawiam się, że to wyzwanie mnie przerośnie :-(
No chyba, że Pan Janusz się dołączy :-)


Słusznie - trzeba mierzyć siły na zamiary :lol:

Marek73 napisał(a):
Tymona napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Nieoficjalnie pojedzie z kociakami :wink:


:lol: :lol:

Z kociakami? Ale kociaki to przecież tak nie wyglądają - tylko mają wąsy i cztery łapki i futerko :wink: :D
:papa:



Nie wiem czy mogę się tak rozkręcać na tym Forum, ale futerko to chyba mają :-)))


Ja też nie wiem, czy możesz - ale z wracając do tematu, to muszę Ci przyznac rację :wink: :)

:lol: :lol:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.12.2008 14:13

Marek73 napisał(a):Niestety, ale obawiam się, że to wyzwanie mnie przerośnie :-(
No chyba, że Pan Janusz się dołączy :-)


Niestety , jakoś motocykle nigdy mnie nie pociągały :|

Kociaki lubię , ale teraz mam pieska :wink:
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 04.12.2008 14:31

Tymona napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Nieoficjalnie pojedzie z kociakami :wink:


:lol: :lol:

Z kociakami? Ale kociaki to przecież tak nie wyglądają - tylko mają wąsy i cztery łapki i futerko :wink: :D
:papa:



Obrazek

Ten kotek pewno chciałby pojechać do Cro, tylko nikt go nie chce przygarnąć. :wink:
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008
Relacja mało rzeczowa - cz.XII

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 04.12.2008 20:41

Dlaczego Ciovo?

No właśnie, to ja może na wstępie wytłumaczę - dlaczego Ciovo. Planując wakacje, wiedziałam, że dobrze by było zobaczyć Split, Trogir i Szybenik. Dlatego szukałam miejsca "wypadowego", a nie "letniskowego". I nawet na forum głośno się zastanawiałam Sevid czy Ciovo. Iw końcu decyzja sama się podjęła - a pomogli właściciele apartamentu, którzy zareagowali na internetowe pytania o rezerwacje. Padło na Arbaniję na Ciovo.

Obrazek

Wracając z Hvaru, jechałam z przysłowiową duszą na ramieniu :wink: :) no bo na cro.pli naczytałam się, że Ciovo to porażka, że tłum, że tłum i że tłum, a poza tłumem brudna woda i korki. A ja marnotrawna zaproponowałam tam spędzenie wakacji swojej rodzinie :wink: :) .

I dzisiaj twierdzę, że Ciovo też było fajnie - wyspa była dobrą baza wypadową. Przyznam, że atrakcje plażowe nie były dla nas po czasie spędzonym w Uvala Zaraće tak istotne i ku naszemu zdziwieniu 8O także dla naszych dzieci, które nie domagały się kąpieli morskich 8O (czyżby zmęczenie materiału :wink: ) Także przez cały tydzień byliśmy na plaży 2 razy - na słynnej Cavie, czyli "dzikiej" plaży za Slatine.

Korek na moście łączącym wyspę z Trogirem też był dla nas łaskawy - właściwie to staliśmy w nim jeden raz w dniu wyjazdu (a było to 12-tego lipca). Żeby było śmieszniej specjalnie wyjechaliśmy wcześniej (było po 7.00), bo wtedy na pewno będzie pusta droga :wink: a nie była 8O .
A tłumy? W Arbaniji to ich raczej nie widziałam, w Trogirze fakt tłoczno - szczególnie wieczorem.
Wiele nie mogę napisać o samej wyspie, bo głównie tam nocowałam. Ale jednego dnia objechaliśmy ją całą, i gdybym miała jeszcze raz się tam udać w celach bardziej rekreacyjnych, to wybrałabym Okrug Donji.
A jedyne zdjęcia , które posiadam z miejsca samego zamieszkania, to widok z tarasu:

Obrazek

Obrazek


ps. A że dużo Polaków w tamtych rejonach - to prawda, ale nie rozumiem dlaczego to ma być wada :?

ps2. A do Sevidu pojechaliśmy - ciekawe miejsce na słoneczny, 'kąpielowy", spokojny i stacjonarny wypoczynek. :D
Ostatnio edytowano 05.12.2008 10:16 przez Tymona, łącznie edytowano 1 raz
Marek73
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 234
Dołączył(a): 28.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marek73 » 05.12.2008 08:08

Gratuluję latorośli. Tzn ich zrozumienia dla krajoznawczych planów rodziców. Mój Maciek jest w wieku Twojego Tymka i u mnie niestety ten numer nie przejdzie :-( Jak już dam radę (tzn moja psyche) dojechać z nim na miejsce to nawet nie będę snuł planów turystycznych. Szkoda późniejszych nerwów i testowania psów policji chorwackiej. Bo chyba tylko one są w stanie go wytropić jak w tłumie da nogę :-)
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 05.12.2008 09:07

Marek73 napisał(a): Mój Maciek jest w wieku Twojego Tymka i u mnie niestety ten numer nie przejdzie :-( Jak już dam radę (tzn moja psyche) dojechać z nim na miejsce to nawet nie będę snuł planów turystycznych. Szkoda późniejszych nerwów i testowania psów policji chorwackiej. Bo chyba tylko one są w stanie go wytropić jak w tłumie da nogę :-)


:lol: :lol: Nasze Maluchy też dbają o stabilność (a raczej labilność :wink: ) emocjonalną naszej psyche :wink: :), ale z każdym wyjazdem są coraz bardziej zaprawieni w boju - chyba się zaczęły przyzwyczajać.
pozdrawiam :papa:
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 06.12.2008 13:01

Nie rozumiem, że Ciovo jest tak krytykowane.... Na zdjęciach prezentuje się równie ładnie jak inne miejsca. No i blisko Trogir i Split. :roll:
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 07.12.2008 15:24

anjas napisał(a):Nie rozumiem, że Ciovo jest tak krytykowane.... Na zdjęciach prezentuje się równie ładnie jak inne miejsca. No i blisko Trogir i Split. :roll:

No właśnie ja też nie rozumiem - dlaczego inne miejsca w Cro też mocno nastawiane na turystę, też tłumne i szumne, na których są tylko plaże zorganizowane (mam na myśli niektóre miejsca RiwieryM) są dobre a Ciovo nie :? :?:

Wiadomo, że nie ma co porównywać Ciovo do np. cichych zatoczek Hvaru, bo to są przeciwieństwa, w związku z czym już z założenia są innne i dla innych...

pozdrawiam :papa:

ps. I jak tam Aniu - do zobaczenia?
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 07.12.2008 16:34

Tymona napisał(a): I jak tam Aniu - do zobaczenia?


Tymona mam nadzieję, że tak. Oczywiście dam znać jakby coś się pokrzyżowało :roll: Ale mam tez taką nadzieję, że może gdzieś w Cro natkniemy się na siebie. :D Świat jest taki mały.....
A nie odpowiedziałaś mi na pytanko, a może ja nie doczytałam, kiedy planujesz następny wypad z maluchami do Chorwacji. :?: Burza mózgów u nas podobna co do miejsca wypoczynku :lol: i stancja czyli bungalowy też wchodzą w grę :lol: .....
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 07.12.2008 16:39

anjas napisał(a):
Tymona napisał(a): I jak tam Aniu - do zobaczenia?


Tymona mam nadzieję, że tak. Oczywiście dam znać jakby coś się pokrzyżowało :roll: Ale mam tez taką nadzieję, że może gdzieś w Cro natkniemy się na siebie. :D Świat jest taki mały.....
A nie odpowiedziałaś mi na pytanko, a może ja nie doczytałam, kiedy planujesz następny wypad z maluchami do Chorwacji. :?: Burza mózgów u nas podobna co do miejsca wypoczynku :lol: i stancja czyli bungalowy też wchodzą w grę :lol: .....

Już nadrabiam zaległości - my się wybieramy tak jak w zeszłym roku, czyli koniec czerwca, początek lipca (przynajmniej mi się tak wydaje :) ) Fakt - soptkanie w Cro byłoby niezłe :) :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Relacja mało rzeczowa - strona 15
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone