Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Relacja mało rzeczowa

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 02.12.2008 23:16

Mkm, Panie Januszu, strony rewelacja :!: Prawdziwa kopalnia pomysłów na wycieczki po Hvarze. Już nie mogę się doczekać wakacji :D
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 02.12.2008 23:30

Kopalnia wiedzy i mały raj na ziemi. :hearts: :hearts: :hearts:
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 02.12.2008 23:34

maslinka napisał(a):Mkm, Panie Januszu, strony rewelacja :!: Prawdziwa kopalnia pomysłów na wycieczki po Hvarze. Już nie mogę się doczekać wakacji :D


A co z Korculą zrobimy :wink:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 02.12.2008 23:38

mkm napisał(a):A co z Korculą zrobimy :wink:


A co z Peljesacem? :wink:
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 02.12.2008 23:40

maslinka napisał(a):
mkm napisał(a):A co z Korculą zrobimy :wink:


A co z Peljesacem? :wink:


To ci dopiero dylemacik :? :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 02.12.2008 23:43

Proponuję poszukać coś na Wyspie Skarbów :lol:
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 02.12.2008 23:53

mkm napisał(a):
maslinka napisał(a):
mkm napisał(a):A co z Korculą zrobimy :wink:


A co z Peljesacem? :wink:


To ci dopiero dylemacik :? :D


Ale już wiem :idea: Żadne wyspy skarbów , Hvary , Peljesace , tylko ... BRAC :D Splitskaaa :!: ... To będzie strzal w dyche :D
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.12.2008 00:10

BRAČ jest na Wyspie Skarbów :lol:

Natomiast jeszcze w sprawie Hvaru - co by tu zrobić żeby jeszcze pachniało :?: :wink:

Obrazek
Mdziumka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 392
Dołączył(a): 22.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mdziumka » 03.12.2008 01:03

Cudna ta lawenda...( aż czuję jak pachnie) i cały Hvar cudny. Żeby tak już był chociaż czerwiec, to mogłabym liczyć dni do wyjazdu, a tak to trzeba tęsknić i czekać :cry: . W następnym roku będzie na pewno Hvar, to było postanowione już wcześniej. Dzisiejsze stronki o tej wyspie tylko nas utwierdzają w wyborze. Tymona dzieciaczki macie cudne i dzielne. Strasznie podoba mi się zawiedziona minka córci, ale dobrze że nie pozostała taka do końca :lol: Lody są dobre na wszystko. Pozdrawiam ciepło :papa:
Ostatnio edytowano 03.12.2008 01:04 przez Mdziumka, łącznie edytowano 1 raz
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 03.12.2008 01:03

kurka, że na Hvarze mnie ta lawenda ominęła :evil:
Następnym razem muszę się wybrać na początku wakacji, aby się nie rozczarować...

A te stronki bardzo przydały mi się w planowaniu zeszłych wakacji :)
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 03.12.2008 12:23

Ta lawenda jest cudna, w ogóle musi być ślicznie na Hvarze 8O .
Ale zrobiliście mi smaka. :lol: Już sama nie wiem gdzie chciałabym pojechać w 2009, tyle cudownych miejsc w Cro....
Jak czytam relację Maslinki to już jestem pewna, że na bank muszę zobaczyć Pag , Nin , Zadar , a teraz.....Hvar...... Kurcze pieczone, nie rozdwoję się :lol: :lol: :lol:
SVIBANJ
Croentuzjasta
Posty: 374
Dołączył(a): 31.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) SVIBANJ » 03.12.2008 12:40

Cześć Anias, mam ten sam problem....Moja CRO 2009 jest juz "prawie " :D zaplanowana ,ale każda nowa relacja,każde nowe zdjecie chwieje tym planem :D .Mnie to jednak nie martwi ale raczej cieszy . Kiedy pomyśle,że samego wybrzeza jest prawie 6000 km to oczami wyobrazni widze siebie jak za kilkanaście lat z wypiekami na twarzy planuje kolejny wyjazd a potem kolejny i kolejny .... Może to własnie jest w Chorawcji najlepsze ? :D
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 03.12.2008 13:08

Hej SVIBANJ :!:
Zgadzam się z Tobą, że w ciągu jednych wakacji trudno byłoby zobaczyć ten piękny kraj, a tak pozostaje ( na szczęście) planować tam kolejne i kolejne wczasy. Jedno jest pewne, Cro jest prześliczna i warto do niej wracać.
2 razy byłam na Rivie Makarskiej więc pora zobaczyć coś innego i będzie to Dalmacja Północna ( mam taką nadzieję :wink: ), no i ten Hvar zaczął chodzić mi po głowie....Czas jednak pokażę. Jedynie na 100% pewna jestem terminu.
Serdecznie Cię pozdrawiam :!: :D
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 03.12.2008 15:05

No to i ja się podzielę swoimi przyszłorocznymi wakacyjnymi rozterkami.
1. Tylko Chorwacja - szlakiem wysp : Korčula, Brač, Šolta, Hvar(tylko jak się na nie dostać :wink: ) i wersja: Pag, okolice Ninu i Zadaru (bo tam nas jeszcze nie było)
2. Chorwacja +Włochy
3. Chorwacja+BiH
4. Chorwacja+ Węgry

No i jeszcze marzy mi się powrot na camping, ale niestety mojemu mężowi nie.
I jak tu pogodzić konflikt interesów?Obrazek

PS. Anjas - dobrze, że już termin znacie :D Z tego co gdzieś wyczytałam, to maj?

Obrazek
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.12.2008 15:17

Tymona napisał(a):No i jeszcze marzy mi się powrot na camping, ale niestety mojemu mężowi nie.
I jak tu pogodzić konflikt interesów?Obrazek


Na niektórych kempingach są do wynajęcia bungalowy ,a w nich pobyt to jak na kwaterze.

Okolice Zadaru to kemping Zaton duży kompleks z atrakcjami dla dzieci , lub kemping Kozariča w Pakoštane - mniejszy ale tez fajny dla osób z dziećmi.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Relacja mało rzeczowa - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone