napisał(a) kaszubskiexpress » 27.06.2016 08:52
anakin napisał(a):Grali tak jak im Węgrzy pozwolili.
Przy Walijczykach na pewno tyle placu na granie nie będą mieli..
Dokładnie.
Wydaje mi się, że jest to najsłabszy ( do tej pory ) piłkarsko turniej Euro, czy Mundial jaki oglądałem.
Nasi grają, mam wrażenie słabiej, niż w eliminacjach. Nadal w nich wierzę, wiem, że wygrywa wynik a nie finezja, ale chciałbym zobaczyć widowisko w końcu.
Milik ma zasługi, ale chyba potrzebuje przerwy. Coś się zablokowało w chłopaku.
Polska najczęściej faulowanym zespołem Euro i jednym z najrzadziej faulującym.