Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

dzikie plaze na riwierze makarskiej

Piaszczyste plaże? To w Chorwacji jednak rzadkość. Ale może są tacy, którzy chcą podzielić się z innymi swoją wiedzą na ten temat. Potrzebujesz łagodnego zejścia do morza? A może lubisz nurkować czy wędkować? Chcesz wypożyczyć łódkę i poznać Chorwację od strony morza? Albo masz skuter wodny i chcesz go zabrać?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
k9tek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 04.07.2009
dzikie plaze na riwierze makarskiej

Nieprzeczytany postnapisał(a) k9tek » 15.08.2010 09:44

Cześć,
wybieram się w tym tygodniu do Baskiej Vody, domyślam się, że ciężko tam będzie nurkować z rurką i maską (dużo ludzi, płytko). Szukam dzikich plaż tak do 30km od Baski, gdzie jest dużo miejsca, łatwe zejście do wody oraz mało ludzi. Jak ktoś przerabiał takie miejsca to proszę o wskazówki.

Pozdrav
k9tek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 04.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) k9tek » 16.08.2010 10:33

No nic, wrócę to sam się wypowiem, może komuś pomogę w przyszłości.
pocztówka28
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 423
Dołączył(a): 25.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pocztówka28 » 16.08.2010 21:59

Nie byłam jeszcze w CRO (wyjazd na początku września - Bratus między Makarską a Baśka Voda), ale może ten "świeży" temat Ci pomoże...jest tam mowa o małych, dziki plażach/zatoczkach w okolicach Baśka Voda i Breli.
Pzdr

Edit: zapomniałam dodać linka do tematu, o którym wspominam w poście :oops: :lol:
o ten mi chodziło forum/viewtopic.php?t=29678
Ostatnio edytowano 16.08.2010 22:40 przez pocztówka28, łącznie edytowano 1 raz
consett0805
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1489
Dołączył(a): 18.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) consett0805 » 16.08.2010 22:30

Płytko??? Nic bardziej mylnego nie wiem jak w Basce ale w Breli przynajmniej w dzielnicy Jakirusa gdzieś na 5 metrach zaczyna się urwisko gdzie Tobie rurka z maską na pewno nic nie da. Po za tym w tejże dzielnicy idąc na sam koniec kamienistą ścieżką w kierunku miejscowości Pisak, jest dzika zatoczka gdzie w zasadzie niema nikogo jak byłem na rekonesansie był ktoś ale jak już byłem 2 razy w inne dni byłem tylko ja i córka. Miejsce super trudniejszy dostęp ale bez obaw, tam też złapałem największego kraba z jakim miałem do tej pory do czynienia. Po za tym kryształek nic dodać nic ująć.
Alen
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 16.02.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alen » 29.03.2013 17:37

W Baśko Polje jest kawałek dzikiej i urokliwej plaży w tym Fkk
Natalia159
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 07.08.2013
DZikie plaże -okolice Makarskiej

Nieprzeczytany postnapisał(a) Natalia159 » 17.12.2014 12:31

Witam
Mam pytanie odnośnie plaż w okolicach Makarskiej.Czy można znaleźć plaże pozbawione tłumów turystów??Konkretnie zainteresowała mnie miejscowość Promajna. Jesteśmy zmotoryzowani także plaża miejska raczej odpada.Do tej pory jeździlimy na wyspy-Pag,Vir i zawsze potrafiliśmy znaleźć plaże tylko dla nas..lub prawie ;-)Boję się,że w regionie Makarskiej tłumy na plażach to standard.Proszę o opinię.
Pozdrawiam Serdecznie :-)
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009
Re: DZikie plaże -okolice Makarskiej

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 17.12.2014 12:37

Znajdziesz tam bez problemu to czego szukasz.
W listopadzie. :oczko_usmiech:
Natalia159
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 07.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Natalia159 » 18.12.2014 12:13

No raczej listopad odpada ;-) Druga połowa sierpnia mnie interesuje,także chyba pozostaje 3 rok z rzędu Pag :-) (nie powiem żebym ubolewała).
Alen
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 175
Dołączył(a): 16.02.2005
Re: DZikie plaże -okolice Makarskiej

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alen » 19.12.2014 00:08

Natalia159 napisał(a):Witam
Mam pytanie odnośnie plaż w okolicach Makarskiej.Czy można znaleźć plaże pozbawione tłumów turystów??Konkretnie zainteresowała mnie miejscowość Promajna. Jesteśmy zmotoryzowani także plaża miejska raczej odpada.Do tej pory jeździlimy na wyspy-Pag,Vir i zawsze potrafiliśmy znaleźć plaże tylko dla nas..lub prawie ;-)Boję się,że w regionie Makarskiej tłumy na plażach to standard.Proszę o opinię.
Pozdrawiam Serdecznie :-)

Wejdz na PPN i kliknij na mapke tam umiescilismy zdjęcia i i lokalizację dzikich plaz , które uwielbiamy
.
Natalia159
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 9
Dołączył(a): 07.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Natalia159 » 19.12.2014 10:47

Wielkie dzięki :-) Przestudiuje na pewno.

Powrót do Plaże & Adriatyk - żeglowanie, nurkowanie, wędkowanie...



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone