Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

dzień, który zaczął się marnie...czyli Živogošće 2017

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 04.12.2017 21:21

elka21 napisał(a):Chyba przestanę czytać wszystkie relacje, bo nie wiadomo, gdzie jeszcze można spotkać Doktora 8O .
A po ostatnim spotkaniu z Nim, do tej pory mam traumę, z której próbuję się wyleczyć, i byłam już blisko celu, a tu masz znów się pojawił 8O :mrgreen:


cwaniak...sam mało pisze, a wszędzie go pełno :roll:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 04.12.2017 21:50

wracając do tematu, a jednocześnie kończąc temat doktora, od czegokolwiek on jest...

Z Trogiru kierujemy się w stronę autostrady...te kilka kun jakoś przełkniemy, a wizja ponownego, przymusowego postoju w Omišu skutecznie odstrasza od podróży Jadranką, która niewątpliwie piękna jest :hearts: a w tej chwili najbardziej zależało nam na czasie...w ramach rekompensaty widokowej zjedziemy zjazdem Šestanovac 8O który niewątpliwie widokowym jest :mrgreen:

w Živogošćach przygotowania do imprezy trwają w najlepsze, my tymczasem udajemy się na zasłużony plażing :hut: by po kilku chwilach dołączyć do...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

w tym roku na grillach tylko makrela, szkoda :cry: rok temu były jeszcze krewetki...

Obrazek

Obrazek

bardzo lubimy klimat, jaki panuje w tym dniu...ale makrele już jedliśmy, a do wina i piwa kolejka jest zdecydowanie za długa...właśnie dlatego idziemy się zaopatrzyć do najlepszego drink baru w tym mieście, baru prowadzonego przez młodego Jasona Stathama :wink: Music Bar Boss II :mrgreen: gdybym kierował się nazwą nawet bym na niego nie spojrzał...ale ludzie, wystrój i klimat robią robotę...poznacie go po gitarze wiszącej przed wejściem...dobra, nie można go pomylić z niczym innym...jest mniamniuśny :hearts:

Obrazek

zamawiamy kolejkę i idziemy posiedzieć na gorącym jeszcze chodniku...cieszyć się atmosferą, chwilą...

cdn
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 04.12.2017 22:10

Na kempingu Dole w Zivogosce taki ribarski wieczór odbywał się raz w tygodniu w czwartki jak dobrze pamiętam :) Była riba, wino i tańce przy muzyce na żywo :)
Ah joooo ... :) To był nasz pierwszy raz w Cro, i pierwszy zjazd na Sestanovac, ależ to było cudne przeżycie :hearts: :hearts: :hearts:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 04.12.2017 22:12

elka21 napisał(a):Chyba przestanę czytać wszystkie relacje, bo nie wiadomo, gdzie jeszcze można spotkać Doktora 8O .
A po ostatnim spotkaniu z Nim, do tej pory mam traumę, z której próbuję się wyleczyć, i byłam już blisko celu, a tu masz znów się pojawił 8O :mrgreen:


:mrgreen: A ja obawiam się,że w każdej relacji dostanę cycem po głowie :oczko_usmiech:
Nie miałabym natomiast nic przeciwko,żeby zaatakował mnie z mojej lodówki, ale tam puchy :mrgreen:

Słoma, ty nie wybrzydzaj, tak się pośliniłam na widok tej makreli,że idę usmażyć sobie ...karpia - ćwiczebnie - prróba generalna przed Wigilią :lol:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 04.12.2017 22:25

gusia-s napisał(a):Na kempingu Dole w Zivogosce taki ribarski wieczór odbywał się raz w tygodniu w czwartki jak dobrze pamiętam :) Była riba, wino i tańce przy muzyce na żywo :)
Ah joooo ... :) To był nasz pierwszy raz w Cro, i pierwszy zjazd na Sestanovac, ależ to było cudne przeżycie :hearts: :hearts: :hearts:


Ale to nie jest zwykły ribarski...bo te faktycznie co tydzień...i jeszcze w tym roku na zmianę z wieczorem kulturalnym...w czasie którego śpiewały różne klapy...ale o tym w innym odcinku :mrgreen:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 04.12.2017 22:26

Katerina napisał(a): :mrgreen: A ja obawiam się,że w każdej relacji dostanę cycem po głowie :oczko_usmiech:
Nie miałabym natomiast nic przeciwko,żeby zaatakował mnie z mojej lodówki, ale tam puchy :mrgreen:

Słoma, ty nie wybrzydzaj, tak się pośliniłam na widok tej makreli,że idę usmażyć sobie ...karpia - ćwiczebnie - prróba generalna przed Wigilią :lol:

Na Cyca w atakującego z lodówki to trzeba sobie zasłużyć :roll: :roll: :mrgreen:

Łączę się z Kateriną w ślinotoku, dostałam takiego samego, to jest sadyzm po prostu :twisted: :twisted: :twisted:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 04.12.2017 22:32

Katerina napisał(a):
elka21 napisał(a):Chyba przestanę czytać wszystkie relacje, bo nie wiadomo, gdzie jeszcze można spotkać Doktora 8O .
A po ostatnim spotkaniu z Nim, do tej pory mam traumę, z której próbuję się wyleczyć, i byłam już blisko celu, a tu masz znów się pojawił 8O :mrgreen:


:mrgreen: A ja obawiam się,że w każdej relacji dostanę cycem po głowie :oczko_usmiech:
Nie miałabym natomiast nic przeciwko,żeby zaatakował mnie z mojej lodówki, ale tam puchy :mrgreen:

Słoma, ty nie wybrzydzaj, tak się pośliniłam na widok tej makreli,że idę usmażyć sobie ...karpia - ćwiczebnie - prróba generalna przed Wigilią :lol:


ja mam chorobę zawodową...szczególnie w grudniu
...nabyta, ostra niechęć do karpia w postaci dowolnej :|
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 04.12.2017 22:44

beatabm napisał(a):
Katerina napisał(a): :mrgreen: A ja obawiam się,że w każdej relacji dostanę cycem po głowie :oczko_usmiech:
Nie miałabym natomiast nic przeciwko,żeby zaatakował mnie z mojej lodówki, ale tam puchy :mrgreen:

Słoma, ty nie wybrzydzaj, tak się pośliniłam na widok tej makreli,że idę usmażyć sobie ...karpia - ćwiczebnie - prróba generalna przed Wigilią :lol:

Na Cyca w atakującego z lodówki to trzeba sobie zasłużyć :roll: :roll: :mrgreen:

Łączę się z Kateriną w ślinotoku, dostałam takiego samego, to jest sadyzm po prostu :twisted: :twisted: :twisted:


już dawno mówiłem, że wstawianie zdjęć jedzenia, szczególnie o tej porze powinno być zabronione regulaminem forum :mrgreen:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 05.12.2017 19:54

słońce powoli zachodzi, a wieczór dopiero się zaczyna :mrgreen: Jasona Stathama odwiedzimy jeszcze kilka razy...tymczasem...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

na scenie cały czas trwają koncerty...

Obrazek

Obrazek

a w porcie konkurs w chodzeniu po natłuszczonym palu, na końcu którego znajduje się główna nagroda...pršut...kto pierwszy do niego dotrze, wygrywa :mrgreen: ale nie jest to takie łatwe :roll: 8O
zostawiamy tłum i zgiełk na dole i idziemy obserwować sytuację z góry...na nasz balkon 8)

Obrazek

zmagania w porcie już się skończyły, ale kilku amatorów nadal próbuje dotrzeć do końca pala :?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Živogošće jeszcze długo nie zaśnie tej nocy...my powoli zaczynamy odczuwać poranną wycieczkę do Splitu i Trogiru, a także wpływ specyfików serwowanych przez Jasona :mrgreen: dobranoc...

Obrazek

Obrazek

jutro dzień przerwy...plażing, smażing, nicnierobing :hut:

a pojutrze zajrzymy do Jerzego i w dwie najgłębsze dziury w Chorwacji :mrgreen:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 05.12.2017 20:07

słoma79 napisał(a):a w porcie konkurs w chodzeniu po natłuszczonym palu, na końcu którego znajduje się główna nagroda...pršut...kto pierwszy do niego dotrze, wygrywa :mrgreen: ale nie jest to takie łatwe :roll: 8O

Widzę, że pomysłowość Chorwatów nie zna granic :lol:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 05.12.2017 20:36

maslinka napisał(a):
słoma79 napisał(a):a w porcie konkurs w chodzeniu po natłuszczonym palu, na końcu którego znajduje się główna nagroda...pršut...kto pierwszy do niego dotrze, wygrywa :mrgreen: ale nie jest to takie łatwe :roll: 8O

Widzę, że pomysłowość Chorwatów nie zna granic :lol:


mnie to nie zdziwiło...może dlatego, że już drugi raz obserwowałem te zawody :mrgreen: zabawa na pewno jest dość ryzykowna i bardzo bolesna przy niewłaściwym upadku :roll: za to budzi dużo emocji 8)
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 05.12.2017 21:31

Niesamowicie malowniczo wygląda to dobranoc :wink:
słoma79
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2166
Dołączył(a): 29.11.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) słoma79 » 05.12.2017 22:09

beatabm napisał(a):Niesamowicie malowniczo wygląda to dobranoc :wink:


wygląda...pod warunkiem, że sąsiad z Czech nie postanowi zapalić światła na balkonie obok w czasie długiego naświetlania :evil: oby go komary zeżarły :mrgreen:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 05.12.2017 22:20

słoma79 napisał(a):
beatabm napisał(a):Niesamowicie malowniczo wygląda to dobranoc :wink:


wygląda...pod warunkiem, że sąsiad z Czech nie postanowi zapalić światła na balkonie obok w czasie długiego naświetlania :evil: oby go komary zeżarły :mrgreen:

W łeb go statywem i po problemie :mrgreen:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 05.12.2017 22:39

słoma79 napisał(a): ... a pojutrze zajrzymy do Jerzego i w dwie najgłębsze dziury w Chorwacji :mrgreen:
Czyli najpierw będziemy wysoko :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
dzień, który zaczął się marnie...czyli Živogošće 2017 - strona 21
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone