Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

DUCE (OMIŚ)_proszę o opinie

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
estera337
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 11.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) estera337 » 04.03.2009 11:26

renatalato napisał(a):W czerwcu 2008 byliśmy Omiś-Duće. Pojechaliśmy w ciemno i znaleźliśmy fajny apartament nad samym morzem, niedaleko pizzerii Gajeta. Mieliśmy taras nad samym morzem i nie było słychać nic z ulicy. Oczywiście jeżeli będziecie mieli apartament po drugiej stronie ulicy to przejście przez ulicę może sprawiać problem.



Jeśli można to też poproszę o namiary na ten apartament
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 04.03.2009 11:31

Co człowiek to osobne upodobania . Kasiu nie wiem w jakim jestes wieku czy jedziesz z dziecmi itp. . Ja powiem tak Duce nia ma za wiele plusów , jak już to w miarę piaszczyste i bardzo bezpieczne plaże , dobre dla dzieci , blisko Omis ( dojazd miejscowymi autobusami - jeżdą o ile pamiętam co 15-20minut lepiej siewybrac niż autkiem ) z atrakcjami typowymi dla miasteczek Chorwacji - mała ale przyjemna starówka ,knajpki ,rafitng (polecam), wycieczki stateczkam. ja z reguły jeżdzę na dwa-trzy tygodnie w różne miejsca , jesli zdecydujesz się na jeden tydzień w Duce to nie bedziesz się nudzic i myślę ze nie zmęczy Cię ruch na jadrance :D , ale pomyśl żeby powiedzmy drugi tydzień spędzic w innym spokojniejszym miejscu .
Ze swojej strony mogę CI polecic ten apartament
www.dalmatianet.com/mirjana
- praktycznie nie słychac samochodów , ma prawie prywatna plażę - znajomi jadą tam drugi raz - są trochę monotematyczni ale bardzo sobie chwalą gospodarzy z którymi się zżyli .
Jeśli idzie o miejscowości po drugiej stronie Omisa to praktycznie wszędzie jest kameralnie , spokojnie i tak dziurowato ( ale bez negatywnych wydźwieków tego słowa - chodzi o to ze to takie fajne zadupia ) , apartamentu połozone na stokach gór poniżej jadranki z wszelkimi konsekwencjami - piękne widoki prawie z każdego z obiektu ale skolei stromo i po schodkach do morza , a i często trzeba pytac czy parking jest koło domu czy też trzeba powiedzmy podejśc i to po schodach :( Poza tym nie kążdemu kierowcy odpowiadają te miejscowości - duże prawdopodobieństwo zarysowania samochodu lub nadwyrężenia sprzęgła szczególnie dla tych co na codzień mało jeżdżą po podjazdach :D - a to może uprzykrzyc wakacje ....
Mi się podobało w Stanici ( strome podkjazdy oczywiscie tez były ) ale jak dla mnie to tez miejscowośc na górę tydzień wypoczynku i leniuchowania .
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 04.03.2009 11:48

Mam namiary,ale właściciel napisał mi odręcznie i trochę ciężko go rozczytać, najbardziej czytelny jest telefon
385 21 734 717
pozdrav
Renata
darko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 352
Dołączył(a): 31.10.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) darko » 04.03.2009 11:53

Trochę trudno dyskutować o gustach. 2 lata temu znajomi polecili nam Bardzo przyjemne miejsce bawili się tam idealnie , pojechaliśmy i niestety zawiedliśmy się , także różnie to bywa. Myślę , że najważniejsze są informacje- jak najwięcej informacji i trochę zdjęć najlepiej od kogoś kto był. :D :papa:
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 04.03.2009 12:36

Może coś pomogę tymi zdjęciami :lol:
Obrazek



Obrazek
Ostatnio edytowano 04.03.2009 13:38 przez renatalato, łącznie edytowano 1 raz
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 04.03.2009 12:46

Moja relacja z pobytu w Omiś-Duce jest tutaj

Pozdrav :papa:
darko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 352
Dołączył(a): 31.10.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) darko » 04.03.2009 13:03

Ładne zdjęcia :D i widzę , że spory kawałek od jadranki .Pozdrav :hut:
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 04.03.2009 13:29

Masz racje darko - nasz apartament był nad samym morzem i jadranka nam nie przeszkadzała.

pozdrav
:papa:
darko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 352
Dołączył(a): 31.10.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) darko » 04.03.2009 14:13

właśnie o takim miejscu myślę , ale nie zamierzam klepać wcześniej . pozdrav :papa: :hut:
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 04.03.2009 20:51

darko - możesz coś napisać o Mimicach, może jakieś zdjęcia, a może już gdzieś pisałeś na forum?

:papa: :papa:
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 04.03.2009 21:27

renatalato napisał(a):o Mimicach

O Mimice jest sporo na forum.
Piękne zdjęcia wstawił kombiaczek np. tu i sporo napisał również tu. Adaś też pięknie pokazał tą miejscowość, bo jak napisał jest cudowne.
O Duce jak inni już swoją mniej pozytywną opinię napisałem, więc nie ma nawet jak porównywać tych dwóch miejsc, choć są one nie tak daleko od siebie... ale prawie robi różnicę! Wiem, każdy oczekuje czegoś innego w cro.
Jeden lubi jak mu cyganie grają, drugi jak mu buty śmierdzą.
darko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 352
Dołączył(a): 31.10.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) darko » 04.03.2009 21:41

już wiem zaraz wstawię nowe
Ostatnio edytowano 04.03.2009 21:59 przez darko, łącznie edytowano 1 raz
darko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 352
Dołączył(a): 31.10.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) darko » 04.03.2009 21:42

Popiel napisał(a):
renatalato napisał(a):o Mimicach

O Mimice jest sporo na forum.
Piękne zdjęcia wstawił kombiaczek np. tu i sporo napisał również tu. Adaś też pięknie pokazał tą miejscowość, bo jak napisał jest cudowne.
O Duce jak inni już swoją mniej pozytywną opinię napisałem, więc nie ma nawet jak porównywać tych dwóch miejsc, choć są one nie tak daleko od siebie... ale prawie robi różnicę! Wiem, każdy oczekuje czegoś innego w cro.
Jeden lubi jak mu cyganie grają, drugi jak mu buty śmierdzą.


Święte słowa
darko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 352
Dołączył(a): 31.10.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) darko » 04.03.2009 21:45

"ranatalato" namiastka zdjątek z mimmic mam ich około 300 więc starałem się wybrać najlepsze , przepraszam za rozmiar ale za to lepiej widać .pozdrav :hut:
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 04.03.2009 21:47

darko napisał(a): przepraszam za rozmiar ale za to lepiej widać .pozdrav :hut:


Ale gorzej czytać... :twisted:

darko zmniejsz fotki do regulaminowej wielkości :!:

Nie wklejaj zdjęcia ani linków szerszych niż 800 pixeli. Konieczność przewijania ekranu w poziomie bardzo utrudnia czytanie.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
DUCE (OMIŚ)_proszę o opinie - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone